ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

با گذراندن ۶۰ ساعت آموزش ترکیبی (آنلاین – آفلاین) دوره موشن گرافیک حرفه‌ای اسکیمو می‌توانید،

به صورت فریلنسر کار کنید و یا در شرکت‌های تبلیغاتی با عنوان موشن گرافیست استخدام بشوید.

 

 

 

 

ویدیوی معرفی دوره موشن گرافیک حرفه‌ای

نمونه کار هنرجویان دوره موشن گرافیک حرفه‌ای اسکیمو

نمونه کار هنرجویان دوره ۶ موشن گرافیک حرفه‌ای اسکیمو

نمونه کار هنرجویان دوره ۸ موشن گرافیک حرفه‌ای اسکیمو

نمونه کار هنرجویان دوره ۸ موشن گرافیک حرفه‌ای اسکیمو

نمونه کار هنرجویان دوره ۱۰ موشن گرافیک حرفه‌ای اسکیمو

توضیحات دوره موشن گرافیک

 • ویدیو‌های موشن‌گرافیک جزء پرطرفدارترین ویدیوها در تبلیغات و تولید محتوی به حساب می‌آیند.
 • ساخت ویدیوهای موشن گرافیک یک تخصص است و این تخصص بازار کار فوق‌العاده‌ای دارد.
 • تخصص‌‌های مربوط به حوزه تولید محتوی به خصوص متخصصین موشن گرافیک برای ورود به بازار کار نیازی به مدرک خاص، محدودیت سنی، گذراندن سربازی، محدودیت جنسیت ندارند. در آگهی‌های تبلیغاتی درون پلتفرم‌های استخدامی به راحتی می‌توانید این موارد را مشاهده کنید.
 • میانگین درآمد یک متخصص موشن گرافیک ماهیانه در خارج از ایران 50 تا 70 هزار دلار و در ایران بین 8 تا 15 میلیون تومان است.
 • موشن گرافیست شدن در حال حاضر یک فرصت است. چرا که بسیاری از شرکت‌ها و دفترهای تبلیغاتی با کمبود نیروی متخصص در بخش ساخت موشن گرافیک روبرو هستند. شما می‌توانید با یک سرچ ساده در پلتفرم‌های کاریابی میزان درخواست شرکت‌ها برای جذب متخصصان موشن گرافیک را مشاهده کنید.
 • فرم کار تولید محتوی موشن گرافیک به گونه‌ای است که در موارد پروژه‌ای یک متخصص موشن گرافیک می‌تواند در حالت‌ فریلنسری (دورکاری) هم پروژه خود را تحویل دهد.
 • متخصصان موشن گرافیک اغلب به صورت پروژه‌ای کار می‌کنند. اما اگر تمایل به استخدام و فعالیت ثابت با شرکت‌ها داشته باشند با اقبال شرکت‌های تبلیغاتی در این حوزه روبرو می‌شوند.

 • Essential After effect
  در بخش اول شما با تمام ابزار افترافکت در زمینه ساخت موشن‌گرافیک حرفه‌ای آشنا می‌شوید. در قسمت آموزش اسنشیال شما در کار کردن با نرم‌افزار افترافکت تسلط کافی را به دست می‌آورید.
 • تحلیل موشن گرافیک‌های قدرتمند
  در بخش دوم آموزش بعد از مسلط شدن به محیط نرم‌افزار افترافکت به بررسی و تحلیل موشن‌گرافیک‌های استاندارد و قوی می‌پردازیم تا هنرجویان بتوانند با دیدن یک موشن گرافیک تکنیک‌های به کار رفته در آن را شناسایی کرده و اجرا کنند. البته با تحلیل موشن‌گرافیک‌ها متوجه خواهید شد بسیاری از حرکت‌ها و تکنیک‌ها به کار رفته در آنها به تنهایی با نرم‌افزار افترافکت قابل اجرا نیستند و باید از پلاگین‌ها استفاده کنیم.
 • پلاگین‌ها
  در بخش سوم به سراغ پلاگین‌های مهم و قدرتمند موشن‌گرافیک رفته و تک به تک آنها را بررسی می‌کنیم تا از این پس بتوانید نکات ظریف و حرفه‌ای را در موشن گرافیک‌های خود اضافه کنید و سطح موشن گرافیک خود را از یک موشن گرافی متوسط به یک موشن گرافیک حرفه‌ای تغییر دهید.
 • کارگردانی موشن گرافیک
  بعد از یاد گرفتن تمام تکنیک‌های نرم‌افزار و پلاگین‌های موشن گرافیک وارد مباحث کارگردانی موشن گرافیک می‌شویم. پس از گذراندن این بخش شما می‌توانید یک سناریوی موشن گرافیک را از صفر تا ۱۰۰ پیاده‌سازی کنید.
 • روش‌های ورود به بازار کار
  بعد از گذراندن مراحل اسنشیال، تحلیل، پلاگین و کارگردانی در اسکیمو شما یک متخصص موشن‌گرافیک هستید و در آخرین بخش به شما آموزش داده می‌شود که چگونه پروژه‌های موشن گرافیک را قبول کنید. که در کل نحوه معرفی خودتون، شیوه‌های قبول و انجام پروژه‌های موشن گرافیک، نحوه قیمت گذاری و نحوه قرارداد بستن را بطور کامل یاد خواهید گرفت.

 

 

 

 

1- یک سناریو موشن گرافیک را طراحی و کارگردانی کرده و در انتها آن را بسازید.

2- با دیدن موشن گرافیک‌های تولید شده توسط دیگر شرکت‌ها یا موشن گرافیست‌ها آنها را تحلیل کرده و از تیکنیک‌های موشن گرافیک‌ها در موشن گرافیک‌های خود استفاده کنید.

3- پروژه‌های فری لنسری را به درستی پرزنت کرده و درصد موفقیت خود را در قبول پروژه به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

4- در جلسه‌های معارفه استخدامی شرکت‌های تبلیغاتی با قدرت ظاهر شده و خودتان را با عنوان یک موشن گرافیست پرزنت کنید.

5- قراردادهای پروژه‌های موشن گرافیک را اصولی قیمت گذاری کرده و حرفه‌ای به نتیجه برسانید.

6- با نرم افزار افتر افکت و پلاگین‌های مرتبط با موشن مسلط و حرفه‌ای کار کنید.

سخنرانان

حمیدرضا مسعودی
حمیدرضا مسعودی
تهیه کننده، کارگردان و موشن گرافیست
محمدرضا مسعودی
محمدرضا مسعودی
کارگردان و تهیه کننده تیزرهای تبلیغاتی

سوالات متداول

در دوره موشن گرافیک اسکیمو علاوه بر کار با نرم‌افزار و ساخت موشن گرافیک نحوه داستان پردازی برای موشن گرافیک‌ها و همچنین بازاریابی متناسب برای ورود به بازار کار موشن نیز به شما بطور کامل آموزش داده می‌شود. علاوه بر مباحث آموزشی تمرین‌های برای هنرجویان در نظر گرفته شده است که با انجام دادن آنها تسلط کافی برای ساخت موشن‌گرافیک‌های تبلیغاتی، داستانی و آموزشی را در پایان دوره بدست می‌آورند.
در دوره جامع موشن گرافیک کلیه مباحث از سطح مقدماتی تدریس می‌شود. و برای شرکت در دوره آشنایی اولیه با سیستم عامل ویندوز کافی است.
بعد از ثبت نام در دوره‌های اسکیمو به گروه واتساپی و تلگرامی دوره اضافه خواهید شد. و تمام سوالات شما در گروه بطور کامل پاسخ داده خواهد شد. علاوه بر این هر زمان که نیاز به مشاوره داشته باشید می‌توانید با تیم پشتیبانی اسکیمو هماهنگ کرده تا ارتباط شما را با استاد دوره برقرار کنند.
پشتیبانی دوره‌های جامع تا زمان ورود به بازار کار و یا عقد قراردادهای هنرجویان بطور پیوسته انجام می‌شود. شما می‌توانید با تهیه دوره‌ جامع در زمان عقد قراردادهای خود بصورت اختصاصی با مدرسین دوره مشاوره بگیرید.
بله‌ - در طول آموزش‌های بازاریابی برای ورود به بازار کار موشن راه‌کارهای کاملا عملی به شما برای ورود به بازار کار آموزش داده می‌شود.
فایل‌های تمامی جلسات آفلاین و آنلاین در دشبورد اختصاصی هنرجو در سایت اسکیمو آپلود می‌شود و قابل دانلود است.
شما در این دوره تنها دریافت‌کننده مطالب آموزشی نیستید و برعکس بسیاری از دوره‌های آموزشی رایج، ما در پلتفرم آکادمی با پیگیری وضعیت دانشجو، ارزیابی فنی، تمرین و پروژه برای تحقق یک روند آموزشی پربار تلاش می‌کنیم. امکانات ویژه این دوره به شما کمک می‌کند تا ساخت ویدیوهای موشن گرافیک را به‌خوبی و سریع‌تر یاد گرفته و با بهره‌مندی از یک آموزش چندوجهی و منسجم، بیش از چیزی که فکر می‌کنید در هزینه‌های زمانی و حتی مالی خود صرفه‌جویی کنید.

برگزارکنندگان

اسکیمو
اسکیمو

برگزار‌کننده

آواتار

اسکیمو

اسکیمواولین برگزارکننده دوره‌های آموزشی Blended در زمینه ساخت ویدیوهای تبلیغاتی به سبک‌های رئال - موشن گرافیک و انمیشن 

رویداد های برگزارشده۵
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۲۴ مهر

اولین فستیوال آنلاین موسیقی

 • آنلاین
 • ۸۰,۰۰۰ تومان
 • گروه مشاوران آی.اچ.تی
چهارشنبه ۱۴ مهر

دوره آنلاین عکاسی پایه

 • آنلاین
 • ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز عکاسی پرشیا
پنج‌شنبه ۸ مهر

فرصت‌های حضور مؤثر هنرمندان در شبکه‌های اجتماعی

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی حوزه هنری دیجیتال
تا ۲۵ اسفند

مجموعه کارگاه های پیشگیری از جرایم سایبری

 • آنلاین
 • رایگان
 • پلیس فتا