رویداد به پایان رسیده است!
رعدتاک یک در تاریخ پنج‌شنبه ۲۴ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۴ آبان ساعت ۱۰:۰۰

رعدتاک یک

  • رایگان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


بعد از تجربه خوب برگزاری رعدتاک صفر در ابتدای سال ۹۷ که بیشتر جنبه آزمودن یک ایده رو داشت، یعنی ایده برگزاری رویدادی ویژه توانیابان تا بتونند داستان زندگی خودشون و به تعبیری سفر قهرمانی‌شون رو روایت کنند، حالا قراره رعد‌تاک بعدی، پنج‌شنبه همین هفته، ۲۴ آبان ۱۳۹۷، از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در محل مؤسسه نیکوکاری رعد در تهران برگزار بشه.

از شما دعوت می‌کنیم تا در این برنامه شرکت کنید و حتماً دوستان خودتون رو هم به این برنامه دعوت کنید.

همراهی و حضور یک یک شما در این رویداد می‌تونه کمک کنه تا شاید بذر اتفاقای بزرگی کاشته بشه برای همه توانیابانی که هر کدوم پر از توانایی‌‌اند اما هنوز سفر قهرمانی خودشون رو تو زندگی شروع نکردند.

اگه دوست داشتید می‌تونید ویدئوی رعدتاک قبلی رو هم در لحظه‌نگار ببینید. اینجا را کلیک کنید.

 

***

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در سال 1363 در زمینه آموزش و اشتغال افراد دارای معلولیت شروع به فعالیت نموده است، ماموریت و هدف رعد در ابتدا موضوعی ساده به نظر می‌رسید: آموزش‌های رایگانِ فنی و حرفه ای به توان‌یابان. ماموریتی که در انجام، بسیار سخت‌تر از آن بود که در ذهن پنداشته می‌شد. اما مسیر رعد هر چه سخت‌تر و پر فراز و نشیب‌تر شد، همیاران رعد را ثابت‌قدم‌تر از پیش ساخت.هرچند از ابتدا تلفیق آموزش‌های علمی کاربردی مورد توجه مسئولان قرار داشت، اما نبود امکان ادامه تحصیل معلولان جسمی ـ حرکتی در مراکز دانشگاهی، رعد را بر آن داشت تا نخستین مرکز دانشگاهی ویژه توان‌یابان کشور را در سال ۱۳۹۰ تأسیس کند. در مجتمع رعد علاوه بر آموزش فنی حرفه‌ای خدمات  توانبخشی ( فیزیوتراپی، کاردرمانی)، مددکاری و مشاوره، کاریابی و اشتغال حمایتی نیز ارایه می شود. رویکرد مجتمع رعد توانمندسازی افراد دارای معلولیت جهت ورود به جامعه است. همچنین در جهت بهبود نگرش جامعه به مقوله معلولیت نیز تلاش می کند.

در این راستا رویداد رعد تاک جهت ایجاد اشتیاق و انگیزه در بین توان‌یابان به منظور مشارکت بیشتر آنان در برنامه های آموزش و اشتغال  و همچنین تغییر نگرش و دیدگاه جامعه نسبت به موضوع معلولیت و معرفی توانمندی‌های افراد دارای معلولیت، از ابتدای سال 97 برنامه‌ریزی شد و اولین رویداد در خرداد 97 با سخنرانی 5 نفر از توان‌یابان برگزار شد. هدف از برگزاری این برنامه ها شکل گیری تفکر اصولی و معرفی الگوهای قابل ارجاع توان یاب است.

با ما همراه باشید و به دوستان خودتون هم اطلاع بدید تا همراه و حامی رعدتاک شوند.

 

سخنرانان

امیر رضاییان
امیر رضاییان
۳۹ ساله دیپلم کامپیوتر و علوم انسانی دانشجوی‌ رشته گرافيك همکاری با شرکت کنترل کیفت استاندار درسال۸۴ برای ارتقاع تست خودرو های داخلی در شرایط آب وهوایی ایران عليرغم محدوديت حركتي از سال ٨٥ از سال۷۹ تا۸۳ مدیر عکاسی امیر از سال۸۴تا ۹۷ مدیر عکاسی امیران هستند. سال۹۳ نماینده کارآموزان رعد به مدت یک سال
سعیده دشتبانی
سعیده دشتبانی
متولد سال 63 فارق التحصیل کارشناسی رشته کامپیوتر کارشناس تولید نرم افزار شرکت چارگون
مانی دهباشی
مانی دهباشی
25 ساله، کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار الکترونیک، عضو تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین جمهوری اسلامی ایران

سخنران میهمان

شاهین طبری
شاهین طبری
بنیانگذار و رییس هیأت مدیره چارگون

برگزارکننده

مؤسسه نیکوکاری رعد
مؤسسه نیکوکاری رعد

برگزار‌کننده

آواتار

خیریه رعد

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در سال ۱۳۶۳با هدف ارائه خدمات آموزشي و حمايتي به معلولين جسمي – حركتي جهت اتكاء بيشتر به خويشتن و حضور موثر و فعال در اجتماع به عنوان يك سازمان غير دولتي (NGO) تاسيس شد . مجتمع رعد آموزش را بعنوان ابزاري موثر و مفيد سرلوحه ف

رویداد های برگزارشده۵
  • شروع: پنج‌شنبه ۲۴ آبان ساعت ۱۰:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۲۴ آبان ساعت ۱۲:۰۰

آدرس: تهران شهرک غرب - فاز دو - هرمزان - پیروزان جنوبی - شماره 74 - سالن همایش خیریه رعد