ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"دوشنبه های استارتاپی «صنعت روانکار و فرآورده های نفتی»" در تاریخ دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت عادی
-
رایگان

توضیحات

در دنیای امروز، استارت‏ آپ‌ها و کسب ‏وکارهای نوپای بسیاری با هدف ارائه خدمات و محصولات نوآورانه به مشتریان ایجاد می ‏شوند، اما با توجه به چالش‏ های متعدد مسیر کسب‏ وکار، تنها تعداد اندکی آن‌ها شانس رشد و دریافت سهم قابل توجهی از بازار را دارند. یکی از چالش‏ های اصلی صاحبان ایده‏ های نوآورانه و کسب‏ وکارهای نوپا، تأمین سرمایه مورد نیاز برای ایجاد و رشد کسب ‏وکار است. در این میان نهادهایی مانند شتاب ‏دهنده‏ها، صندوق‏ های سرمایه گذاری، مراکز رشد و نهادهای دولتی با سرمایه‏ گذاری و تأمین نقدینگی مورد نیاز برای استارت‏ آپ‏ها، زمینه رشد کسب و کارها و توسعه نوآوری در کشور را فراهم می ‏کنند.

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری نیز با هدف کاهش چالش سرمایه‌گذاری برای کسب و کارها، اقدام به برگزاری سلسله رویدادهایی با عنوان «دوشنبه‌های استارت ‏آپی» با مشارکت صندوق‌های پژوهش و فناوری، صندوق‌های جسورانه بورسی و سایر سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی می‏نماید.

مخاطبان این رویداد استارت ‏آپ‏های مستقر در شتاب ‏دهنده‏ها و مراکز رشد، کارآفرینان و فناورانی هستند که موفق به ایجاد نمونه اولیه محصول خود (MVP) شده‏ اند و نیاز به جذب سرمایه برای رشد کسب و کار خود دارند. در رویداد دوشنبه ‏های استارت ‏آپی از بین استارت‏ آپ‏های متقاضی حضور در رویداد، تعدادی بر اساس داوری انتخاب و در یک فرآیند آموزشی کوتاه مدت برای ارائه به سرمایه‏ گذار آماده می ‏شوند. در روز برگزاری رویداد، این استارت ‏آپ‎ها، محصولات و خدمات خود را به سرمایه ‏گذاران ارائه می ‏دهند و زمینه لازم برای جذب سرمایه مورد نیاز آنها فراهم می ‏شود.

یکی از نقاط قوت این رویداد، طرح هم ‎سرمایه‏ گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی است. در این برنامه، در صورتی که یکی از عاملان سرمایه‌گذاری صندوق، پس از ارزیابی و تأیید طرح کسب‌وکار، تصمیم به سرمایه‌گذاری روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی تا سقف ۸۰ درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارت‏آپ یا طرح سرمایه‌پذیر را تأمین می‌کند.

لازم به ذکر است فراخوان شناسایی طرح‌ها و استارت‌آپ‌های سرمایه‌پذیر برای حضور در دوشنبه‌های استارت‌آپی حوزه صنعت روانکار و فرآورده ‏های نفتی که با حمایت شرکت نفت بهران برگزار می ‏شود، آغاز شده است. حضور در دوشنبه‌های استارت‌آپی، برای عموم آزاد و رایگان است و هیچ محدودیتی برای شرکت در آن وجود ندارد. تنها کافیست قبل از هر دوشنبه استارت‌آپی، برای حضور در آن ثبت‌نام کنید. رویداد دوشنبه‌های استارت‌آپی در حوزه صنعت روانکار و فرآورده‏های نفتی در تاریخ 10 آبان ‏ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

برگزارکنندگان

صندوق نوآوری و شکوفایی
صندوق نوآوری و شکوفایی
شرکت بهران تک
شرکت بهران تک
شرکت نفت بهران
شرکت نفت بهران
شرگت بینش بازار رهپا
شرگت بینش بازار رهپا

برگزار‌کننده

آواتار

صندوق نوآوری و شکوفایی

کارگزار: شرکت بینش بازار رهپا

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۱

آدرس

تهران تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، زاینده رود شرقی، پلاک 24، صندوق نوآوری و شکوفایی.

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

QA در جوشکاری و استانداردهای ISO 3834

 • آنلاین
 • ۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • مهندس رضا ایمانیان نجف آبادی
شنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

0 تا 100 "پلن سئو خارجی" قدم به قدم

 • آنلاین
 • ۴۰۰,۰۰۰ تومان
 • سید محمد امین هاشمی
تا ۱۴ آذر

دوره آنلاین آموزش نرم افزار آباکوس

 • آنلاین
 • از ۱۶۵,۰۰۰ تومان
 • انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران
تا ۳۰ دی

دوره آکادمی دیتاساینس - دانشگاه تهران

 • آنلاین
 • ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز پژوهشی علوم و مدیریت داده پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران