کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
رویداد هفتم کمپ انتقال تجربه
۳ بهمن
رایگان

رشد کسب‌وکار هاردتک چگونه اتفاق می‌افتد؟

آخرین رویداد از فصل دوم کمپ انتقال تجربه کاریز، به بررسی چگونگی رشد یک استارتاپ هاردتکی می‌پردازد. «رشد کسب‌وکار هاردتک چگونه اتفاق می‌افتد؟»، عنوان رویدادی است که در آن «هادی حسین‌زاده» که خود تجربه کارآفرینی داشته و مدیرعامل و بنیان‌گذار شرکت «NanoCnet» در کانادا است، اقدام به جمع‌بندی تجارب ۶ استارتاپ معرفی شده در رویدادهای قبلی کمپ انتقال تجربه می‌نماید. این وبینار، در روز یکشنبه مورخ ۳ بهمن‌ماه و از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ برگزار شده و علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در آن، از هم‌اکنون اقدام به ثبت‌نام نمایند.

یادگیری، یکی از اصول مهمی است که کارآفرینان استارتاپی همواره به آن نیاز دارند. برای این منظور، منابع و کتب مختلفی وجود داشته که با مراجعه به آن‌ها، می‌توان آموخته‌های بسیار مهم و مفیدی را بدست آورد. با توجه به اهمیت بسیار زیاد یادگیری در مسیر پیشرفت استارتاپ‌ها، همه ارکان اکوسیستم کارآفرینی، مانند شتابدهنده‌ها، به عنوان بخشی از فعالیت‌های حمایتی خود از استارتاپ‌ها، اقدام به برگزاری دوره‌های عمومی کسب‌وکاری و حتی دوره‌های اختصاصی متناسب با نیازهای صنعت مربوطه می‌کنند. در میان خیل عظیم منابعی که برای یادگیری وجود دارند، یکی از مهمترین آن‌ها تجاربی است که کارآفرینان قبلی داشته‌اند. در واقع، مرور مسیر زندگی و کار این افراد موفق و حتی ناموفق، شامل کوهی از درس‌های مختلف بوده که می‌تواند مسیر پیش رو را برای تازه‌کاران هموار نماید. مرور تجارب کارآفرینان پیشین، به ما کمک می‌کند تا به راحتی با چالش‌هایی که آن‌ها در مسیر پیش رویشان داشته‌اند آشنا شده و عکس‌العمل آن‌ها نسبت به آن چالش و میزان موفقیت یا عدم موفقیتشان، ملموس‌تر گردد. از همین رو است که در فصل دوم کمپ انتقال تجربه کاریز که با عنوان چالش‌های رشد کسب‌وکار برگزار می‌گردد، ۶ کارآفرین استارتاپی اقدام به بیان تجارب خود در حوزه‌های مختلفی مانند تیم‌سازی، جذب سرمایه‌، همکاری‌های استراتژیک، شناسایی نیاز بازار، راه‌اندازی خط تولید صنعتی و فروش محصول می‌نمایند.

«هادی حسین‌زاده»، به عنوان فردی که تجربه راه‌اندازی یک استارتاپ را داشته و با چالش‌های متعدد موجود در این مسیر آشنایی دارد، در این وبینار با جمع‌بندی مطالب ارائه شده در رویدادهای قبلی، به بیان چگونگی رشد کسب‌وکارهای هاردتکی می‌پردازد. حسین‌زاده که متولد مهر ۶۶ و ورودی سال ۸۴ مهندسی مواد دانشگاه تهران است، در سال ۸۹ برای ادامه تحصیل در مقاطع ارشد و دکتری به دانشگاه واترلو کانادا رفت. او که تجربه تأسیس شرکت «NanoCnet» را در کارنامه خود دارد، در این وبینار در خصوص عوامل مختلف رشد کسب‌و‌کار، از تیم‌سازی تا جذب سرمایه صحبت می‌کند.

این وبینار که با عنوان «رشد کسب‌وکار هاردتک چگونه اتفاق می‌افتد؟ (جمع‌بندی تجربه ۶ استارتاپ)» برگزار می‌گردد، می‌تواند درس‌های زیادی برای بنیان‌گذاران استارتاپی و افرادی داشته باشد که به دنبال توسعه محصول هاردتکی خود می‌باشند. گفتنی است که این رویداد، در روز یکشنبه مورخ ۳ بهمن‌ماه و از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ برگزار شده و علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در آن، از هم‌اکنون اقدام به ثبت‌نام نمایند.

اگر از فعالان حوزه کارآفرینی هستید، اگر به دنبال آن هستید که کسب‌وکاری برای خودتان راه‌اندازی کنید، یا نمی‌دانید چه چالش‌هایی در مسیر رشد کسب‌وکار هاردتکی قرار دارد، در این وبینار شرکت کرده و از زبان یک کارآفرین که این مسیر را به خوبی طی نموده، درس‌هایی را فرا بگیرید که می‌تواند جانی دوباره به کسب‌وکار شما بدهد.

با توجه به ظرفیت محدود این رویداد، پیشنهاد می‌شود که برای ثبت‌نام و رزرو صندلی خود، از هم‌اکنون اقدام نموده و این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

برگزارکنندگان

شبکه نوآوری کاریز
شبکه نوآوری کاریز
اکوسیستم استارتاپی هاردتک

حامیان

سخنرانان

هادی حسین‌زاده
هادی حسین‌زاده
مدیرعامل و بنیان‌گذار شرکت «NanoCnet»
محسن ابراهیمی
محسن ابراهیمی
شبکه نوآوری کاریز

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
معرفی کاریز۱۸:۰۰۱۸:۱۵
بیان تجربه۱۸:۱۵۱۹:۱۵
پرسش و پاسخ۱۹:۱۵۱۹:۳۰
۱۹۷۵
دنبال کننده
۴۱
کل رویدادها
۱
رویداد فعال

کاریز یک فناوری ایرانی است… فعالیت در اکوسیستم‌های نوآوری و کارآفرینی و موفقیت در آن به خصوص در حوزه هاردتک، در گرو تعه...

بیشتر از ۳۵۰ نفر (۸۹%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

دوره آموزشی کارآفرینی، ورود به بازارکار، تشکیل هسته های فناور و راه اندازی استارت آپ

 • آنلاین
 • ۵۸۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه آموزشی کارآفرینی سلتکس
یک‌شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

استارت آپ چیست ؟

 • آنلاین
 • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • کارخانه استارت آپی دانشگاه گلرنگ
یک‌شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

کارگاه‌های آموزشی زمستانه مک‌تپ

 • آنلاین
 • ۱۲۰,۰۰۰ تومان
 • مک‌تپ (مدرسه کارآفرینی توسعه پایا)
یک‌شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

ایده هایی برای راه اندازی استارتاپ

 • آنلاین
 • رایگان
 • دیجی نکست