کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیط درخواست شرکت در دومین جایزه استارت آپی استاد محمد کریم فضلی ویژه استارت اپ ها
چنانچه بنیانگذار ویا هم بنیانگذار استارت اپی هستید و دارای یک استارت اپ یا شرکت دانش بیناد هستید ومایلید در فرآیند این جایزه مورد ارزیابی قرار بگیرید ، این بلیت را تهیه کنید
۷ مهر
رایگان
تمام شد

توضیحات

جزئیات                 مهلت ثبت‌نام              قیمت (تومان)                     تعداد

بلیط درخواست شرکت در دومین جایزه استارت آپی

استاد محمد کریم فضلی ویژه استارت اپ ها 

گزارش برگزاری اختتامیه اولین دوره جایزه استارت آپی استاد محمد کریم فضلی

اختتامیه اولین دوره جایزه استارتاپی استاد محمدکریم فضلی عصر روز یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد.
در این رویداد که همزمان به صورت آنلاین از سوی علاقه‌مندان و مدیران ارشد از جمله دکتر مهدی فضلی رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ و دکتر مریم فضلی رئیس هیأت مدیره دانشگاه گلرنگ و مدیر عامل شرکت آریان تجارت شرق دنبال می‌شد، دکتر ابراهیمی عضو هیات مدیره گروه صنعتی گلرنگ و مدیر عامل ساب‌هلدینگ گروه سرمایه‌گذاری کوروش، دکتر گودرزی معاون توسعه استراتژیک گروه صنعتی گلرنگ، متخصصان و ارزیابان جایزه، همکاران دانشگاه گلرنگ، جمعی از مدیران گروه صنعتی گلرنگ و برندگان جایزه استارتاپی استاد محمدکریم فضلی حضور داشتند.
در بخشی از این رویداد دکتر ابراهیمی مدیر عامل ساب‌هلدینگ گروه سرمایه‌گذاری کوروش به نیابت از دکتر فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ متن سخنرانی ایشان را قرائت کرد.
در این پیام دکتر فضلی عنوان داشت: به باور اینجانب کسب‌وکارهای استارتاپی، به اتکای ذات مقیاس‌پذیر و توان بسیار بالای رشد، این امکان را برای اقتصادمان فراهم می‌آورند تا با قدرت چند برابری در عرصه کسب وکارهای نوین، حاضر شده و فعالیت نمایند. به همین خاطر، ما با ایمان به قدرت، کارایی، توانایی و اثربخشی کسب‌وکارهای استارتاپی در اشتغال‌زایی و کارآفرینی ملی، از طریق جایزه استارتاپی استاد محمدکریم فضلی، در پی انجام رسالت ملی خود در زمینه‌ی صیانت از سرمایه‌های فیزیکی و بخصوص انسانی کشور عزیزمان هستیم و در این مسیر با هدف قراردادن بازارهای صادراتی بین‌المللی در تلاش هستیم از طریق حمایت از کسب وکارهای استارتاپی و دانش‌بنیان، خالق فرصت‌های طلایی برای اقتصاد ملی در عرصه‌های بین‌المللی باشیم.
مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ در ادامه پیام خود از بنیانگذاران استارتاپ‌هایی که در اولین دوره جایزه استارتاپی استاد محمدکریم فضلی در سال ۱۴۰۰ شرکت کرده بودند، تقدیر و تشکر نمود و ابراز امیدواری کرد: امیدوارم به کمک شما جوانان متخصص و متعهد، در مسیر جهانی شدن کسب‌وکارهای ایران اسلامی بیش از پیش موفق و کامیاب باشیم.
دکتر گودرزی معاون توسعه استراتژیک گروه صنعتی گلرنگ سخنران دیگر این نشست بود. دکتر گودرزی با بیان خاطره‌ای از استاد محمدکریم فضلی ابراز داشت: در سال ۸۴ یک روز که من از مشکلات فراوانی که برای توسعه‌ی کار وجود داشت و از سنگ‌هایی که جلوی پای ما می‌انداختند ناراحت و دلگیر، نشسته بودم، حاج آقا به دفتر من آمدند. من به استقبالشان رفتم و ایشان پس از سلام و احوالپرسی پرسیدند: چه خبر؟ من هم درد دل‌هایم را خدمت ایشان عرض کردم و گفتم آیا امکان صحبت با وزیری، وکیلی، صاحب‌منصبی هست تا این مشکلات برطرف شود؟ ایشان پس از شنیدن درد دل‌های من پرسیدند: در گروه صنعتی گلرنگ هم کسی جلوی کار کردن شما را گرفته؟ گفتم: نه. گفتند: به اندازه‌ی گروه کار کنید اما اگر می‌خواهید کارهای بزرگ بکنید گروهتان را بزرگ کنید.
از آن زمان به بعد این فرمایش حاج آقا در گوش من هست که برای انجام کارهای بزرگ باید گروه را بزرگ کرد. 
معاون توسعه استراتژیک گروه صنعتی گلرنگ ادامه داد: گروه صنعتی گلرنگ در حال حاضر با همکاری با مراکز دانش‌بنیان، مراکز علمی و پتانسیل‌ها و سرمایه‌های انسانی توانسته است کارهای بزرگی انجام بدهد. در این جا من به بخشی از علاقه‌مندی‌ها و ترندهایی می‌پردازم که گروه صنعتی گلرنگ دنبال می‌کند و استارتاپ‌ها می‌توانند آنها را مد نظر قرار دهند: مبحث فیجیتال که به ترکیب فضای فیزیکی و دیجیتال اختصاص دارد. بایوتکنولوژی، باتری‌ها، خودروهای برقی و خودروهای خودران، انرژی‌های نو، موتورهای الکتریکی با توان بالا و وزن کم، داشبورهای مدیریتی و تجمیع کردن کسب‌وکارها، مدل‌های کسب‌وکاری جدید به معنای کسب‌وکارهایی که با فرهنگ‌های جدید سازگار باشند، مانند خوشه‌هایی که دور از هم یک هدف بزرگ را دنبال می‌کنند.
اعلام برندگان و اعطای جوایز بخش دیگر این برنامه بود که در این بخش دو استارتاپ موفق به دریافت تندیس طلا، لوح تقدیر و ۱۲ سکه تمام شدند. دو استارتاپ نیز تندیس نقره، لوح تقدیر و ۸ سکه تمام را از آن خود کردند و یک استارتاپ تندیس برنزی، لوح تقدیر و ۵ سکه تمام دریافت کرد. به هر یک از استارتاپ‌های چهارم تا چهاردم نیز لوح تقدیر و مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال اهدا گردید.
علاوه بر این جوایز، دو تابلو نوشته با آب طلا نیز به دو استارتاپ اول تعلق گرفت. در این تابلو نوشته جمله‌ای از بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ به همراه تصویر ایشان نقش بسته بود:
مردان بزرگ مشکل‌پسند بوده‌اند و با انجام کارهای مشکل، بزرگ و نام‌آور شده‌اند. آدم‌های کوچک نیز چون مشکلات بزرگ را نپسندیده‌اند،کوچک مانده‌اند. کارهای بزرگ از آن مردان بزرگ است.
گفتنی است استارتاپ‌های سیو اپ و کاربوم که تندیس‌های طلایی را از آن خود کردند به ترتیب به مراقبت از سالمندان و وب‌سایت پلتفورم فعال و نوآور در زمینه منابع انسانی اختصاص داشتند.
نام تجاری استارتاپ‌های برگزیده و موضوع کسب‌وکار و فعالیت آنها در ادامه ارائه می‌شود: 
۱. سیو اپ/ مراقبت از سالمندان 
۲. کاربوم/ وب سایت پلتفورم فعال و نوآور در زمینه منابع انسانی 
۳. ناوگانو-دید بانو/ ارائه دهنده راهکارهای جامع سازمانی بر مبنای هوش مصنوعی 
۴. پیکتو/ شهر دیجیتال 
۵. آفتاب/ آموزش مجازی 
۶. کارجو پلاس/ خدمات منابع انسانی 
۷. سنسوکز/ دستگاه قند خون 
۸. سخن/ هوش مصنوعی و پردازش گفتار 
۹. اسمارت لایف/ محصولات آنتی اکسیدانت و قلیایی جهت تقویت سیستم ایمنی بدن و ارتقاء بسیار زیاد کیفیت آب آشامیدنی
۱۰. اسمارت رانرز/ ورزشی
۱۱. لوجیکو/ نرم افزار مدیریت ناوگان 
۱۲. بقراط/ وب اپلیکیشن بقراط یک پلتفرم سلامت 
۱۳. رامونا/ تولید نرم‌افزارهای امنیتی نوین بر پایه هوش مصنوعی 
۱۴. پنتا اکسید وانادیوم/ استخراج فلزات سنگین از قیر طبیعی 
۱۵. نانو مکمل روی/ تولید محصولات مبتنی بر فناوری‌های پیشرفته شیمیایی و نانو فناوری 
۱۶. trading expert/    آربیتراژ در رمز ارزها
 
در بخش پایانی این مراسم ارزیابان جایزه استارتاپی استاد محمدکریم فضلی مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

اولین دوره جایزه استارت آپی استاد محمد کریم فضلی در یک نگاه

استارت آپ های اول تا سوم اولین دوره جایزه استارت آپی استاد محمد کریم فضلی

مدل و معیارهای جایزه

گزارش تصویری اولین دوره جایزه

اطلاعیه خیلی مهم


ضمن تشکر و قدردانی از حضور پرشور شما کارآفرینان ارزشمند کشور در رقابت جایزه استارت آپی استاد محمدکریم فضلی بدین وسیله به اطلاع می رساند پیرو درخواست های برخی از شتابدهنده ها و پارک های علم و فناوری کشور مبنی بر تمدید مهلت  ثبت نام ، و با موافقت شورای محترم و دبیرخانه جایزه استارت آپی استاد محمدکریم فضلی فرصت ثبت نام تا پایان خرداد ماه 1401 تمدید و مراسم و زمان اختتامیه جایزه نیمه اول مرداد ماه 1401 اعلام می گردد.

موفق و پیروز باشید

 

آشنایی با جایزه استارت آپی استاد محمد کریم فضلی


دانشگاه گلرنگ ، با توجه به لزوم توسعه وترویج کارآفرینی استارت آپی در کشور به عنوان مهم ترین رویکرد خودکفایی اقتصادی وصنعتی در کشور ، وبا توجه به رسالت کارآفرینی و توسعه ی کسب وکار خود ، در نظردارد دومین دوره ی جایزه استارت آپی استاد محمد کریم فضلی ، بنیانگذار فقید گروه صنعتی گلرنگ را درهفتم اردیبهشت ماه  1401(به شرط بر طرف شدن محدودیت های ناشی از بیماری کرونا ) برگزار نماید . بدیهی است در صورت عدم برطرف شدن این مشکل ، ممکن است زمان برگزاری رویداد تغییر یابد و یا مراسم به صورت آنلاین برگزار شود.

به همین خاطر ، از همه ی کارآفرینان و شرکت ها  به صورت حقیقی وحقوقی در خواست می شود ، ضمن تکمیل فرم اولیه ثبت نام که دراین سایت بازگذاری شده است ، آمادگی خود را برای شرکت دراین برنامه اعلام نمایند . 

این جایزه ، در دومدل وساختار حقیقی و حقوقی تنظیم شده و کارآفرینان محترم براساس نوع درخواست خود  براساس مدل حقیقی یا حقوقی مورد ارزیابی قرار گرفته و افراد وشرکت های برتردر مراسمی با حضور مدیرعامل محترم  و معاونین محترم گروه صنعتی گلرنگ  ، مورد تشویق قرار گرفته وتندیس کارآفرین برتر به همراه جوایز ارزشمند به ایشان اهداء خواهد شد  .

دانشگاه گلرنگ ، ضمن پاسداشت نام وخاطره ی استاد محمد کریم فضلی ،  امیدوار است این حرکت ملی  آغاز بر توسعه ی کسب وکارهای ایرانی باشد . 

مهلت ارسال آثار:پایان دی ماه 1400

شرایط حضور استارت آپ ها در دومین جایزه استارت آپی استاد محمدکریم فضلی

مدل ارزیابی متقاضیان

ارزیابی متقاضیان دریافت این جایزه استارت آپی در دو گروه متقاضیان حقیقی و حقوقی انجام می شود . 

همه ی ارزیابی ها براساس مدل ویژه کارآفرینان شرکتی و کارآفرینان حقیقی انجام  و در هر سه حوزه صنعت ، خدمات وکشاورزی ،  کارآفرینان حقیقی و یا حقوقی برتر در سه گروه اول -دوم و سوم معرفی وانتخاب خواهند شد . 

کلیه ارزیابی ها ، توسط ارزیابان مستقل که به انتخاب دانشگاه گلرنگ گزینش شده اند ، زیر نظر هیات اجرایی برنامه انجام ونتیجه آن به متقاضیان اعلام می شود . 

 

اطلاعیه خیلی مهم


ضمن تشکر و قدردانی از حضور پرشور شما کارآفرینان ارزشمند کشور در رقابت جایزه استارت آپی استاد محمدکریم فضلی بدین وسیله به اطلاع می رساند پیرو درخواست های برخی از شتابدهنده ها و پارک های علم و فناوری کشور مبنی بر تمدید مهلت  ثبت نام ، و با موافقت شورای محترم و دبیرخانه جایزه استارت آپی استاد محمدکریم فضلی فرصت ثبت نام تا پایان خرداد ماه 1401 تمدید و مراسم و زمان اختتامیه جایزه متعاقبا اعلام می گردد.

موفق و پیروز باشید

 

امتیازات شرکت در جایزه

افراد حقیقی و حقوقی شرکت کننده دراین دوره مشمول امتیازات مستقیم وغیر مستقیم برنامه قرار خواهند گرفت : 

الف- امتیازات مستقیم 

مهم ترین امتیاز مستقیم این برنامه دریافت تندیس وجایزه ارزشمندی است که از طرف گروه صنعتی گلرنگ وتوسط آقای دکتر مهدی فضلی  رئیس هیات مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ به افراد شرکت کننده اهداء می شود . 

ب- امتیازات غیر مستقیم 

امتیازات غیر مستقیم این برنامه عبارتست از : 

- شناخته شدن به عنوان یک کارآفرین برتر در سطح ملی 

- امکان شبکه سازی در مجموعه شرکت های تابعه گروه صنعتی گلرنگ 

- امکان جذب سرمایه گذار در کسب وکارها و ایده های مرتبط 

- معرفی افراد حقیقی وحقوقی شرکت کننده دراین برنامه به شرکت های تابعه گروه صنعتی گلرنگ

اعضای شورای سیاستگذاری جایزه

سرکار خانم دکتر مریم فضلی
سرکار خانم دکتر مریم فضلی
رئیس شورای سیاستگذاری جایزه و مدیر عامل شرکت آرین تجارت شرق
جناب آقای دکتر علی ابراهیمی کردلر
جناب آقای دکتر علی ابراهیمی کردلر
معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی گلرنگ
جناب آقای دکتر مسعود گودرزی
جناب آقای دکتر مسعود گودرزی
معاون برنامه ریزی و توسعه استراتژیک
جناب آقای مهندس محمد شرکت بزازان
جناب آقای مهندس محمد شرکت بزازان
نماینده مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ
جناب آقای مهندس سید محمد باقر فاضلیان
جناب آقای مهندس سید محمد باقر فاضلیان
معاون توسعه صنعتی و مدیرعامل ساب هلدینگ پدیده پایدار
جناب آقای دکتر مسعود سزاوار
جناب آقای دکتر مسعود سزاوار
مدیر عامل ساب هولدینگ مهد سرمایه گذاری خاورمیانه
سرکار خانم مهندس عزیزه تیموری
سرکار خانم مهندس عزیزه تیموری
مدیر عامل شرکت خدمات تحقیقاتی آرین گستر
جناب آقای دکتر علیرضا کیانی
جناب آقای دکتر علیرضا کیانی
مدیرعامل ساب هلدینگ آرین کیمیا تک

برگزارکنندگان

گروه صنعتی گلرنگ
گروه صنعتی گلرنگ
دانشگاه گلرنگ
دانشگاه گلرنگ
کارخانه استارت آپی دانشگاه گلرنگ
کارخانه استارت آپی دانشگاه گلرنگ
جایزه استارت آپی استادمحمدکریم فضلی
جایزه استارت آپی استادمحمدکریم فضلی
مدرسه کسب و کار گلرنگ
مدرسه کسب و کار گلرنگ
جایزه کارآفرینی استادمحمدکریم فضلی
جایزه کارآفرینی استادمحمدکریم فضلی
مرکز آموزش علمی کاربردی گلرنگ
مرکز آموزش علمی کاربردی گلرنگ
جایزه فروشندگان برترملی
جایزه فروشندگان برترملی
کالج فروش گلرنگ
کالج فروش گلرنگ
مرکز ارزشگذاری دانشگاه گلرنگ
مرکز ارزشگذاری دانشگاه گلرنگ
هلدینگ دیجیتال مارکتینگ دانشگاه گلرنگ
هلدینگ دیجیتال مارکتینگ دانشگاه گلرنگ
بازیهای رایانه ای دانشگاه گلرنگ
بازیهای رایانه ای دانشگاه گلرنگ

حامیان

حامیان معنوی

حامیان رسانه ای

برنامه زمان‌بندی دومین دوره جایزه

عنوانشروعپایان
معرفی برنامه و ارسال تقاضای متقاضیان ۱۴۰۰/۰۲/۱۰۱۴۰۰/۱۰/۳۰
دریافت مدارک و ارزیابی متقاضیان توسط تیم ارزیابان ۱۴۰۰/۱۱/۰۱۱۴۰۰/۱۲/۲۸
برگزاری مراسم واعطای جوایز ۱۴۰۱/۰۲/۰۷۱۴۰۱/۰۲/۳۱

سوالات متداول

از طریق تهیه بلیط و تکمیل فرم تقاضای مندرج دراین صفحه تقاضای خود را برای ما ارسال کنید.
ارزیابی براساس مدل طراحی شده برای این مهم انجام می شود .
شرکت کنندگان دراین برنامه (در صورت واجد شرایط بودن )علاوه برامتیازات مستقیم ، از امتیازات غیر مستقیم برنامه (طبق آنچه که در بالا تعریف شده )نیز بهره مند خواهند شد
ارزیابان این برنامه مستقیما توسط دانشگاه گلرنگ ارزیابی و انتخاب شده اند
در تمامی حوزه ها امکان ثبت نام وجود دارد

گالری تصاویر

نحوه ارتباط با دبیرخانه جایزه

شرکت کنندگان گرامی ، برای تماس با دبیرخانه می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما تماس باشید : 

02188918351

02188912208

02188807200

02188913209

داخلی 116

ویدیو از آپارات

مراسم اختتامیه اولین دوره جایزه استارت آپی استاد محمد کریم فضلی

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

کارجو پلاس

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

فراخوان دومین دوره جایزه استارت آپی استاد محمد کریم فضلی
دانشگاه گلرنگ
برگزار‌کننده: دانشگاه گلرنگ
۱۷۵۳
دنبال کننده
۳۵
کل رویدادها
۸
رویداد فعال

دانشگاه گلرنگ یک دانشگاه سازمانی است که ماموریت آن رشد وارتقای مهارت ها و توانمندی های منابع انسانی می باشد ....

بیشتر از ۵۰ نفر (۶۸%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

آدرس

تهران تهران -خیابان ولیعصر-پایین تر از زرتشت -کوچه امینی -پلاک 18

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

Token Economics (Designing The Blockchain Economy)

 • آنلاین
 • رایگان
 • فینووا
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

دوره آموزشی کارآفرینی، ورود به بازارکار، تشکیل هسته های فناور و راه اندازی استارت آپ

 • آنلاین
 • ۵۸۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه آموزشی کارآفرینی سلتکس
شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

استارت آپ چیست ؟

 • آنلاین
 • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • کارخانه استارت آپی دانشگاه گلرنگ
پنج‌شنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

ایجاد کسب و کار و توسعه آن در فضای مجازی

 • آنلاین
 • از ۷۵,۰۰۰ تومان
 • آدوا