رویداد به پایان رسیده است!
دوره mba فشرده در استاد اپ در تاریخ یکشنبه ۳۱ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۱۷ شهریور ساعت ۰۸:۰۰

دوره mba فشرده در استاد اپ

  • رایگان
  • اصفهان
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

miniMBA مجازی چیست؟


دوره مجازی فشرده مجازی “MBA ” توسط آکادمی مجازی ایرانیان و مرکز EBS سوئد با چکیده ای کاربردی از دوره پیشرفته “مدیریت عالی کسب و کار-MBA” طراحی شده است و از این پس طریق اپلیکیشن استاد اپ در دسترس می باشد.

این دوره به مدیران پرمشغله و کارآفرینان کمک می کند تا خیلی سریع راه حل برخی از مسایل اساسی کسب و کارشان را کشف کنند و دروازه ورود به موفقیتهای بیشتر را باز کنند.

این دوره هر بار به روز می شود و سالهاست با استقبال گسترده علاقه مندان همراه است.از فروردین 93 صدها نفر از نخبگان کسب وکار و استارتاپها، این دوره را برای ورود به دنیای کسب و کار انتخاب کرده اند!!

– مزایای استثنائی این دوره: محتوای درسی جدید و کاربردی + فناوری جدید نمایش محتوای چند رسانه ای  قابل استفاده از طریق اپلیکیشن استاد اپ + امکان انتقال دوره به MBA یک ساله

دوره MBA فشرده مجازی چه منفعتی برای من دارد؟

 برگزارکنندگان معتبر ملی و بین المللی: دوره مجازی فشرده MBA  با همکاری و نظارت دفتر EBS سوئد و آکادمی مجازی ایرانیان، در ایران برگزار می شود.

 مدارک معتبر: به شما گواهینامه های بین المللی حرفه ای از مرکز eLearnEver سوئد و سازمان فنی و حرفه ای اعطا خواهد شد.

 محتوای کامل آموزشی: با یک فناوری جدید، به سادگی ویدیوهای اختصاصی تدریس کلاس را دریافت می کنید. 

 سرفصل های جدید: مطالب دوره “MBA فشرده” یکی از بهترین مدل های آموزشی روز جهان بر اساس استانداردها و روش های تدریس eLearnEver Business School سوئد می باشد.

در زمان هر مکان: امکان استفاده از امکانات دوره در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در هر جائی که باشید. 

اساتید با تجربه: از تدریس اساتید بین المللی ایرانی دوره یک ساله MBA، دارای تجربه کاری مرتبط و مهارتهای تخصصی در آموزش بهره مند می شوید. 

ورود به دوره های حرفه ای تر با تسهیلات مالی عالی: امکان ادامه تحصیل در دوره حرفه ای یک ساله MBA با تسهیلات عالی مالی و بورسیه.

 

 


خبر خوب


از آنجایی که استقبال از دوره فشرده MBA مجازی در بین مدیران و صاحبان کسب و کاربسیار زیاد است آکادمی مجازی ایرانیان بر آن شد تا با همکاری اپلیکیشن آموزش مجازی استاد اپ راه را برای علاقه مندان و خواستاران دوره miniMBA هموارتر کرده و این دوره کاربردی را از طریق استاد اپ در ختیار همگان قرار دهد.


استاد اپ چیست؟


اپلیکیشن استاد اپ جامع ترین اپ آموزش مجازی کشور است که شما با دریافت اشتراک ماهانه آن میتوانید بصورت نامحدود و کاملا آنلاین به بیش از 500 دوره آموزشی در 23 دسته مختلف و در قالب ویدئو و صوت دسترسی داشته باشید.
محتوای استاد اپ همگی توسط برترین استاد کشور تولید شده و هدف آن امکان پذیر نمودن آموزش تخصصی و با کیفیت بالا برای عامه مردم باصرف حداقل هزینه می باشد. بطوریکه هزینه اشتراک ماهانه آن صرفاً 15 هزار تومان می باشد.


miniMBA در استاد اپ


دروس دسته مدیریت در استاد اپ از پرطرفدارترین دروس اپلیکیشن است که راه آموزش سریع و با کیفیت را برای بسیاری از دیران و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است.

دوره مجازی miniMBA در مدیریت اجرایی نیز یکی از بهترین دوره های استاد اپ است که شما میتوانید صرفا با دریافت اشتراک ماهانه استاد و پرداخت ماهانه 15 هزار تومان به کل محتوای دوره miniMBA دسترسی داشته باشید و پس از گذراندن دوره برای انجام پروژه پایان دوره و دریافت مدرک معتیر آن از طریق اپلیکیشن درخواست داده تا کارشناسان آموزشی آکادمی مجازی ایرانیان با شما تماس بگیرند.

علاوه بر این شما با نصب و فعال سازی استاد اپ میتوانید همزمان با دوره miniMBA از 500 دوره آموزشی مختلف دیگر نیز بهره مند شوید

 


تخفیف ویژه


مبلغ اصلی دوره مجازی miniMBA در حال حاضر 653000 تومان می باشد که شما عزیزان در صورتی که این دوره را با دریافت اشتراک ماهانه اپلیکیشن استاد اپ دریافت نمایید جهت انجام پروژه و دریافت مدرک پایان دوره از 50 درصد تخفیف ویژه بهره مند خواهید شد.

در پایان دوره مدرک معتبر بین المللی از موسسه EBS سوئد و گواهینامه پایان دوره مورد تایید از سازمان فنی و حرفه ای کشور و گواهینامه مجازی اپلیکیشن استاد اپ به متقاضیان اعطا خواهد شد.


دریافت دوره مجازی miniMBA


برای دریافت دوره مجازی miniMBA به سایت رسمی اپلیکیشن استاد اپ مراجعه کنید و پس از نصب و فعالسازی اپلکیشن وارد دسته مدیریت بخش MBA در مدیریت اجرایی شده و از محتواهای  ویدئویی آن بدون محدودیت مکانی و زمانی و صرفا از طریق تلفن همراه خود استفاده کنید.

 

نصب اپلیکیشن استاد اپ

برگزارکنندگان

آکادمی مجازی ایرانیان
آکادمی مجازی ایرانیان
www.elearnever.com
اپلیکیشن استاد اپ
اپلیکیشن استاد اپ
www.ostaadapp.com

آدرس

اصفهان میدان امام حسین ارگ جهان نما فاز 4 واحد 501

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی مجازی ایرانیان

آکادمی مجازی ایرانیان یک مرکز ارائه دوره های تخصصی به صورت آنلاین و مجازی است. همچنین طراحی و توسعه زیر ساختهای آموزش مجازی بر بستر تلفن همراه با همکاری اپراتورهای تلفن همراه در آکادمی انجا می شود. کارآفرین برگزیده ملی، رتبه اول تولید محتوای مهارتی س

رویداد های برگزارشده۳۶
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر