کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
دوره آنلاین
۵ تیر
۱,۲۴۰,۰۰۰ تومان
دوره حضوری (بلیت زودهنگام)
۵ تیر
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
دوره حضوری (بلیت عادی)
۶ مرداد
۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان

خلاصه رویداد

این دوره آموزشی جامع سه ماهه (50 ساعته) در دو حالت آنلاین و حضوری با تدریس بهترین مدرسان کشور و پوشش‌دهنده تمامی مباحث حوزه سخنوری و فن بیان به مخاطبان ارائه می‌گردد.
شامل 50 ساعت آموزش به انتخاب شرکت‌کنندگان در دو حالت آنلاین 🖥️و حضوری👥 با مدرسان و محتوای یکسان می‌باشد. همچنین در طول چند ماه آموزش مداوم، تیمی از مربیان (منتورهای) حرفه‌ای تریبون به صورت هفتگی تمرینات سخنرانی شرکت‌کنندگان را تحلیل می‌کنند و ✅به طور خصوصی نقاط قوت و ضعف را به هر شرکت‌کننده گوشزد می‌نمایند تا کوچک‌ترین اشتباهات نیز رفع شود.
در صورت حضور مستمر در دوره، مدرک گذراندن این دوره آموزشی به زبان انگلیسی از طرف انجمن علمی دانشگاه صنعتی شریف به شرکت‌کنندگان ارائه می‌گردد.
توضیحات کامل در مورد شرایط دوره در ادامه این صفحه آمده است. 
📞 در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره 02122972760 تماس حاصل فرمایید.

برنامه آموزشی

در دنیای امروز اگر نتوانیم خوب صحبت کنیم، قطعاً به جایگاهی که شایسته آن هستیم دست نخواهیم یافت. خوشبختانه خوب سخن گفتن مهارتی اکتسابی است و می‌توان با آموختن آن را ارتقا داد. اما متأسفانه در سال‌های گذشته مشاهده کردیم به علت تنوع آموزش فن بیان و سخنوری در سطح جامعه و عدم نظارت کافی روی همه آموزش‌ها و مدرسان، بسیاری از علاقه‌مندان به بیراهه رفته‌اند و بعضاً اشتباهات فاحشی از آن‌ها سر می‌زند که عامل اصلی این موضوع آموزش غلط بوده است. ✅از این رو دبیرخانه مسابقه سخنرانی کشوری تریبون به عنوان بزرگترین مرجع ارزیابی مهارت سخنوری و فن بیان در ایران، لازم دید به منظور افزایش سطح مهارت سخنوری در جامعه، آموزشی استاندارد را با حضور و همراه کردن بهترین مدرسان حال حاضر ایران ارائه نماید.
در این دوره آموزشی جامع سه ماهه (50 ساعته) تلاش شده است در مدت بیش از سه ماه تمام مباحث آموزشی حوزه سخنوری و فن بیان به وسیله مدرسان برجسته کشور به مخاطبان ارائه می‌گردد. 
👩🏻‍🏫همچنین برای فراگیری بهتر شرکت‌کنندگان، تیمی از مربیان (منتورهای) حرفه‌ای تریبون به صورت هفتگی تمرینات سخنرانی شرکت‌کنندگان را تحلیل می‌کنند و به طور خصوصی نقاط قوت و ضعف را به هر شرکت‌کننده گوشزد می‌نمایند تا کوچک‌ترین اشتباهات نیز رفع شود.
👥در خلال این دوره آموزشی سه ماهه، به طور ویژه 8 ساعت کارگاه تجربه سخنرانی برگزار می‌شود که شرکت‌کنندگان با ارائه سخنرانی‌های 3 دقیقه‌ای در حضور مربیان خود و در جمع، شرایط یک سخنرانی واقعی را تجربه می‌نمایند و تلاش می‌کنند اشتباهات احتمالی خود را رفع نمایند.
✳️این کارگاه در دوره آنلاین به شکل آنلاین و در دوره حضوری نیز به شکل حضوری در گروه‌های 15 نفره خواهد بود. علت برگزاری کارگاه تجربه سخنرانی این است که صرفاً آموزش تئوری حتی با وجود منتورینگ و پشتیبانی مداوم به تنهایی نمی‌تواند یادگیری مهارت سخنوری را تضمین نماید؛ لذا تلاش کردیم تمرین مداوم که رکن مهمی در آموزش است، در خلال دوره آموزشی اجرایی گردد. 
به جرأت می‌توان گفت این دوره کامل‌ترین دوره از نظر مدرسان و مباحث می‌باشد؛ در واقع تلاش شده است در این دوره آموزشی 50 ساعته، تمامی مباحث سخنوری و فن بیان به میزان لازم و کافی پوشش داده شود؛ آن هم به وسیله بهترین مدرسان این حوزه در کشور تا به هیچ عنوان نیازی به حضور در دوره‌های آموزشی دیگر نباشد.

برنامه دوره آموزشی:
🖥️دوره آنلاین:
🔹20 جلسه آنلاین آموزشی (به مدت 10 هفته غیرمتوالی و هفته‌ای 2 جلسه)
🔹4 جلسه کارگاه آنلاین تمرین-محور تجربه سخنرانی در خلال دوره آموزشی
🔹1 جلسه آنلاین تکمیلی تحلیل سخنرانی
(هر جلسه آموزشی بین 1.5 الی 2 ساعت می‌باشد)
 
👥دوره حضوری (80%حضوری، 20% آنلاین):
🔸15 جلسه آموزشی حضوری (به مدت 4 هفته غیرمتوالی و هفته‌ای 4 جلسه)
🔸4 جلسه کارگاه حضوری تمرین-محور تجربه سخنرانی در خلال دوره آموزشی
🔸1 جلسه حضوری تکمیلی تحلیل سخنرانی 
🔸5 جلسه آموزشی آنلاین (به مدت 3 هفته غیرمتوالی)
 (هر جلسه آموزشی بین 1.5 الی 2 ساعت می‌باشد)
 
به منظور راحتی شرکت‌کنندگان، مخصوصاً شرکت‌کنندگان از شهرستان‌های مختلف در گستره جغرافیایی کشورمان، دوره آموزشی جامع سخنوری تریبون به دو شکل حضوری و آنلاین اما با محتوا و مدرسان یکسان برگزار می‌گردد.
توضیح: دوره آموزشی حضوری تریبون، به دلیل استفاده از تدریس اساتیدی که در ایران حضور ندارند، جلساتی به شکل آنلاین نیز دارد؛ بنابراین این دوره جامع 🔅اجباراً شامل 5 جلسه آموزشی آنلاین🔅 می‌باشد. در واقع 80% دوره حضوری به شکل کارگاه حضوری بوده و 20% نیز آنلاین خواهد بود.

زمان بندی دوره آموزشی

دوره آنلاین:

✳️پنج‌شنبه‌ها، ساعت 15 تا 19
📅در تاریخ‌های 23 و 30 تیر ماه  |   6، 20 و 27 مرداد ماه  |  3، 10، 17، 24 و 31 شهریور ماه |   21 و 28 مهر ماه
 
دوره حضوری:
✳️بخش حضوری: جمعه‌ها، ساعت 8 تا 17:30
📅در تاریخ‌های: 7 و 21 مرداد ماه |  4 و 18 شهریور ماه | 22 و 29 مـهر مـــاه
🔹18 شهریور و 29 مهر ماه کارگاه تجربه سخنرانی بوده و 4 ساعته می‌باشد.
🖥️بخش آنلاین: پنج‌شنبه‌ها، در تاریخ 17 شهریور ماه (ساعت 15 تا 17) و در تاریخ‌های 20 مرداد و 31 شهریور ماه (ساعت 15 تا 19)
 
کارگاه تجربه سخنرانی:
این بخش به منظور تمرین عملی آموخته‌های ارائه‌شده در کلاس‌های آموزشی دوره ایجاد شده و در لابلای آموزش به صورت حضوری (برای شرکت‌کنندگان حضوری) و آنلاین (برای شرکت‌کنندگان آنلاین) برگزار می‌گردد. برای تحلیل سخنرانی در حالت آنلاین می‌بایست دوربین به شکل تمام‌قد شما را نمایش دهد تا مربی با دیدن حرکات بتواند سخنرانی‌تان را تحلیل و ارزیابی کند.

☑️ در کارگاه‌های 4 ساعته تجربه سخنرانی تریبون علاوه بر یادگیری تکنیک‌های سخنوری از مربی، آنچه در حوزه سخنوری و فن بیان آموخته‌اید تمرین و تکرار می‌کنید تا در موقعیت‌های واقعی دچار مشکل نشوید. همچنین نقاط قوت و ضعف شما از سوی مربی گوشزد می‌شود تا با اصلاح آن‌ها حرفه‌ای‌تر شوید.

سرفصل‌ها

موضوعات دوره آموزشی:

⭕کنترل استرس
⭕ساختار سخنرانی
⭕فن بیان
⭕لحن و تن صدا
⭕زبان بدن
⭕سخنرانی تأثیرگذار، نطق آسانسوری
⭕طراحی محتوای سخنرانی
⭕بداهه‌پردازی
⭕طنز در سخنرانی
⭕اسلاید سازی
⭕اتیکت شخصی
⭕کلیشه‌گویی نکنیم
 
🔆سرمایه گذاری شما برای ثبت‌نام:

🖥️ دوره آموزشی آنلاین: 1.240.000 تومان
👥 دوره آموزشی حضوری: 1.440.000 تومان
البته شرکت‌کنندگان گرامی به این موضوع واقف هستند که برگزاری 50 ساعت دوره آموزشی با تدریس اساتید برجسته و خدمات آموزشی شامل منتورینگ و پشتیبانی مداوم و کارگاه‌های تجربه سخنرانی، با این هزینه امکان‌پذیر نبوده و بخش قابل توجهی از هزینه برگزاری به وسیله حامیان مجموعه تریبون تأمین می‌گردد.

 

 

ویدیو از آپارات

مهارت سخنوری و فن بیان

مخاطبین این دوره

تمام کسانی که علاقه‌مند به یادگیری مهارت سخنرانی در محیطی پویا هستند، از هر سن، شغل، موقعیت اجتماعی و تحصیلاتی…

در واقع امروزه نمی توان شغلی را پیدا کرد که کم و بیش با سخنرانی در ارتباط نباشد. از کارمندی ساده یک اداره گرفته تا مدیر یک شرکت بزرگ تجاری… در دنیای پیچیده و مدرن امروز، اگر شما نتوانید روابط اجتماعی قوی و با کیفیت برای خود ایجاد کنید، بر شنوندگان و مخاطبین خود تأثیر بگذارید و توانایی ها و استعدادهای خود را نشان دهید ، از قافله پیشرفت عقب مانده‌اید…

کیفیت رفتار و نحوه صحبت کردن شما نیز با موفقیتتان در زمینه‌های کاری، تحصیلی، خانوادگی و … به‌طور مستقیم رابطه دارد؛ در واقع در هر زمینه ای که فعالیت می‌کنید، داشتن فن بیان و قدرت برقراری ارتباط کلامی باعث دگرگونی و پیشرفت چشم‌گیر شما خواهد شد.

 

نکات مهم:
✅* نکته مهم 1: در این دوره تمام موضوعات آموزشی مربوط به حوزه سخنوری و آموزش فن بیان پوشش داده می‌شود.
✅* نکته مهم 2: مدرسان این دوره بهترین و مجرب‌ترین مدرسان حال حاضر ایران هستند که خود مدرسان دیگر را پرورش داده‌اند.
✅* نکته مهم 3: در صورت حضور مستمر در دوره، مدرک گذراندن این دوره آموزشی به زبان انگلیسی از طرف انجمن علمی دانشگاه صنعتی شریف به شرکت‌کنندگان ارائه می‌گردد.
✅* نکته مهم 4: مربیان (منتورهای) دوره آموزشی تریبون، در طی دوره آموزشی به طور مستمر با شرکت‌کنندگان در ارتباط خواهند بود و اشکالات آن‌ها را برطرف خواهند کرد.
✅* نکته مهم 5: به شرکت‌کنندگان دوره آنلاین در این دوره توصیه می‌شود هر هفته یک سخنرانی 3 دقیقه‌ای از خود ضبط نموده و برای مربی (منتور) خود ارسال نمایند تا از نقاط ضعف و قوت خود مطلع شوند.

 

مخاطبین دوره فن بیان و سخنوری:

تمام کسانی که علاقه‌مند به یادگیری مهارت سخنرانی در محیطی پویا هستند، از هر سن، شغل، موقعیت اجتماعی و تحصیلاتی…

در واقع امروزه نمی توان شغلی را پیدا کرد که کم و بیش با سخنرانی در ارتباط نباشد. از کارمندی ساده یک اداره گرفته تا مدیر یک شرکت بزرگ تجاری… در دنیای پیچیده و مدرن امروز، اگر شما نتوانید روابط اجتماعی قوی و با کیفیت برای خود ایجاد کنید، بر شنوندگان و مخاطبین خود تأثیر بگذارید و توانایی ها و استعدادهای خود را نشان دهید ، از قافله پیشرفت عقب مانده‌اید…

کیفیت رفتار و نحوه صحبت کردن شما نیز با موفقیتتان در زمینه‌های کاری، تحصیلی، خانوادگی و … به‌طور مستقیم رابطه دارد؛ در واقع در هر زمینه ای که فعالیت می‌کنید، داشتن فن بیان و قدرت برقراری ارتباط کلامی باعث دگرگونی و پیشرفت چشم‌گیر شما خواهد شد. بنابراین مناسب است که در دوره فن بیان و سخنوری تریبون حضور یابید.

 

مدرسان دوره

پیام بهرامپور
پیام بهرامپور
بداهه‌پردازی
جمال قمری
جمال قمری
سخنرانی تاثیرگذار، نطق آسانسوری
مهدی صادقلو
مهدی صادقلو
کنترل استرس
علیرضا سخنوران
علیرضا سخنوران
طنز در سخنرانی
محمد حافظی نژاد
محمد حافظی نژاد
اسلاید سازی
فرشته ایران نژاد
فرشته ایران نژاد
ساختار سخنرانی
بهروز خدابخشی
بهروز خدابخشی
زبان بدن
محمد مهدی باقری
محمد مهدی باقری
کلیشه نگوییم
امیرحسین ریاحی
امیرحسین ریاحی
اتیکت شخصی
بتول ناصری
بتول ناصری
فن بیان
ایرج حسن پور
ایرج حسن پور
لحن و تن صدا
هدیه حیدری
هدیه حیدری
هوش کلامی

سوالات متداول

این دوره آموزشی بدون پیش‌نیاز بوده و تمامی مباحث مورد نیاز در حوزه سخنوری و فن بیان از پایه تا پیشرفته آموزش داده می‌شود.
کنترل استرس | فن بیان | زبان بدن | ساختار سخنرانی | طراحی محتوای سخنرانی | سخنرانی تأثیرگذار، نطق آسانسوری | بداهه‌پردازی | داستان‌گویی | طنز در سخنرانی | اسلاید سازی | کلیشه‌گویی نکنیم | اتیکت شخصی
بله، به جرأت می‌توان گفت این دوره کامل‌ترین دوره از نظر مدرسان و مباحث می‌باشد. شما پس از گذراندن این دوره به آموزش دیگری نیاز نخواهید داشت.
حضور در دو سوم این دوره آموزشی برای دریافت مدرک الزامیست. مدرک این دوره آموزشی به زبان انگلیسی بوده و از سوی انجمن علمی دانشگاه صنعتی شریف ارائه می‌شود.
بله، شما در دوره امسال هم میتوانید به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری شرکت نمایید. دوره‌های آنلاین در روزهای 5 شنبه و دوره حضوری در روزهای جمعه برگزار خواهد شد.
با توجه به فعالیت سال های گذشته عموما محل برگزاری این دوره در مرکز شهر تهران می باشد.
خیر. این دوره در دو بخش دانش‌آموزی و بزرگسال برگزار می‌گردد.
منتورهای دوره سه ماهه آموزش سخنوری و فن بیان از میان استادان و مدرسان اغلب جوانِ حوزه سخنوری و فن بیان کشور انتخاب می‌شوند. این افراد معمولا در دوره‌های قبل تریبون حائز رتبه یا فینالیست شده‌اند و توانایی‌شان در بزرگ‌ترین رقابت کشوری حوزه سخنرانی اثبات شده است.
۳۵۸
دنبال کننده
۲۹
کل رویدادها
۱
رویداد فعال

چرا سخنرانی؟ مهم نیست کارمند باشیم یا رئیس یا حتی نگهبان یک کارخانه متروکه. تا زمانی که زنده‌ایم به ارتباط موثر با دیگر...

بیشتر از ۱۰ نفر (۷۵%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۰

دوره طعم نوشتن

 • آنلاین
 • از ۲۴۰,۰۰۰ تومان
 • پروین شیربیشه (پرنويسا)
پنج‌شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

پاتوق کوثرانه

 • آنلاین
 • رایگان
 • نمایندگی اصفهان
سه‌شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰

وبینار صفر تا صد تندخوانی در دوره جامع دیدیاد

 • آنلاین
 • رایگان
 • گروه آموزشی دیدیاد .
چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

مدیریت مالی شخصی

 • آنلاین
 • ۳۲۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز مشاوره ی شکوفه