رویداد به پایان رسیده است!
رازهای پنهان افزایش فروش در تاریخ جمعه ۲۴ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رازهای پنهان افزایش فروش

شروع:
جمعه ۲۴ خرداد ۹۸ ۱۸:۰۰
پایان:
جمعه ۲۴ خرداد ۹۸ ۲۰:۰۰
مکان: تهران
رازهای پنهان افزایش فروش
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

رازهای پنهان افزایش فروش


این کد تخفیف 50 درصدی را وارد کنید. dskmc66

این کد فقط تا 15 خرداد قابل استفاده است.

چرا فروش موضوع مهمی است؟


در یکی از کتابهای مایکل مسترسون کارآفرین بزرگ امریکایی مطالعه میکردم که میگفت آقای مسترسون حدود ۵۰۰ شغل فعال دارد و یکی از موفق ترین کارآفرینان امریکاست. این مسأله مدتها ذهنم را مشغول کرده بود که چطور امکان دارد یک نفر ۵۰۰ شغل فعال و همزمان داشته باشد. جدای از مسأله مدیریت و ایده خوب و بسیاری از مسائل دیگر، من فکر میکنم مهمترین نکته ای که موجب ثبات و پایداری یک شغل میشود فروش دائمی و درحال رشد آن است  و این نکته ای است که مایکل مسترسون و افراد موفق دیگر برای پایداری تجارتشان به آن دقت می کنند.

همه ما می دانیم فروش مانند خون در رگهای یک سازمان است و جریان درآمدی روح زندگی را در کالبد سازمان به گردش در می آورد. شاید مهمترین اقدام برای رشد و توسعه زندگی سازمان، همین افزایش فروش باشد که بسیاری از ما از آن غافلیم و یا راهکارهای صحیح آن را نمی دانیم.

در اقتصاد امروز دغدغه بسیاری از افراد همین افزایش فروش است و در صنعت آموزش نیز بسیار درباره آن بحث میشود و راهکارهای زیادی برای ارتقاء سطح کیفی فروشندگان و روشهای فروش ارائه می گردد اما هیچ کس در چند جمله رازهای نگفته این مبحث را بازگو نمی کند.

در این کارگاه مطالبی ارائه شده که به تجربه بدست آمده است و حاصل مشاوره هایی است که تا کنون در ملاقات با مراجعین داشته ام.

برای مثال در همه کتب می خوانیم و در اغلب کارگاه ها و سمینارها گفته می شود که برای افزایش فروش باید نیروی فروش خبره استخدام کنید و یا تیم خیلی خوبی تشکیل دهید اما کسی نمی گوید اگر شخصی به تنهایی کار کند چطور باید فروشش را افزایش دهد! من در این کارگاه به نکاتی اشاره خواهم کرد که در هر شرایطی بتواند موجب بهبود وضع فروش شما شود، به شرطی که این نکات را به  دقت گوش کنید و به کار گیرید.

سخنرانان

سارا احسانی کوا
سارا احسانی کوا
مشاور و مدرس فروش و بازاریابی

• نویسنده کتاب از سیب تا فروش
• مدیر آکادمی1،2،3فروش و سایت www.123foroosh.com
• کارشناس مدیریت بازرگانی و دانش آموخته MBA دانشگاه تهران
• فعال در صنعت پخش مواد غذایی (فرآورده‌های گوشتی و لبنی) از سال‌ 1390 تا کنون (شرکت رب دشت بهار سال 90، شرکت بریون سال 91 و مدیر آریان پخش آمل از سال 93 تا کنون)
• مدرس زبان بدن و اصول مذاکره
• مدرس فن بیان و سخنوری
• مدرس تیپ‌شناسی شخصیتی (MBTI)
• مدرس شبکه‌سازی و توسعه ارتباطات
• مدرس تندخوانی و تقویت حافظه
• mailto:info@123foroosh.com

آدرس: تهران گاندی جنوبی، کوچه 5، پلاک 26، واحد 3 مؤسسه آتیه پژوهان عرفان