رویداد به پایان رسیده است!
دوره ی مقدماتی اینترنت اشیاء مبتنی بر IBM Node Red پیاده سازی به صورت عملی با استفاده از ماژولهای هوشمند در تاریخ جمعه ۲۶ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

دوره ی مقدماتی اینترنت اشیاء مبتنی بر IBM Node Red پیاده سازی به صورت عملی با استفاده از ماژولهای هوشمند

شروع:
جمعه ۲۶ بهمن ۹۷ ۰۹:۰۰
پایان:
جمعه ۲۶ بهمن ۹۷ ۱۳:۰۰
دوره ی مقدماتی اینترنت اشیاء مبتنی بر IBM Node Red پیاده سازی به صورت عملی با استفاده از ماژولهای هوشمند
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


مفهوم اینترنت اشیاء ، اتصال دستگاه های مختلف به یکدیگر از طریق اینترنت است. به کمک اینترنت اشیاء برنامه ها و دستگاه های مختلف می توانند از طریق اتصال اینترنت با یکدیگر و حتی انسان تعامل و صحبت کنند.
در واقع، اینترنت اشیاء شما را قادر می سازد تا اشیاء مورد استفاده خود را از راه دور و به کمک زیرساخت های اینترنتی مدیریت و کنترل کنید.
اینترنت اشیاء فرصت هایی ایجاد می کند برای ادغام مستقیم دنیای فیزیکی و سیستم های مبتنی بر کامپیوتر، سیستم هایی مانند، خودروهای هوشمند، یخچال های هوشمند و خانه های هوشمند و ...
در این کمپ مفاهیم پایه ای و جامع و کاربردی اینترنت اشیاء برای علاقه مندان آموزش داده خواهد شد.
طی این دوره سناریو های مختلف اینترنت اشیاء با استفاده از تجهیزات تخصصی از جمله برد Raspberry Pi ، برد Wemos D1 mini ، نرم افزار Node Red ، نرم افزارArduino و ...در کلاسهای هوشمند پیاده سازی خواهد شد . در ضمن کار با ماژول صدا و ماژول تنظیم و کنترل دما آموزش داده خواهد شد .
این دوره توسط بهترین و مجرب ترین اساتید با مدارک بین المللی در این حوزه برگزار می گردد .
شما علاقه مندان به این مبحث می توانید با شرکت در کمپ های 100 از 0 تا 100 هر دوره تخصصی را که تمایل داشته باشید آموزش ببینید و به طور کامل به این دوره خاص مسلط شوید.

 

 


کیفیت آموزشگاه


آموزشگاه مجهز به لابراتوار فوق هوشمند میباشد و به هر فرد سخت افزار های هوشمندی اختصاص داده می شود. 


سوابق تدریسارتباط با موسسه آموزشی آتریا


برگزارکنندگان

حسین رفیعی خواه
حسین رفیعی خواه
موسس آتریا

موسس شرکت آتریا و رئیس هیئت مدیره شرکت پارسک دارای سابقه تدریس در حدود 4000 ساعت در بهترین آموزشگاه ها ، نهاد های دولتی و خصوصی کشور ، مخترع اولین رایانه ابری ایران و طراح و پیاده ساز سامانه ابری EasyScaler و برنامه ریز متفاوت ترین دوره ی آموزشی فناوری اطلاعات با نام مهندسی پرده سبز

آدرس: تهران سه راه طالقانی خیابان خواجه نصیرالدین طوسی نرسیده به میدان سپاه ابتدای خیابان مقدم پلاک 79 موسسه آموزشی آتریا