رویداد به پایان رسیده است!
راهبری شخصی در تاریخجمعه ۱۷ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

راهبری شخصی

شروع:
جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ ۱۶:۰۰
پایان:
جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ ۱۹:۰۰
راهبری شخصی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

راهبری شخصی

یک شب پدری پس از یک روز کاری سخت و طولانی، در حال استراحت بود و روزنامه اش را می خواند. پسرش که می خواست بازی کند، همچنان به پدر اصرار می کرد. سر انجام پدر تصویر کره زمین را از روزنامه پاره کرد و آن را به تکه های متعددی تقسیم کرد. پدر با امید اینکه پسر بچه مدتی سرگرم می شود تا او بتواند روزنامه اش را بخواند، گفت: بیا پسرم، سعی کن تصویر این کره زمین را دوباره درست کنی. ولی با کمال تعجب دید پسر پس از یک دقیقه درحالی که تصویر کره زمین را به درستی کامل کرده بود بازگشت. وقتی پدر شگفت زده از پسرش پرسید چگونه اینکار را این قدر سریع انجام داده، بچه لبخندی زد و پاسخ داد: پدر پشت تصویر زمین، عکس یک آدم بود و وقتی تصویر آدم را درست کردم، تصویر کره زمین هم درست شد.

«موفقیت بیرونی، واقعا از درون آغاز می شود، و وقتی این کار را بکنیم، دنیای من درست می شود»

آیا راهبری شخصی همان بهبود شخصی است ؟

خیلی بیشتر از آن است. اکثر افراد بر این باورند که اثر بخشی و برتری، از عوامل بیرونی مانند پولدار بودن، همسر زیبا داشتن، خانه مجلل و ماشین لوکس داشتن نشات می گیرد، اما حقیقتی که خردمندان طی قرن ها فهمیده اند، این است که موفقیت کاری درونی است. برتری از درون شخصی شروع می شود. راهبری در کسب و کار،ازدواج، اجتماع و غیره از راهبری شخصی آغاز می شود.

 

 

برخی ممکن است نسبت به سمینارهای خودشناسی یا انگیزشی دیدگاه منفی داشته باشند و بگویند که ما بارها به این گونه سمینارها رفته ایم ، اما نتیجه نگرفتیم . من در این زمینه برای آنها یک مثال می زنم ؛ تصور کنید یک معمار بسیار برجسته یک نقشه خیلی خوب را برای ساختن خانه ای طراحی کرده و آن را در اختیار شما قرار داده است ؛ اما آیا در اختیار داشتن آن نقشه مساوی با داشتن خانه است؟ مطمئناً این طور نیست و برای آنکه از آن نقشه به خانه برسید، شما باید اول مکانی را برای ساختن خانه در نظر بگیرید ، هزینه های لازم را فراهم کنید . اقلام مورد نیاز برای ساختن خانه مانند سیمان و آجر را به میزان لازم بخرید ، بدانید که این اقلام را چگونه و با چه ترکیبی با هم مخلوط کنید و با زحمت بسیار آجر را روی آجر بگذارید تا بتوانید خانه تان را بسازید . تکنیک های کامیابی با خودشناسی هم چیزی شبیه آن نقشه هستند ؛ آگاهی از آن ها شما را به خانه سعادت و خوشبختی نمی رساند ، اما نقشه ساختن این خانه را در اختیار شما قرار می دهد.

در این کارگاه آموزشی می آموزیم:  

  • ·         اهمیت چشم انداز و دور نمای زندگی در فرآیند موفقیت و خشنودی
  • ·         شیوه طراحی چشم انداز و دور نمای زندگی
  • ·         اهمیت و جایگاه بیانیه ی ماموریت و رسالت شخصی
  • ·         شیوه طراحی و تدوین بیانیه ماموریت و رسالت زندگی
  • ·         آشنایی با ارزش های اساسی و راههای کشف ارزش های خود
  • ·         شیوه های هدف گذاری و راههای غلبه بر موانع دستیابی به هدف
  • ·         کشف و شناسایی توانمندی های اساسی خود
  • ·         برنامه ریزی بلند مدت و کوتاه مدت برای دستیابی به اهداف زندگی خود در سایه توانمندی ها ، ارزش ها و رسالت شخصی خود
  • ·         چگونه پتانسیل های خود را بشناسیم و آنها را شکوفا کنیم
  • ·         چگونه همان فردی بشوم که همیشه می خواستم باشم

 

 

 

برگزارکنندگان

آدرس:اهواز امانیه خیابان پودات نبش منصفی