رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه حضوری(اصفهان): رازهای جذابیت و محبوبیت ؛ چطور دوست داشتنی باشیم؟ در تاریخپنج‌شنبه ۱۲ بهمنبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه حضوری(اصفهان): رازهای جذابیت و محبوبیت ؛ چطور دوست داشتنی باشیم؟

شروع:
پنج‌شنبه ۱۲ بهمن ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۲ بهمن ۹۶ ۱۸:۰۰
کارگاه حضوری(اصفهان): رازهای جذابیت و محبوبیت ؛ چطور دوست داشتنی باشیم؟
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

 

 

 

یک دورهمی جذاب و رایگان در اصفهان!
چگونه دوست داشتنی و جذاب باشیم؟

 

رازهای جذابیت و محبوبیت باعث می‌شود تا در...

✅روابط کاری بین همکاران، مدیران و کارمندان
✅دوستی‌ها و روابط اجتماعی
✅خانواده و اقوام
✅تعاملات روزمره
✅جلسات کاری و با مشتریان

بیشتر بدرخشید!

 

مشخصات کارگاه رازهای جذابیت و محبوبیت:

مخاطب: افرادی که می‌خواهند دیگران آن‌ به آنها احترام بیشتری بگذارند، اثرگذاری بیشتری داشته باشند و در جمع بدرخشند.
تاریخ برگزاری: پنجشنبه 12 بهمن 96
ساعت: 16
محل برگزاری: اصفهان، خ چهارباغ، خ سید علیخان، کافه کتاب مرکزی
مبلغ سرمایه‌گذاری: کاملا رایگان!

 

 

رازهای جذابیت و محبوبیت روش‌های ساده و ثابت‌شده‌ای برای تعامل با دیگران هستند که باعث می‌شوند افراد با شما ارتباط برقرار کرده و پیامتان را دریافت کنند. درنتیجه، آن‌ها بیش‌ازپیش تحت تأثیر قرار می‌گیرند، از شما خرید می‌کنند، وارد روابط تجاری و خصوصی با شما می‌شوند و نظر مثبتی نسبت به شما پیدا می‌کنند.

 

توانایی شما برای اینکه فردی باجذبه و کاملاً دوست‌داشتنی باشید، بیش از هر خصوصیت دیگری درهای موفقیت را به رویتان خواهد گشود. بیشتر مردم شمارا دوست داشته و رفتار صمیمانه‌ای با شما خواهند داشت. تمایل به دیدار شما بیشتر می‌شود، به صحبت‌های شما گوش می‌دهند، در جمع شما حضور پیداکرده و شمارا به جمع خود دعوت می‌کنند.

 

برایان تریسی می‌گوید: «باارزش‌ترین متاع در جهان طلا یا الماس نیست، جذبه است.» اعتبار شما، افکار و صحبت‌های مردم درباره شما در غیابتان، باارزش‌ترین سرمایه شخصی و حرفه‌ای شماست. این اعتبار شامل مجموعه تأثیراتی است که بر افراد حاضر در جمع می‌گذارید.

 

 

رازهای جذابیت و محبوبیت

 

اصل و اساس زندگی، مردم و چگونگی برقراری ارتباط میان آن‌هاست. موفقیت، رضایت خاطر و شادی ما به توانایی برقراری ارتباط مؤثر با دیگران بستگی دارد. سارا برنارد هنرمند فرانسوی می‌گوید:

«برای رسیدن به قله باید از قدرت جذابیت برخوردار بود. جذابیت همه‌چیز است و هیچ‌چیز نیست. تلاش و پشتکار، ظاهر، نحوه راه رفتن، تناسب‌اندام، صدا و آرامش در رفتار و حرکات، خوش‌قیافه یا زیبا بودن اصلاً لازم نیست. تنها چیزی که نیاز دارید جذابیت است»

 

وقتی‌که بچه بودید می‌خواستید در آینده چه‌کاره شوید؟ آیا آرزویتان این بود که هنرپیشه یا خواننده‌ای مشهور شوید؟ شاید هم دوست داشتید یکی از شرکت‌کنندگان در المپیک یا ثروتمندترین فرد دنیا شوید. همه شما برای خود رؤیاها و آرزوهایی دارید و بدون شک توانسته‌اید به برخی از آن‌ها دست‌یابید. مهم نیست در حال حاضر، چقدر موفق هستید. مهم این است که هنوز هم رؤیاها و هدف‌هایی در سردارید که باید به آن‌ها برسید. آرزوی ما نیز کمک به شما در شناخت آرزوها و استعدادهایتان است.

 

اگر می‌خواهید فردی موفق بوده و یا تأثیری مثبت برجهان داشته باشید، باید فردی بانفوذ و محبوب باشید. برای مثال، اگر فروشنده‌ای هستید که می‌خواهید فروشتان را بیشتر کنید، باید بتوانید در دل مشتریان خود نفوذ کنید. اگر مدیر هستید، موفقیت شما درگرو توانایی‌تان در نفوذ بر قلب کارمندانتان است. اگر یک مربی هستید، تنها بانفوذ بر بازیکنان می‌توانید تیمی موفق و پیروز داشته باشید. اگر می‌خواهید صاحب خانواده‌ای قوی و سالم باشید، باید بتوانید نفوذ مثبتی بر فرزندانتان داشته باشید. مهم نیست در زندگی چه اهدافی دارید و یا چه‌کاری می‌خواهید انجام دهید؛ مهم این است که اگر یاد بگیرید چگونه فردی محبوب و بانفوذ باشید، می‌توانید مؤثرتر بوده و خیلی زود به همهٔ اهدافتان دست‌یابید.

 

 

آیا جذابیت و دوست‌داشتنی بودن موضوعی ذاتی نیست؟!

این حرف که وراثت و ذات بی‌تأثیر است حرف غلطی است، اما سؤال من اینجاست که آیا من می‌توانم برگردم و ژنتیک خودم را تغییر بدهم؟! خیر. پس چه لزومی دارد روی آن درصدی که نمی‌توانم تغییر دهم بخواهم تمرکز کنم؟! آیا بهتر نیست انرژی و تمرکزم را بگذارم روی وجه اکتسابی که با تمرین، ممارست، تجربه و یادگیری اجتماعی قابل پرورش هست؟

در سال‌ها آموزش به من بارها ثابت‌شده کسانی که روی آموزش جدی هستند و حاضرند چیزهای جدید را تجربه کنند و وقت و انرژی برای یادگیری صرف می‌کنند به‌تدریج خودشان شاهد رشد چشمگیر مهارت‌هایشان هستند. حقیقت این است که مهارت‌های ارتباطی مانند جذابیت را می‌توان یاد گرفت.

 

خیلی از ما حاضریم برای جذاب بودن، چند صد هزار تومان برای لباس و ظاهرمان هزینه کنیم
اما نباید فراموش کنیم که قدرت ارتباطات ما بسیار بیشتر از ظاهر ما خواهد بود.

 

«زمانی که افرادی خاص زندگی ما را لمس می‌کنند، ناگهان می‌بینیم که دنیایمان چقدر می‌تواند زیبا و شگفت‌انگیز باشد. آن‌ها با کمک به ما برای مشاهده درون و باطن خودمان و ایمان و اعتقاد به آنچه هستیم، نشانمان می‌دهند که امیدها و رؤیاهای ویژه‌مان می‌توانند ما را تا دوردست‌ها ببرند. آن‌ها با هر چه که می‌دهند، وجودمان را سرشار از عشق و شادی می‌نمایند. افراد خاص وقتی زندگی ما را لمس می‌کنند، زندگی کردن را به ما می‌آموزند.» شما هم می‌توانید جزو این افراد خاص باشید!

 

 

نظرات کتبی و صوتی برخی مشتریان ما بدون هیچ تغییری:

آقای امیرمکری: عالی بود..سپاسگزارم... استاد گرامی باعث افتخارم شد شاگردیتونو کردم . پایدار و برقرار بمانید.

خانم ز محمدی : عالی برای من.

خانم م اکبری: برای من بسیار مفید و موثر بوده تونستم کشف کنم نواقص رفتاریمو .ارتباط درست با دیگران چه درحیطه ی شغلی چه در محیط خانوادگی . برنامه ریزی هدفمند و اینکه مهم تر ازهمه یادگرفتم آشتی کنم با خودم و قدرشناسی خودم رو یادگرفتم امیدوارم که با استمرار تمرین ها ثابت قدم بمونم و پیشرفت کنم تو مسیر زندگیم .سپاس از استاد خوبمون آقای رجب نیا که با صبر و حوصله پاسخگو و راهنمای ما بودن و به شخصه میتونم بگم به بهتر شدن حالم خیلی خیلی کمک کردن.

خانم زارع: عاالي بازدهي صددر صد.

م خوشگفتار: به نظرم دوره خوبی بود. ضمن سپاس از مدرس دوره و خدا قوت به ایشان به نظرم باید در کنار دوره های آنلاین دوره های حضوری هم بعنوان مکمل استفاده شود. ضمنا در به کارگیری مباحث و مفاهیم دوره بایستی جنبه های جامعه شناختی و ارتباطی هم در کنار موضوعات روانشناختی بیشتر دیده شود. موفق باشید.

خانم م یارضوی: دروه شکارچیان خوشبختی به قدری عالی, مفید و جالب بود که حقیقتش منو سورپرایز کرد. چون از یک دوره مجازی چنین انتظاری نداشتم که انقددددددر مفید واقع بشه. هرروز منتظر درس روز و انجام تمرینش بودم و واقعا لذت میبردم. مدرس این دوره بسیار توانمند, خبره, باهوش, با دقت و مجرب بوده. باتشکر از ارتباط سبز.

خانم م استواری: دوره ها عالی بودن واقعا مفید و تکان دهند... لازمه که هر فایل بارها و بارها شنیده بشه. واقعا ازتون ممنونم.

 

همایش ارتباط سبز

 

کلاس سفر زندگی مرتضی رجب نیا

 

 

مدرس و سخنران دور همی رازهای جذابیت و محبوبیت کیست؟

  • مرتضی رجب نیا مدیر سایت ارتباط سبز، مشاور و مدرس مهارت‌های ارتباطی.
  • عضو هیئت تحریریه مجله پنجره خلاقیت.
  • نویسنده کتاب «ارتباطات، پررویی نیست!» که در عرض کمتر از یکسال به سومین چاپ رسیده است.
  • نویسنده بیش از 47 مقاله تخصصی در زمینه روابط بین فردی.
  • 10 سال سابقه مشاوره.
  • برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی مختلف در حیطه فردی و سازمانی.
  • مدرس دوره شکارچیان خوشبختی، روابط عاطفی، کارگاه‌های نقشه گنج روابط، نوشدن، گفتگوهای حساس
  • و...

 

 

با شرکت در دورهمی رازهای جذابیت و محبوبیت:
✅دوست‌داشتنی‌تر و اثرگذارتر از گذشته باشید.
✅ درآمد بیشتر، پیشرفت سریع‌تر و فروش بیشتری خواهید داشت،
✅در اکثر مذاکرات پیروز خواهید شد و هنگام برخورد با دیگران قانع‌کننده‌تر و بانفوذتر خواهید بود.

 

 

مشخصات کارگاه رازهای جذابیت و محبوبیت:

مخاطب: افرادی که می‌خواهند دیگران آن‌ به آنها احترام بیشتری بگذارند، اثرگذاری بیشتری داشته باشند و در جمع بدرخشند.
تاریخ برگزاری: پنجشنبه 12 بهمن 96
ساعت: 16
محل برگزاری: اصفهان، خ چهارباغ، خ سید علیخان، کافه کتاب مرکزی
مبلغ سرمایه‌گذاری: کاملا رایگان!

 

راه‌های تماس:

شماره تلفن و فکس دفتر: ۸۷۷۶۱۸۲۵-۰۲۱

شماره پشتیبانی (هم تماس هم آیدی تلگرام): ۰۹۳۷۸۶۱۰۶۰۲

آیدی پشتیبانی در تلگرام@ertebatesabz_support

 

  

 

 

 

 

 

 

سخنرانان

مرتضی رجب نیا

مرتضی رجب نیا

روانکاو تحلیلی

برگزارکنندگان

ارتباط سبز

ارتباط سبز

ارتباط سبز اختصاصی‌ترین و جدیدترین مهارتهای خودشناسی و ارتباطی را آموزش می‌دهد.
شماره تلفن و فکس دفتر: ۸۷۷۶۱۸۲۵-۰۲۱
شماره پشتیبانی (هم تماس هم آیدی تلگرام): ۰۹۳۷۸۶۱۰۶۰۲
آیدی پشتیبانی در تلگرام: @ertebatesabz_supportرویداد آنلاین است