رویداد به پایان رسیده است!
دور دنیا در 80 کلمه در تاریخسه‌شنبه ۱۵ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دور دنیا در 80 کلمه

شروع:
سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۹۶ ۱۷:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۹۶ ۱۹:۰۰
دور دنیا در 80 کلمه
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

محتوالی، دورهمی‌های متوالی علاقه‌مندان به حوزه تولید محتواست که سه‌شنبه‌های هر هفته از ساعت 5 تا 7 عصر در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا باشید، به شرط علاقه و خالی بودن سه‌شنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد و پس از دقایقی استراحت، پای گفتگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

در محتوالی سیزدهم (یا به قول خرافاتی‌ها محتوالی دوازده + یک)، اتفاقات حوزه محتوا و کسب و کارهای آنلاین در هفته گذشته را با هم مرور و نظر خودمون رو بیان می‌کنیم. در سیزدهمین دورهمی محتوایی تیم محتوانا، میزبان محمدیوسف فراهانی سرپرست محتوای علی‌بابا و جاباما هستیم. پس از مرور اتفاقات هفته، محمد ارائه‌ای کوتاه در رابطه با تدوین سند استراتژی محتوا برامون داره و بعد از اون دور یک میز می‌نشینیم و از محتوا گرفته تا کسب‌و‌کارهای مرتبط با سفر و گردشگری با هم گپ می‌زنیم.

حضور در رویداد رایگان است. البته برای جبران بخشی از هزینه‌های مکانی که رویداد در آن برگزار می‌شود، مبلغ 6 هزار تومان به دوستان کافه نیمکت پرداخت می کنیم. خبر خوب اینکه با همین مبلغ می‌توانید از منوی جذاب و خوشمزه کافه برای خودتان خوراکی سفارش دهید.

سخنرانان

محمد یوسف فراهانی

محمد یوسف فراهانی

سرپرست واحد محتوای علی‌بابا و جاباما

برگزارکنندگان

حبیب متوسل

حبیب متوسل

مدیر اجرایی رویداد

علی بای

علی بای

مدیر محتوا، زبانشناس و مترجم

حامد اسحاقی

حامد اسحاقی

تحلیل‌گر محتوا و متخصص سئو

آدرس:تهران میدان انقلاب - خیابان 16 آذر- پایین‌تر از خیابان ادوارد براون - جنب کلینیک 16 آذر- باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران - کافه نیمکت