کاور
دوشنبه ۱۹ آبان ساعت ۱۷:۰۰

رشد 2 برابری با توسعه فردی؛ آموزش رایگان توسعه فردی

  • رایگان
  • آنلاین
  • توسعه فردی و خانواده
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

چرا من اینجا هستم؟


آیا گاهی احساس کردید که باید خودتون رو بیشتر بشناسید؟

آیا براتون پیش اومده که هدفتون رو گم کرده باشید و ندونید دقیقا دنبال چی هستید؟

آیا گاهی اهمال کاری دارید؟

آیا احساس میکنید جزو افراد کمال گرا هستید؟

نظم در زندگی شما چه جایگاهی دارد؟

عادت های مثبت شما در روزمره بیشتر هست یا عادت های منفی؟

تا حالا به چرایی زندگیتون فکر کردید؟

 

حدود بیست و سه پیش کتابی از طرف یکی از دوستانم به دستم رسید. در زمان و مکانی که مطالعه کتاب غیر درسی کار عجیب و غیر معمولی بود، من با تلاش و تقلای فراوان تونستم بیشترِ کتاب رو مطالعه کنم (حتی یک بار هم نتونستم تمومش کنم).

اون کتاب برام خیلی جذاب بود بنابراین در زمان و مکانی که مطالعه کتاب غیر درسی کار احمقانه ای به نظر می رسید، تونستم بخش قابل توجهی از اون کتاب 200 صفحه ای رو بخونم.

ناگفته نماند من همیشه در مدرسه، دبیرستان و دانشگاه (البته بجز دوره فوق لیسانس) شاگرد بودم. همیشه شاگرد اول بودم ولی برای درس خوندن، زمان و انرژی زیادی صرف می کردم.

کتاب از این جهت برام جذابیت داشت که نویسنده اش از عمق ذلت به اوج لذت و ثروت رسیده بود و در اون کتاب راه های رسیدن اون موفقیت ها را گفته بود و شرایط من هم مثل نویسنده اون کتاب بود، پس باور کردم که برای من هم امکان تغییر شرایط زندگی وجود داره. با مطالعه اون کتاب این باور درون من ریشه کرد اما اون مطالعه برای تحکیم و تقویت ریشه ها کافی نبود چون همونطور که می‌دونید، ریشه های باور مثل ریشه های نهال می‌مونه، اگر در زمان های مناسب و بطور پیوسته و مکرر آبیاری نشه، سست میشه و و در نهایت از بین می‌ره. 

ریشه های باور من خوب تغذیه نمی شدند، بنابراین سست می شدند اما خوشبختانه از بین نرفتند. این ریشه ها اونقدر مقاومت کردند تا من بتونم بواسطه اونها زندگی بسیار، بسیار بهتری بسازم. زندگی من در مقایسه با اون روزها بسیار عالی شده بود اما خودم رو راضی نمی کرد. تا اینکه چند سال پیش تصمیم گرفتم بطور جدی برای پیشرفت و توسعه شخصی و مالی تلاش کنم بنابراین در دوره های مختلف شرکت کردم، خدمت اساتید مختلف رسیدم و اون ها چیزهای زیادی یادگرفتم. سمینارها، دوره ها، فایل های صوتی و ... همه می گفتند که تنها راه رسیدن به موفقیت اینه که همون ریشه های بیست و چند سال پیش رو تقویت کنم و تنها راه رسیدن به این مهم، یادگیری رفتارهای جدید هست و یکی از بهترین، ارزون ترین و مطمئن ترین راه های یادگیری مطالعه است.

به همین خاطر شروع کردم به مطالعه زندگی افراد موفق، دستورالعمل های موفقیت، فرمول های موفقیت و هرآنچه که به موفقیت مربوط می شد.

طی یک سال با همون سختی و مشقت، بیش از 100 جلد کتاب در این زمینه مطالعه کردم. بسیار مشتاق و با انگیزه و پر انرژی بودم اما این تلاش منو یاد دوران مدرسه و دبیرستان و دانشگاه انداخت، جایی که برای یادگرفتن مفاهیم (هر چند دل انگیز و خواستنی) می بایست تلاش مضاعفی می کردم و در آخر هم همه مطالب به نحو مطلوب و مورد انتظار به یادم نمی موند.

به همین خاطر شروع به تحقیق جدیدی در دل تحقیق اول کردم و اون این بودکه افراد موفق چطور رموز موفقیت رو به این خوبی یاد گرفتند و او مهم تر اینکه اونها رو بصورت اتوماتیک اجرا می کنند؟

جواب در اکثر موارد این بود "مطالعه".

اونها اصول درست مطالعه رو یاد گرفته بودند و به اصل ساده و شگفت انگیز تکرار پی برده بودند و مهم تر اینکه اونقدر تکرار کرده بودند که باورهای مناسب، ریشه های مستحکی در ذهنشون بوجود آورده بودند و اونها رو به سمت حرکت و اجرایی کردن ایده‌هاشون و استمرار و مداومت در راه رسیدن به اهدافشون حرکت می‌داد. 

بنابراین شروع به یادگیری شیوه های صحیح یادگیری کردم که یکی از این شیوه ها تندخوانی بود که اکثر افراد موفق اون رو بعنوان یک مهارت بنیادی و بدیهی یاد گرفته بودند و اون استفاده می کرد. 

با یادگیری این مهارت، سرعت مطالعه و لذت مطالعاتم افزایش پیدا کرد و بالطبع نتایج درخشان تر شد.

 

نتایج به شکلی پیش رفت که با باورهای جدید که این بار ریشه های مستحکمی هم ساخته بودند، در ماه هایی درآمدم 10 برابر شد یعنی 1000 درصد افزایش (اونم بدون سرمایه گذاری در بورس یا...).

حس خوبی بود، حس خیلی خیلی خوبی بود. اما این حس خوب، یه غم و حسرت مختصری هم با خودش داشت و اون حسرت این بود:

اگر سالها قبل این فرمول ها رو میدونستم الان یقینا جایگاهم در هر زمینه ای متفاوت تر بود

اما برای اینکه بتونم حرکت رو به جلو رو ادامه بدم، باید این حسرت رو فراموش می کردم و بنابراین تصمیم گرفتم چیزهایی رو که امروز می دونم رو به کسانی که احتمالاً در جایگاه اون روز من هستند و تمایل دارند که موفقیت رو به عادت دائمی خودشون تبدیل کنند یاد بدم. 

من این مهارت رو یادگرفتم و کتاب های زیادی خوندم و دوره های مختلفی رو شرکت کردم و در نهایت دوره ای رو طراحی کردم تا بتونم جلوی ای کاش های افراد دیگه رو بگیرم و جهشی باشم بر روند زندگی، تحصیلی و شغلی هم وطنان عزیزم

دوستان و همکاران من مزایا و محاسن توسعه فردی رو بخوبی در شبکه های مختلف مجازی و همین سایت ارزشمند ایوند تشریح کردند؛ بنابراین نیاز نیست که از اهمیت این تکنیک و مهارت کلیدی و بدیهی صحبت کنم.

چیزی که می خوام اضافه کنم این هست که به راحتی به این اهداف خواهید رسید اما پیشنهاد من اینه که سعی کنید هدف گذاری مناسب تری داشته باشید، سعی کنید یادگیری رو یاد بگیرید تا بتونید روش های تبدیل شدن به یک انسان بهتر، انسان باهوش تر، انسان ثروتمندتر، سالم تر و آرام تر رو یاد بگیرید. 

اگر اشتیاق و انگیزه موفق بودن رو داشته باشید، من اطمینان دارم که می تونم به شما کمک کنم این راه رو خیلی خیلی سریع تر و آسون تر و کم هزینه تر طی کنید.

لطفا همراه من باشید

شماره تماس پیگیری:

09104774797

 

برگزار‌کننده

آواتار

دیدیاد

گروه آموزشی دیدیاد؛ مرکز آموزش‌های پیشرفته و کاربردی توسعه فردی و تندخوانی

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۱
  • شروع: دوشنبه ۱۹ آبان ساعت ۱۷:۰۰
  • پایان: دوشنبه ۱۹ آبان ساعت ۱۹:۰۰
این رویداد از سرویس وبینار ایوند استفاده می‌کند.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۸ آبان

هفت چرخ انرژی

  • ۳۹,۰۰۰ تومان
آواتارکوچینگ مال
شنبه ۲۴ آبان

دوره آموزشی ازدواج

  • ۱۰,۰۰۰ تومان
آواتاراستادمهدی احمدی