کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
پیش پرداخت دوره
-
۵,۰۰۰ تومان
تمام شد

معرفی دوره MBA گلرنگ

دوره حرفه ای کارشناسی ارشد مدیریت کسب وکار MBA  یک دوره تخصصی وکاملا حرفه ای است که توسط دانشگاه گلرنگ  وبا هدف توانمندسازی افراد در زمینه راه اندازی و مدیریت کسب وکارهای نوین از جمله استارت آپی تشکیل وطی این دوره افراد ، در قالب یک کار عملی واجرایی وزیرنظر اساتید مورد تایید دانشگاه گلرنگ آموزش دیده و اقدام به راه اندازی وایجاد کسب وکار برای خود نموده واز طریق شرکت دراین دوره، موفق به رسیدن به دو امتیاز زیر می شوند : 

-  دریافت گواهینامه MBA  ازدانشگاه گلرنگ

- معرفی دانش پذیران شاخص این دوره به  معاونت منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ و شرکت های تابعه

یادآوری: این گواهینامه صرفا توسط دانشگاه گلرنگ وبا لوگوی آن صادرمی گردد .

 ام بی ای یا MBA مخفف عبارت Master of Business Administration است که  به طور مختصر آن را معادل درجه کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس  حرفه ای می دانند. این دوره حاوی دانش و مهارت‌ های جدید و کاربردی  برای حل مسائل و چالش ‌های مدیریت کسب وکارهای نوین و به ویژه استارت آپی است که می ‌تواند دید گسترده ‌تری به فعالین این حوزه ارائه دهد و آنها را به صورت کاملا کاربردی برای حل چالش ها و معضلات پیش رو در مسیر راه اندازی کسب وکارهای استارت آپی آماده کند.

مخاطبان این دوره کارشناسان وکارشناسان ارشد شرکت ها وسازمان ها  هستند که پس از گذراندن آن به فهم عمیقی از دانش مدیریت درهریک از زمینه های زیر دست می یابند:

تفکر و برنامه ریزی استراتژیک
مدیریت مالی،تامین مالی و بازار سرمایه
رفتار سازمانی و رهبری
مدیریت بازاریابی و فروش
مدیریت سازمان های مجازی
مدیریت کسب و کارهای استارت اپی
مدیریت کسب و کارهای کوچک
اصول مدیریت و رهبری
 

این مدرک ، به هیچ عنوان ارزش استخدامی ودانشگاهی ندارد وافرادی که در چنین دوره هایی شرکت می کنند باید به این موضوع توجه کنند .

بنابرین این دوره برای مدیران کسب و کارهای کوچک و متوسط از جمله کسب وکارهای استارت آپی، بسیار کاربردی است. زیرا این دوره اصلا دوره ای تئوریک نیست و کاملا به صورت کاربردی وعملیاتی اجراء می شود. 

 

 

سرفصل های این دوره ی کاربردی

طول مدت این دوره ۲ ترم می باشد 

امتیاز ویژه حضور دراین دوره

شرکت کنندگان در این دوره ، به طور ویژه  ، یک دوره ی 12 ساعته ی آشنایی با مبانی کارآفرینی و کسب وکار گروه صنعتی گلرنگ را به منظور آشنایی با دیدگاه ها و مشی کارآفرینانه ی مرحوم استاد حاج محمد کریم فضلی ( بنیان گذار فقید گروه صنعتی گلرنگ ) و نیز جناب آقای دکتر مهدی فضلی ( مدیرعامل و رئیس هیات مدیره گروه صنعتی گلرنگ )  میگذرانند. این برنامه توسط یکی از مدیران گروه اجراء خواهد شد .

توضیح مهم

- همکاران گروه صنعتی گلرنگ  وشرکت های تابعه ، با ارایه معرفی نامه کتبی از شرکت متبوعه ی خود که به امضای مدیرعامل شرکت رسیده باشد ، از 10% تخفیف برخوردار خواهند بود . 

- امکان پرداخت اقساطی شهریه حضور در این دوره  حداکثر طی 4 قسط وجود دارد . 

- در صورت پرداخت نقدی شهریه،  مشمول 20 % تخفیف خواهید شد. 

- مدرک فارغ التحصیلان توسط دانشگاه گلرنگ ( مدرسه کسب وکار گلرنگ ) صادر می شود . 

مزایای دوره MBA دانشگاه گلرنگ

فرصت راه اندازی یک کسب و کار جدید برای بسیاری وسوسه کننده و جذاب است، اما درصد بالای شکست  کسب وکارها نشان دهنده این امر است که هر کسی در این عرصه موفق نخواهد بود. داشتن مهارت و دید مدیریتی برای پیدا کردن نیاز بازار، خلاها و کمبودها در میان محصولات موجود، توان تحلیل رقبا و بازار برای یافتن یک حوزه جدید برای کسب و کار بسیار ضروری است. در ادامه نیز داشتن مهارت هایی مثل تهیه طرح تجاری (Business Plan) ، تامین سرمایه و تعیین استراتژی ها و راهبرد های سازمان از جمله مهارت های مورد نیاز برای موفقیت یک کسب و کار تازه تاسیس است.

مهارت هایی که دربالا ذکر شد جزیی از توانایی ها و دانسته های یک مدیر با مدرک MBA از دانشگاه گلرنگ است. توانایی بالا در کار تیمی، روحیه شکست ناپذیر و کارآفرین و جسور، توانایی در مذاکره و برقراری ارتباط با دیگران  باعث می شود یک مدیر MBA توانایی بالایی در مدیریت و راه اندازی یک  کسب وکار داشته باشد.

در نهایت معرفی افراد شاخص و واجد شرایط شرکت کننده در دوره به معاونت منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ وشرکت های تابعه گروه صنعتی گلرنگ از دیگر امتیازات حضور دراین دوره است

توضیح : بدیهی است تصمیم درمورد جذب ویاعدم جذب افراد معرفی شده، انحصارا در اختیار معاونت محترم منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ بوده و دانشگاه گلرنگ دراین مورد تعهد و مسئولیتی ندارد. 

ویژگی ها وامتیازات خاص این دوره

امتیازات حضور در دوره ی MBA دانشگاه گلرنگ عبارتست از : 

پیدا کردن فرصت های شغلی بهتر
دید جامع تر نسبت به بازار کسب و کار
کسب متخصص در کلیه ی امور مدیریتی
اداره و مدیریت موثر و الهام بخش سازمان
ایجاد دگرگونی و تحول مثبت در بخش های سازمانی
برنامه ریزی ، راهبری و هدایت سازمان به طور موثر بعد از کسب تجارب علمی
شبکه سازی در میان سایر افراد شرکت کننده 

نحوه برگزاری دوره

این دوره کاملا به صورت مجازی وغیر حضوری برگزار می گردد ودانش پذیران ، با مطالعه ی منابعی که در اختیار آنها قرار خواهد گرفت ،  تحت آموزش مجازی ( وبیناری ) وغیر حضوری قرار می گیرند .

شرایط حضور در این دوره

شرکت کنندگان محترم با رضایت وآگاهی واطلاع کامل از شرایط حضور و شرکت در دوره آموزش آزاد مجازی MBA که توسط دپارتمان آموزش آزاد دانشگاه گلرنگ برگزارمی گردد و با علم کامل به اینکه این گواهی نامه (CERTIFICATE)، فاقد ارزش استخدامی و درجه علمی و رسمی دانشگاهی بوده و صرفا به منزله گواهینامه حضور در دوره ی آموزشی آزاد مجازی بوده و توسط دپارتمان آموزش آزاد دانشگاه گلرنگ و فقط با لوگوی آن صادر می شود، دراین دوره ثبت نام نموده و متقاضی حضور و دریافت گواهینامه این دوره ی آموزشی  مجازی خواهند بود . 

بدیهی است، دپارتمان آموزش آزاد دانشگاه گلرنگ، اختیار کامل دارد درصورت واجد شرایط بودن وکسب امتیازات ونمرات لازم،  گواهینامه حضور دراین دوره را برای شرکت کنندگان محترم صادر نماید

برگزار‌کننده

آواتار

کارخانه استارت آپی گلرنگ(دانشگاه گلرنگ)

مدرسه کسب و کار گلرنگ وابسته به گروه صنعتی گلرنگ میباشد که ماموریت آن ارائه انواع آموزشهای کاربردی در حوزه های کارآفرینی ،کسب و کار و استارت اّپ میباشد

رویداد های برگزارشده۳۲
رویداد های فعال۱۶

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۲۸ اسفند

DBA مدیریت کسب وکار

 • آنلاین
 • ۵,۰۰۰ تومان
 • کارخانه استارت آپی گلرنگ(دانشگاه گلرنگ)
پنج‌شنبه ۳ تیر

دوره کاربردی تحلیل کسب و کار BABOK

 • آنلاین
 • ۲,۱۶۰,۰۰۰ تومان
 • کار و کسب
سه‌شنبه ۱۹ مرداد

دوره آنلاین ITIL4 Direct, Plan and Improve (DPI)

 • آنلاین
 • از ۲,۷۹۰,۰۰۰ تومان
 • دیجی وایز آکادمی
پنج‌شنبه ۱۷ تیر

دوره آنلاین ITIL 4: Drive Stakeholder Value

 • آنلاین
 • از ۵,۰۰۰ تومان
 • شرکت رایزن سامانه گستر