کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

درباره‌ی دوره (آنلاین)

Threat Intelligence شامل داده هایی است که برای درک انگیزه‌ها، اهداف و رفتار یک عامل تهدید جمع آوری، پردازش و تجزیه و تحلیل می‌شود.  Threat Intelligence ما را قادر می‌سازد تا تصمیمات امنیتی مربوط به تهدیدات را سریع‌تر، آگاهانه‌تر و مبتنی بر داده‌ها اتخاذ کرده و رویکردمان را از واکنشی، به حالت فعالانه در مبارزه با عوامل تهدید تغییر دهیم. در واقع Threat Intelligence به اطلاعات تهدیدات سایبری موجود در سازمان را غنی‌تر و در نتیجه عدم اطمینان را در تصمیمات تیم امنیت سازمان کاهش می‌دهد و در عین حال به سازمان در شناسایی تهدیدات جدید، کمک می کند.

Threat Intelligence با کمک به پردازش داده‌های تهدید برای درک بهتر مهاجمین، واکنش سریع‌تر به حوادث و پیشی گرفتن فعالانه از حرکت بعدی مهاجمین سایبری را برای تمام سازمان‌ها در هر شکل و اندازه‌ای به ارمغان می‌آورد. برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، این داده‌ها کمک می‌کند تا به سطحی از امنیت دست یابند که در غیر این صورت دستیابی به آن می‌توانست دشوار باشد. از سوی دیگر، سازمان‌های با تیم امنیت بزرگ می‌توانند هزینه و مهارت‌های مورد نیاز خود را با بهره‌برداری از یک Threat Intelligence بیرونی، کاهش داده و تحلیل‌های خود را موثرتر و دقیق‌تر کنند.

با گذراندن این دوره، مبانی و ساختار  Threat Intelligence، پاسخ به تهدیدات سایبری، Threat Intelligence در سامانه‌ی Splunk و در نهایت معروف‌ترین پلتفرم‌های Threat Intelligence را به صورت عملی خواهید آموخت.

مدت زمان دوره

مدت زمان این دوره ۳۰ ساعت است که طی ۱۰ جلسه‌ی ۳ ساعته، شنبه‌ و چهارشنبه‌ی هر هفته از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۳۰، به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. شروع این دوره از روز چهارشنبه ۳۰ شهریور ماه خواهد بود.
 

تخفیف ثبت‌نام زودهنگام

۲۰ درصد تخفیف برای ثبت‌نام تا ۱۲ شهریور برای حضور در این دوره در نظر گرفته شده است که بلیط ثبت‌نام زودهنگام، بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف، در پلتفرم ایوند تعریف شده است.

گواهینامه‌ی دوره

برای دریافت گواهینامه‌ی این دوره، ده روز پس از جلسه‌ی پایانی، آزمونی برگزار خواهد شد که با قبولی در این آزمون، امکان صدور گواهینامه‌ی دوره برای شما را خواهیم داشت. حضور در آزمون پایانی و دریافت گواهینامه‌ی دوره برای شرکت‌کنندگان اختیاری است.

هزینه‌ی شرکت در آزمون پایانی: ۳۰ هزارتومان
هزینه‌ی چاپ و صدور گواهینامه‌ی دوره: ۵۰ هزارتومان

این دوره به چه افرادی توصیه می‌شود؟

کارشناسان مراکز SOC
مهندسین امنیت شبکه و زیرساخت
تحلیل‌گران امنیت سایبری
مشاورین امنیت سایبری
کارشناسان ردیابی مهاجمین
کارشناسان شکار تهدیدات سایبری

برای حضور در این دوره چه دانش‌هایی باید داشته باشم؟

آشنایی با مفاهیم حملات سایبری
آشنایی با مفاهیم و تعاریف تحلیل وقایع و لاگ
آشنایی با مفاهیم اولیه‌ی شکار تهدیدات سایبری و Digital Forensic

 

برای اطلاع از سرفصل‌های این دوره، به لینک زیر مراجعه کنید:

https://ravinacademy.com/course/threat-intelligence/

برگزارکننده

مدرس

۱۸۶۱
دنبال کننده
۱۰۶
کل رویدادها
۱۲
رویداد فعال

آکادمی راوین برگزارکننده دوره‌های تخصصی در زمینه امنیت سایبری است. تمام دوره‌های این موسسه در هر دو مسیر «آبی» و «قرمز» بر اساس آخرین دانش روز دنیا و هم سطح دوره‌های ارایه شده در موسسات بزرگ بین‌المللی، طراحی شده و توسط به‌نام‌ترین مدرسین ایرانی و غیر ایرانی تدریس می‌شود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق پست الکترونیک info@ravinacademy.com...

بیشتر از ۱۸۰ نفر (۸۰%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

Network & Protocols Fundamentals

 • آنلاین
 • از ۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • آکادمی راوین
یک‌شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

دوره تخصصی آنلاین متاورس و خلق ارزش

 • آنلاین
 • رایگان
 • محمد عبدالله زاده
یک‌شنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

آموزش مبتدی تا حرفه ای طراحی ۳ بعدی

 • آنلاین
 • از ۷۵۰,۰۰۰ تومان
 • رضا حریرچیان
یک‌شنبه ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

مبانی بازاریابی محتوایی

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی زرین