ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
حضور در دوره
۲۷ مهر
۵۰۰,۰۰۰ تومان
حضور در دوره
۲۷ مهر
۷۰۰,۰۰۰ تومان
حضور در دوره
۲۷ مهر
۹۰۰,۰۰۰ تومان

درباره‌ی دوره

در سال 2013 نسخه‌ای امنیتی از سیستم‌عامل لینوکس به نام کالی لینوکس برای تحلیل شبکه، تست نفوذ و شناسایی نقاط آسیب‌پذیری انواع سیستم‌های کامپیوتری توسط موسسه‌ی امنیتی Offensive Security طراحی و توسعه داده شد. سیستم‌عامل رایگانی که وجود ابزارها، افزونه‌ها و اپلیکیشن‌های متنوع امنیتی که همراه با آن عرضه می‌شود، آن را به یک ابزار بسیار محبوب، مورد اطمینان و کارآمد برای تست نفوذ پیشرفته یا هک کلاه سفید، مهندسی معکوس و تحقیقات و بررسی‌های امنیتی تبدیل کرده است.

کالی لینوکس به صورت تخصصی حدود 600 ابزار تست نفوذ از پیش نصب شده برای  تحلیل امنیت و تست نفوذ دارد. بهره بردن از این ابزارها نیاز به شناخت و دانش کافی دارد. از این رو تسلط به کالی لینوکس برای مدیران امنیت و شبکه، تست‌نفوذگر‌ها، معماران شبکه و کارشناسان جرم‌شناسی گام مهمی در جهت ارزیابی امنیتی، تشخیص و جلوگیری از نفوذهای امنیتی و همچنین تحقیقات امنیتی خواهد بود.

 در این دوره که برگرفته از دوره‌ی PWK است سعی شده تا با پوشش سرفصل‌های ارایه شده توسط شرکت Offensive Security، زمینه‌ی آشنایی و تسلط شما به کالی لینوکس فراهم شود تاضمن آشنایی و یادگیری ابزارهای فراهم شده در این سیستم‌عامل، به صورت عملی آماده‌ی بهره‌برداری از آن جهت دستیابی به اهداف امنیتی مورد نیاز خود و سازمان متبوعتان باشید.

آکادمی راوین قصد داره برای انجام مسئولیت اجتماعی خودش در راستای ارتقای سطح علمی جوانان علاقه‌مند و متخصص در حوزه‌ی امنیت سایبری گام کوچکی برداره و این دوره‌ی پرطرفدار که ارزشی معادل ۱/۸۰۰/۰۰۰ تومان داره رو برای ۲۱ نفر و با ۳ قیمت ۵۰۰/۰۰۰ تومان (برای ۷ نفر)، ۷۰۰/۰۰۰ (برای ۷ نفر)‌ و ۹۰۰/۰۰۰ تومان (برای ۷ نفر) برگزار کنه و تمام مبلغ دریافتی رو، برای حمایت از حق تحصیل کودکان در معرض آسیب­‌های اجتماعی، به انجمن حمایت از کودکان کار اهدا کنه. همچنین مدتی پس از پایان این دوره، ویدیوی جلسات به صورت رایگان برای استفاده‌ی علاقه‌مندان منتشر خواهد شد.

مدت زمان دوره

مدت زمان این دوره ۳۰ ساعت است و به صورت کلاس‌های ۳ ساعته، طی ۱۰ جلسه به صورت آنلاین از ساعت ۱۷ تا ۲۰ روزهای شنبه و سه‌شنبه‌ی هر هفته برگزار می‌شود. آغاز جلسات این دوره از روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ خواهد بود.

این دوره به چه افرادی توصیه می‌شود؟

کارشناسان ارزیابی امنیت/تست نفوذ/تیم قرمز
علاقه‌مندان و متخصصین فعال در زمینه‌ی Bug Bounty
مشاورین امنیت سایبری
متخصصین امنیت زیرساخت و مراکز داده

برای حضور در این دوره چه دانش‌هایی باید داشته باشم؟

آشنایی با مفاهیم امنیت و حملات سایبری
آشنایی با پروتکل‌های پرکاربرد TCP/IP
آشنایی با مفاهیم شبکه

برگزارکننده

آکادمی راوین
آکادمی راوین

مدرس

احسان نیک‌آور
احسان نیک‌آور
مدرس امنیت سایبری

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی راوین

آکادمی راوین برگزارکننده دوره‌های تخصصی در زمینه امنیت سایبری است. تمام دوره‌های این موسسه در هر دو مسیر «آبی» و «قرمز» بر اساس آخرین دانش روز دنیا و هم سطح دوره‌های ارایه شده در موسسات بزرگ بین‌المللی، طراحی شده و توسط به‌نام‌ترین مدرسین ایرانی و غ

رویداد های برگزارشده۶۶
رویداد های فعال۱۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۴۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

یک‌شنبه ۲۸ آذر

Web Hacking Expert

 • آنلاین
 • ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 • آکادمی راوین
تا ۲۲ مهر

برنامه‌نویسی R با رویکرد بیوانفورماتیکی

 • آنلاین
 • ۷۹۰,۰۰۰ تومان
 • Computer Researchers
دوشنبه ۱۲ مهر

رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنعت آبزیان

 • آنلاین
 • رایگان
 • موسسه راهبردی بشرا پژوه
تا ۳ مهر

وبینار کاربردهای صنعتی فناوری نانو

 • آنلاین
 • رایگان
 • ستاد ویژه توسعه فناوری نانو