کاور
"دومین دوره‌ی بین‌المللی کوچینگ برای مدیران" در تاریخ یک‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
رزرو وقت مشاوره دوره‌ها
برای زمان دقیق مشاوره تلفنی/آنلاین با شما در واتساپ هماهنگ خواهد شد
-
رایگان
اتمام ظرفیت اتاق
پیش‌پرداخت شرکت در دوره
حتما پیش از خرید این بلیط با مشاوران دوره‌ها با شماره ۰۹۱۰۷۰۲۲۲۹۰ در تماس باشید. این مبلغ نیمی از هزینه‌ی دوره‌می‌باشد.
-
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق

توضیحات

دوره کوچینگ برای مدیران مناسب مدیرانی است که می‌خواهند کیفیت مدیریت خود و ارتباطات حرفه‌ای خود را افزایش دهند؛ همچنین مناسب مدیرانی است که می‌خواهند مهارت‌های پایه‌ی کوچینگ را در محیط کاری خود استفاده نمایند. هدف نهایی این دوره آشنایی و استفاده از مهارت‌های کوچینگ در محیط کار می‌باشد. این دوره توسط فدراسیون بین‌المللی کوچینگ تأیید شده و شما را در مسیر آموزش‌های مورد تأیید فدراسیون قرار می‌دهد. این دوره قابلیت ادامه در تمامی آکادمی‌های مورد تأیید فدارسیون را دارد. همچنین این دوره کلاس‌های فوق‌برنامه‌ی گفتگوی کوچینگی برا مدیر در نقش کوچ را شامل می‌شود.

آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان | FCA از سال ۱۳۹۲ تا به امروز دوره‌های آموزش کوچینگ و دوره‌های تربیت کوچ را طبق استانداردهای بین‌المللی و ۱۱ صلاحیت فدراسیون بین‌المللی کوچینگ برای فارسی‌زبانان سراسر دنیا آغاز نموده‌. آموزش‌های کوچینگ ارائه‌شده در این آکادمی تحت نظارت فدراسیون بین‌المللی کوچینگ ICF، می‌باشد؛ چراکه حرفه کوچینگ یک حرفه بین‌المللی است و ICF بزرگ‌ترین سازمان نظارتی است که در سراسر دنیا درزمینهٔ کوچینگ شناخته‌شده است. مراجعه‌کنندگان به کوچ‌ها دوست دارد بداند که کوچ حرفه‌ای که می‌خواهد با او جلسات کوچینگ خود را برگزار نمایند، آیا آموزش‌های استاندارد را در یک سطح بالا گذرانده و مراحل گرفتن مدرک از یک سازمان معتبر بین‌المللی را با موفقیت سپری کرده است یا خیر.

[ثبت‌نام در این دوره با شرایط مالی بسیار بسیار ویژه خواهد بود]

 

کوچینگ برای مدیران

نقشه دانشجویان آکادمی از ۵ قاره جهان

 

نقسه‌ دانشجویان FCA

 

دوره کوچینگ برای مدیران

چرا مهارت‌های كوچينگ برای مديران ارزشمند است؟ اگر رهبران سازمان‌ها می‌خواهند فقط یک اولویت را اجرا کنند بهتر است آن اولویت این باشد که مدیران خود را مجهز به مهارت‌های یک کوچ نمایند. این توصیه شرکت گلوپ برای رهبران سازمانها است.

‌تفاوت کوچینگ و مشاوره مدیرت

در این ویدیو عزیز میردار، کوچ و مدرس مهارت‌های کوچینگ مورد تأیید فدراسیون بین‌المللی کوچینگ ICF در مورد تفاوت کوچینگ و مشاوره مدریت می‌گوید.

ویدیو ویبنار معارفه دوره‌ی کوچینگ برای مدیران

فرایند آموزش کوچینگ در آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان

در اینفوگرافیک زیر مدل آموزشی FCA نمایش داده شده است. تنها با نگاه کردن به این مدل می توانید تشخیص دهید که در کل در برنامه‌ی آموزشی آکادمی چه چیزهای ارائه خواهد شد، هرچند جنبه های گوناگونی در این روند وجود دارد و کل جریان بسیار پیچیده است.

 

دانشجویانی از پنج قاره جهان

آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان | Farsi Coaching Academy، سال ۲۰۱۲ در انگلستان تأسیس شد. آکادمی اولین دوره آموزش در سطح ۱ را با ۶ دانشجوی فارسی‌زبان از لندن، سوئد و ایران آغاز کرد. امروز دانشجویان و فارغ‌التحصیلان آکادمی بیش از ۴۰۰ نفر می‌باشند؛ دانشجویان و کوچ‌هایی از پنج قاره‌ی جهان در حال فراگیری مهارت‌های کوچینگ در آکادمی بین‌المللی FCA هستند.

فلسفه آموزش آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان (FCA)

آموختن فرایند کوچینگ فراتر از این است که یک سری مفاهیم به همراه ابزار و استراتژی یاد بگیریم. کوچینگ مخلوطی از آموزش، دانش، آگاهی، مهارت، استعداد و احساس است. یک کوچ مؤثر و ایده‌آل از تجربه‌های خود کمک می‌گیرد و به‌عنوان یک الگو برای مراجعینش عمل می‌کند. یک کوچ حرفه‌ای «به حرفی که میزند عمل می‌کند»، یک کوچ اول خودش تغییر می‌کند و بعد به دنبال کمک به دیگران برای تغییر است.

اطلاعات کامل دوره‌ّهای تربیت کوچ و مهارت‌های کوچینگ
به همین دلیل، دوره‌های تربیت کوچ و مهارت‌های کوچینگ در آکادمی طوری طراحی‌شده است که دانشجویان ابتدا این علم و آگاهی و تکنیک‌ها را روی خودشان پیاده کنند و خود نمونه چیزی باشند که می‌خواهند مراجع خود به دست آورد. وقتی این ویژگی‌ها را کسب کردند، در محیط امن آکادمی با دانشجویان هم‌سطح تمرین کنند و بعد وارد بازار کارشده و با عموم شروع به کار کنند. کوچ‌ها هنگامی‌که موضوعی را اول خودشان لمس کنند، آن‌گاه راحت‌تر می‌توانند برای مراجعین خود اجرا ‌کنند.

آموزش کوچینگ در FCA

در این ویدیو آقای تیمور میری در مورد هدفشان از تأسیس آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان | FCA، دوره‌ها و مدرک‌هایی که در این آکادمی ارائه می‌شود صحبت می‌نمایند. ایشان در این ویدیو در مورد سفر خود در یادگیری کوچینگ که سرانجام باعث طراحی دوره‌های آموزش کوچینگ و تربیت کوچ به زبان فارسی شد نیز صحبت می‌کنند. این ویدیو کمک می‌کند تا بدانید آموزش کوچینگ در این آکادمی برای چه کسانی مناسب هست، دلایلی که افراد می‌توانند وارد این دوره شوند چیست و این‌که چرا شما به‌عنوان یک دانشجو باید این دوره را انتخاب کنید.

مدرسین دوره‌های FCA

تیمور میری
تیمور میری
کوچ MCC | بنیانگذار FCA
نازنین ملک‌بیکلو
نازنین ملک‌بیکلو
کوچ PCC | مدرس مهارت‌های کوچینگ
آی‌سان بنی‌هاشمی
آی‌سان بنی‌هاشمی
کوچ PCC | مدرس مهارت‌های کوچینگ
عزیز میردار
عزیز میردار
کوچ ACC | مدرس مهارت‌های کوچینگ
احسان سلامی
احسان سلامی
کوچ ACC | مدرس مهارت‌های کوچینگ
پریسا پوران
پریسا پوران
کوچ PCC | مدرس مهارت‌های کوچینگ

گالری تصاویر

برگزار‌کننده

آواتار

افق مدیریت

رویداد های برگزارشده۸
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۲۹ اسفند

مهارت های مدیریتی

 • آنلاین
 • رایگان
 • مدیرآوا
دوشنبه ۲۱ تیر

دوره اقتصاد کلان

 • آنلاین
 • ۶,۸۵۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه آموزش عالی آزاد آتیه ایرانیان
پنج‌شنبه ۱۷ تیر

دوره آنلاین ITIL 4: Drive Stakeholder Value

 • آنلاین
 • از ۵,۰۰۰ تومان
 • شرکت رایزن سامانه گستر
سه‌شنبه ۱۹ مرداد

دوره آنلاین ITIL4 Direct, Plan and Improve (DPI)

 • آنلاین
 • از ۲,۷۹۰,۰۰۰ تومان
 • دیجی وایز آکادمی