دیجیتال مارکتینگ راه نوین رونق

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۱۴ تیر ۹۷ ۱۷:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۱۴ تیر ۹۷ ۱۹:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکسب و کار / مارکتینگ
اضافه به تقویم
دیجیتال مارکتینگ راه نوین رونق
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۸۸۸۲۳۳۸۷
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 چرا بازاریابی دیجیتال برای حضور و توسعه کسب و کار شما لازم است؟

با توجه به پیشرفت معرفی  کسب و کار ها  در فضا مجازی و سایت ها و جهانی شدن، اطلاع  از بازاریابی دیجیتال برای هر کسب و کاری لازم است و همچنین، درخواست این تخصص در بازار کار بسیار زیاد است 

  هرچقدر کوچک و یا هر چقدر بزرگ، در هر کسب و کاری باشید باید دانش دیجیتال مارکتینگ را فرابگیرید حتی اگر در تبلیغات محیطی و سنتی بسیار شناخته شده باشید، مشتریان برای اعتبار سنجی و دانستن بیشتر، شما را در فضای دیجیتال دنبال می کنند، پس دانستن فن و علم دیجیتال مارکتینگ لازمه ی وجود و ادامه حیات کسب و کارهاست.

اگر ایده شروع یک کسب و کار جدیدی را در ذهن می پرورانید دانشتن اصول دیجیتال مارکتینگ شما را چندین قدم پیش خواهد برد. معرفی درست و کم هزینه و گسترده کسب و کارتان در شروع و ادامه کار، هدیه ایست که دانش و مهارت دیجیتال مارکتینگ به شما خواهد داد. 

 

 

استفاده از دانش یکی از متخصصین خبره ایرانی که سالها با شرکت ها و موسسات بزرگ خارجی همکاری داشته است، فرصتی است که موسسه ایده برای شما فراهم کرده است. افشین صمدیان دانش اموخته مارکتینگ در انسیتو CIM انگلیس است و اکنون در موسسه ایده به عنوان استاد دیجیتال مارکتینگ فعالیت می نماید.

این فرصت را از دست ندهید.

 

فصل ورکشاپ های رایگان ایده را از دست ندهید:
در این لینک ثبت نام کنید ثبت نام رایگان 7 کارگاه، گنج های کسب و کار

 

 

مدرس

افشین صمدیان

افشین صمدیان

مدرس دیجیتال مارکتینگ

افشین صمدیان دانش اموخته مارکتینگ در انسیتو CIM انگلیس است و اکنون در موسسه ایده به عنوان استاد دیجیتال مارکتینگ فعالیت می نماید.

برگزارکنندگان

مدرسه ایده

مدرسه ایده

آژانس برندینگ ایده با هدف ارتقاء و توسعه تجارت سازمان ها، نهادها، شرکتهای بزرگ و موسسات معظم تجاری و با بهره گیری از تجارب و سابقه مفید فعالیت ۲۰ ساله موسس خود در حوزه تبلیغات، آموزش و ارتباطات، در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را با تمرکز بر برندسازی به صورت رسمی آغاز نمود.

آدرس:تهران آدرس:تهران هفت تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان خردمند، خیابان هجدهم، پلاک 26، مدرسه ایده