رویداد به پایان رسیده است!
دومین دوره‌ی بین‌المللی کوچینگ برای مدیران در تاریخ یکشنبه ۲۸ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ساعت ۱۹:۰۰

دومین دوره‌ی بین‌المللی کوچینگ برای مدیران

  • رایگان
  • آنلاین
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


دوره کوچینگ برای مدیران مناسب مدیرانی است که می‌خواهند کیفیت مدیریت خود و ارتباطات حرفه‌ای خود را افزایش دهند؛ همچنین مناسب مدیرانی است که می‌خواهند مهارت‌های پایه‌ی کوچینگ را در محیط کاری خود استفاده نمایند. هدف نهایی این دوره آشنایی و استفاده از مهارت‌های کوچینگ در محیط کار می‌باشد. این دوره توسط فدراسیون بین‌المللی کوچینگ تأیید شده و شما را در مسیر آموزش‌های مورد تأیید فدراسیون قرار می‌دهد. این دوره قابلیت ادامه در تمامی آکادمی‌های مورد تأیید فدارسیون را دارد. همچنین این دوره کلاس‌های فوق‌برنامه‌ی گفتگوی کوچینگی برا مدیر در نقش کوچ را شامل می‌شود.

آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان | FCA از سال ۱۳۹۲ تا به امروز دوره‌های آموزش کوچینگ و دوره‌های تربیت کوچ را طبق استانداردهای بین‌المللی و ۱۱ صلاحیت فدراسیون بین‌المللی کوچینگ برای فارسی‌زبانان سراسر دنیا آغاز نموده‌. آموزش‌های کوچینگ ارائه‌شده در این آکادمی تحت نظارت فدراسیون بین‌المللی کوچینگ ICF، می‌باشد؛ چراکه حرفه کوچینگ یک حرفه بین‌المللی است و ICF بزرگ‌ترین سازمان نظارتی است که در سراسر دنیا درزمینهٔ کوچینگ شناخته‌شده است. مراجعه‌کنندگان به کوچ‌ها دوست دارد بداند که کوچ حرفه‌ای که می‌خواهد با او جلسات کوچینگ خود را برگزار نمایند، آیا آموزش‌های استاندارد را در یک سطح بالا گذرانده و مراحل گرفتن مدرک از یک سازمان معتبر بین‌المللی را با موفقیت سپری کرده است یا خیر.

[ثبت‌نام در این دوره با شرایط مالی بسیار بسیار ویژه خواهد بود]

 

کوچینگ برای مدیران


نقشه دانشجویان آکادمی از ۵ قاره جهان


 

نقسه‌ دانشجویان FCA

 


فرایند آموزش کوچینگ در آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان


در اینفوگرافیک زیر مدل آموزشی FCA نمایش داده شده است. تنها با نگاه کردن به این مدل می توانید تشخیص دهید که در کل در برنامه‌ی آموزشی آکادمی چه چیزهای ارائه خواهد شد، هرچند جنبه های گوناگونی در این روند وجود دارد و کل جریان بسیار پیچیده است.

 


دانشجویانی از پنج قاره جهان


آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان | Farsi Coaching Academy، سال ۲۰۱۲ در انگلستان تأسیس شد. آکادمی اولین دوره آموزش در سطح ۱ را با ۶ دانشجوی فارسی‌زبان از لندن، سوئد و ایران آغاز کرد. امروز دانشجویان و فارغ‌التحصیلان آکادمی بیش از ۴۰۰ نفر می‌باشند؛ دانشجویان و کوچ‌هایی از پنج قاره‌ی جهان در حال فراگیری مهارت‌های کوچینگ در آکادمی بین‌المللی FCA هستند.

فلسفه آموزش آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان (FCA)

آموختن فرایند کوچینگ فراتر از این است که یک سری مفاهیم به همراه ابزار و استراتژی یاد بگیریم. کوچینگ مخلوطی از آموزش، دانش، آگاهی، مهارت، استعداد و احساس است. یک کوچ مؤثر و ایده‌آل از تجربه‌های خود کمک می‌گیرد و به‌عنوان یک الگو برای مراجعینش عمل می‌کند. یک کوچ حرفه‌ای «به حرفی که میزند عمل می‌کند»، یک کوچ اول خودش تغییر می‌کند و بعد به دنبال کمک به دیگران برای تغییر است.

اطلاعات کامل دوره‌ّهای تربیت کوچ و مهارت‌های کوچینگ
به همین دلیل، دوره‌های تربیت کوچ و مهارت‌های کوچینگ در آکادمی طوری طراحی‌شده است که دانشجویان ابتدا این علم و آگاهی و تکنیک‌ها را روی خودشان پیاده کنند و خود نمونه چیزی باشند که می‌خواهند مراجع خود به دست آورد. وقتی این ویژگی‌ها را کسب کردند، در محیط امن آکادمی با دانشجویان هم‌سطح تمرین کنند و بعد وارد بازار کارشده و با عموم شروع به کار کنند. کوچ‌ها هنگامی‌که موضوعی را اول خودشان لمس کنند، آن‌گاه راحت‌تر می‌توانند برای مراجعین خود اجرا ‌کنند.

مدرسین دوره‌های FCA

تیمور میری
تیمور میری
کوچ MCC | بنیانگذار FCA
نازنین ملک‌بیکلو
نازنین ملک‌بیکلو
کوچ PCC | مدرس مهارت‌های کوچینگ
آی‌سان بنی‌هاشمی
آی‌سان بنی‌هاشمی
کوچ PCC | مدرس مهارت‌های کوچینگ
عزیز میردار
عزیز میردار
کوچ ACC | مدرس مهارت‌های کوچینگ
احسان سلامی
احسان سلامی
کوچ ACC | مدرس مهارت‌های کوچینگ
پریسا پوران
پریسا پوران
کوچ PCC | مدرس مهارت‌های کوچینگ

برگزار‌کننده

آواتار

افق مدیریت

رویداد های برگزارشده۷
  • شروع: یک‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ساعت ۱۹:۰۰
  • پایان: یک‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ساعت ۲۰:۰۰
رویداد آنلاین است