کاور
شنبه ۱۷ آبان ساعت ۱۷:۳۰

دوره‌ی آنلاین Web & Mobile Hacking Fundamentals

  • رایگان
  • آنلاین
  • تکنولوژی
امکان ثبت‌نام برای این رویداد وجود ندارد.

درباره‌ی دوره


سال‌هاست که بهره‌برداری از سرویس‌های تحت وب آسیب‌پذیر، یکی از جذاب‌ترین روش‌های موجود بین مهاجمین سایبری برای نفوذ به زیرساخت سازمان‌ها یا ایجاد اختلال در کسب‌وکار آن‌ها است. همین نکته سبب شده است تا ارزیابی امنیت سرویس‌های تحت وب، یکی از مهم‌ترین اجزای ارزیابی امنیت و در بسیاری از موارد پرکاربردترین نوع ارزیابی امنیت باشد که سازمان‌ها به آن اقبال ویژه‌ای داشته و به شکل‌های مختلف مانند پروژه‌های تست نفوذ، باگ‌بانتی، خدمات تیم قرمز و غیره از آن‌ بهره می‌برند. 

در سال‌های اخیر ارزیابی امنیت موبایل نیز در کنار وب جایگاه بالایی پیدا کرده و بسیاری از متخصصان تست نفوذ تلاش می‌کنند در کنار هک وب، در زمینه‌ی هک موبایل نیز (با توجه به برخی دانش‌های مشترک بین این دو زمینه) فعالیت داشته باشند. البته بسیاری از افراد نیز تمام تمرکز خود را به موبایل اختصاص داده و تلاش می‌کنند تا عمق دانش خود در این زمینه را افزایش دهند.

با توجه به اهمیت این موضوع، موسسه‌های آموزشی مختلف در سراسر دنیا با ارایه‌ی دوره‌های آموزشی متنوع، به آموزش متخصصین امنیت وب و موبایل پرداخته‌اند. آکادمی راوین نیز هم‌گام با آخرین دانش سایبری روز دنیا اقدام به طراحی مسیرهای آموزشی خود در زمینه‌های مختلف امنیت سایبری کرده است. یکی از این مسیرها، مسیر آموزش تخصصی «هک وب و موبایل» می‌باشد که در سه سطح پایه، پیشرفته و خبره طراحی و ارایه شده است.

در این دوره با مبانی هک و تست نفوذ وب و موبایل به صورت هم‌زمان آشنا شده و آمادگی حضور در دوره‌های پیشرفته را پیدا می‌کنید. در واقع با حضور در این دوره، مبانی و ساختار وب، Functionalityهای سمت کاربر و سرور، سرویس‌های تحت وب، معماری و ساختار سیستم‌عامل اندروید، حملات وب و اندروید، کار با پرکاربردترین ابزارهای تست نفوذ و بسیاری از مباحث دیگر را خواهید آموخت. جزییات سیلابس آموزشی در بخش‌های بعد شرح داده شده است.


مدت زمان دوره


مدت زمان این دوره ۳۳ ساعت است و به صورت کلاس‌های ۳ ساعته، در طی ۱۱ جلسه به صورت آنلاین از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۳۰ روزهای زوج برگزار می‌شود. آغاز جلسات این دوره از روز شنبه مورخ ۹۹/۰۸/۱۷ خواهد بود.

 

 

برای مشاهده‌ی سیلابس این دوره می‌توانید از اینجا اقدام کنید.


سایر دوره‌ها


آخرین دوره‌های ارایه شده در آکادمی راوین را می‌توانید در صفحه‌ی دوره‌های آموزشی در وب‌سایت این موسسه دنبال کنید.

سوالات متداول

پیش‌نیازهای علمی شرکت در این رویداد چیست؟
آشنایی با مفاهیم ابتدایی وب/ آشنایی ابتدایی با مفاهیم فناوری اطلاعات/ آشنایی ابتدایی با موبایل و سیستم‌عامل اندروید
این دوره به چه افرادی توصیه می‌شود؟
افراد علاقه‌مند به امنیت/ تست نفوذ/ باگ‌بانتی، مشاورین امنیت سایبری/ کارشناسان امنیت سایبری در سازمان‌ها/ افراد فعال در زمینه‌ی توسعه‌ی سامانه‌های تحت وب و موبایل

برگزارکنندگان

آکادمی راوین
آکادمی راوین

آکادمی راوین، برگزارکننده‌ی دوره‌های تخصصی امنیت سایبری

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی راوین

آکادمی راوین برگزارکننده دوره‌های تخصصی در زمینه امنیت سایبری است. تمام دوره‌های این موسسه در هر دو مسیر «آبی» و «قرمز» بر اساس آخرین دانش روز دنیا و هم سطح دوره‌های ارایه شده در موسسات بزرگ بین‌المللی، طراحی شده و توسط به‌نام‌ترین مدرسین ایرانی و غ

رویداد های برگزارشده۳۳
رویداد های فعال۱۲
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۶۰ نفر
  • شروع: شنبه ۱۷ آبان ساعت ۱۷:۳۰
  • پایان: شنبه ۱۵ آذر ساعت ۲۰:۳۰
این رویداد از سرویس وبینار ایوند استفاده می‌کند.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

یک‌شنبه ۱۶ آذر

دوره مقدماتی فوتوشاپ (Photoshop)

  • ۱۰۹,۰۰۰ تومان
آواتارBdemy
پنج‌شنبه ۱۱ دی

کارگاه Windows Threat Hunting With Elastic Stack

  • ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی راوین
یک‌شنبه ۵ بهمن

دوره‌ی آنلاین API Bug Hunting

  • ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی راوین