کاور
"دیجیتال مارکتینگ خرما" در تاریخ چهارشنبه ۳ دی ساعت ۱۹:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
اعضای انجمن خرما
-
۵۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
واحدهای صنعتی
-
۵۰,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق
شرکت کنندگان آزاد
-
۱۵۰,۰۰۰ تومان
تمام شد

معرفی دوره

با توجه به اهمیت تغییر در روش های بازاریابی و فروش خرما و به خصوص در شرایطی که حضور تاجران در مناطق خرماخیز کمتر شده و بحث جذب مشتری توسط واحدهای بسته بندی به صورت غیر حضوری انجام می شود ، دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ توسط انجمن خرما برنامه ریزی شده و با حمایت شرکت شهرک های صنعتی برگزار می شود.

این دوره به صورت کاربردی برگزار شده و پس از بیان اهمیت دیجیتال مارکتیگ در صنعت خرما و راهکارهای توسعه آن ، وبسایت ها و پیج های اینستاگرام شرکت کنندگان  بررسی و تحلیل می شود.

اهمیت دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ مجموعه ای از تلاش ها در زمینه بازاریابی است که با استفاده از اینترنت انجام می شود. بازاریابی دیجیتال شامل روش های مختلف از جمله بهینه سازی موتورهای جستجو(سئو)، بازاریابی شبکه های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوا و بلاگ نویسی و … می شود.

امروزه، دسترسی به اینترنت کاملا فراگیر شده است. در سه سال اخیر تعداد کاربران جهانی اینترنت 5% افزایش داشته است و  تعداد کاربران همچنان در حال افزایش است.در چنین شرایطی تبلیغات دیجیتال موثرترین راهکار برای رشد کسب و کار خواهد بود و اهمیت دیجیتال مارکتینگ به مراتب از روش های سنتی بازاریابی بیشتر می شود.

میزان سنجش موفقیت در مارکتینگ یا بازاریابی به روش سنتی، همچون تبلیغات رادیو و ارسال بروشور بسیار دشوار است. برای مثال اگر به عنوان بازاریاب بروشوری از تولیدات شرکت‌تان تهیه کنید و برای دیگران ارسال کنید، هرگز متوجه نمی‌شوید که بروشور شما خوانده شده یا در سطل زباله قرار دارد. اهمیت دیجیتال مارکتینگ در این است که مسیر موفقیت را برای شما هموار ساخته است. بنابراین شما می‌توانید تعداد بازدیدکنندگان سایت، نظرات، میزان بازخورد تبلیغات و حتی ضعف‌های کسب و کار خود را بشناسید.

سخنرانان

بهزاد حسین عباسی
بهزاد حسین عباسی
مشاور و مدرس دیجیتال مارکتینگ

برگزار کننده

شرکت هادیان توسعه فردا
شرکت هادیان توسعه فردا
َشرکت فنی و مهندسی توسعه پایدار درنیکا
َشرکت فنی و مهندسی توسعه پایدار درنیکا

سوالات متداول

بهتر است برای حضور در کلاس از کامپیوتر و لب تاپ استفاده شود ، در صورتی که با گوشی موبایل قصد حضور دارید حتما قبل از دوره با استفاده از لینک دمو ، از پشتیبانی شدن توسط تلفن همراه خود اطمینان پیدا کنید.

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت هادیان توسعه فردا

مشاور شرکت شهرک های صنعتی کرمان و فعال حوزه مشاوره کسب و کار

رویداد های برگزارشده۷
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۳ مهر

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
یک‌شنبه ۱۹ اردیبهشت

وبینار جلسه اول دوره مگاسئو [+70 ساعت آموزش SEO]

 • آنلاین
 • رایگان
 • سید محمد امین هاشمی
چهارشنبه ۱ اردیبهشت

طراحی وبسایت از طریق wordpress

 • آنلاین
 • ۷۱۲,۰۰۰ تومان
 • تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)
دوشنبه ۳۰ فروردین

دوره ی جامع مدیریت (ادمین) اینستاگرام

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی دیجیتال مارکتینگ