رویداد به پایان رسیده است!
رعدتاک 2 در تاریخ پنج‌شنبه ۲۳ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۳ خرداد ساعت ۰۹:۰۰

رعدتاک 2

  • رایگان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

غنچه استوار نيا
غنچه استوار نيا
تولید محتوا و متخصص سوشال

غنچه استوارنیا هستم

متولد سال ۶۲،

تحصیلات من دو رشته‌ی بهداشت حرفه‌ای و مدیریت جهانگردیه

در حال حاضر کارم تولید محتوا و متخصص سوشال مدیا هستم و در زمینه تبلیغات برند هم کار میکنم.

بیست و یک ساله بودم که تصادف کردم و نخاعم آسیب دید

مسعود حاتمي
مسعود حاتمي
مدیریت و کار آفرینی

مسعود حاتمی

متولد یک روز گرم پایانی تیر ماه ۲۶ در شهر زیبای رشت

تحصیلات رشته مهندسی برق و پایان با MBA از سیدنی استرالیا

هم چنین فوق لیسانس فروش و بازاریابی از انگلستان

و بیشتر از ۵۰ سال سابقه کار از ظرفشوئی گارسونی و کارگر کارخانه گرفته تا مدیریت و کار آفرینی

حسن ميرزا حسيني
حسن ميرزا حسيني
پارااسلك لاينر

حسن ميرزا حسيني

متولد 1362/8/2

محل تولد : كرج

جزو اولين پارااسلك لاينرهاي دنيا

عضو تيم ملي اسكي جانبازان و معلولين

عضو تيم ملي سنگ نوردي جانبازان و معلولين

٤ دوره قهرماني پياپي سنگ نوردي در ايران

رتبه هشتم در مسابقات قهرماني ٢٠١٤اسپانيا

رتبه هفتم مسابقات قهرماني ٢٠١٦ پاريس

رتبه ششم مسابقات مستر كاپ ٢٠١٧ اتريش


توضیحات


نگاهی به زندگی آدم های متفاوت
رعدتاک روایتگر قصه های واقعی

یکی از محبوبترین ژانرها در سینما و ادبیات بازسازی داستان هایی است که بر اساس واقعیت اتفاق افتاده اند. عنصر واقعیت همیشه انسان را مجذوب خود می کند. این که آدم ها داستان هایی را می شنوند که احتمال دارد روزی برای آنها هم اتفاق بیافتد حس همذات پنداری و همدلی را در آن ها بیدار می کند. این روزها پادکست ها هم طرفداران زیادی دارند و عمده پادکست های محبوب آنهایی هستند که داستان های واقعی را روایت می کنند. واقعیت اصالت دارد و همین اصالت است که باعث جذابیت می شود روی همین حساب رعدتاک هم براساس عنصر واقعیت بنا شد. رعدتاک رویدادی است که با هدف تغییر نگرش افراد نسبت به افراد دارای معلولیت در خیریه رعد پایه گذاری شد.
خیریه رعد در بحبوبه ی جنگ تحمیلی و در دهه شصت توسط تعدادی از دانشجویان دانشگاه های تهران از جمله مهندس احمد میرزاخانی با هدف مهارت آموزی به جانبازان جنگ تحمیلی و افراد دارای معلولیت راه اندازی شد و از آن زمان تا کنون موفق به آموزش رایگان به بیش از هفت هزار توانیاب بوده است. یکی از اصلیترین اهدافی که رعد در این سالها به دنبال آن بوده است؛ تغییر نگرش جامعه نسبت به افراد دارای معلولیت و مسائل و دغدغه های آنان است. متاسفانه در جامعه ما اطلاعات کامل و صحیحی در رابطه با معلولیت و انواع آن وجود ندارد و بسیاری از افراد دارای معلولیت از جامعه طرد می شوند و با مسائل سختی دست و پنجه نرم می کنند. رعدتاک برای روایت همین داستان ها و با هدف تغییر نگرش ایجاد شد. در رویداد رعدتاک افراد دارای معلولیت از زندگی قبل از معلولیت و زندگی بعد از معلولیت خود صحبت می کنند. از چالش ها و مشکلاتی که با آن دست و پنجه نرم کردند، از نگاه جامعه به آن ها و از شکست ها و از موفقیت های خود می گویند. رعدتاک قصه امیر است که در اوج جوانی به خاطر یک بی احتیاطی و بدشانسی به علت شنا در سد دچار ضایعه نخاعی شده است و حالا باید برای همیشه روی ویلچر بنشیند و کسب و کار خود را مدیریت کند، رعدتاک داستان فرزاد است که بعد از تصادف یک پایش را از دست داد و اما امروز عضو تیم ملی جوانان والیبال نشسته است. رعدتاک قصه سعیده است که با فلج مغزی متولد شد اما خودش را نباخت حالا یک برنامه بنوس موفق است. رعدتاک قصه زندگی آدم های متفاوت است. برای ثبت نام در رویداد رعدتاک می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

 


توضیحات


حامیان رعدتاک

برگزارکنندگان

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد
مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد
ارائه دهنده خدمات به توان یابان

ارائه دهنده خدمات آموزش فنی حرفه‌ای خدمات توانبخشی ( فیزیوتراپی، کاردرمانی)، مددکاری و مشاوره، کاریابی و اشتغال حمایتی بصورت صد در صد رایگان به توان یابان، این مرکز از سال 1363 فعالیت خود را آغاز کرده است. توضیحات بیشتر در: http://raad-charity.org/Page.aspx?l=1&Id=10009

مرکز آموزش علمی کاربردی نیکوکاری رعد
مرکز آموزش علمی کاربردی نیکوکاری رعد
آموزش تحصیلات عالیه

از سال ۱۳۸۹ در راستاي حمايت از ارتقا و استمرار تحصيل عزيزان داراي معلوليت مركز آموزش عالي علمي و كاربردي رعد را تاسيس كردند و با کسب مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری، دانشگاه جامع علمی-کاربردی رعد وابسته به سازمان بهزیستی کشور فعالیت خود را از نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۰-۸۹ آغاز کرد.

در ابتدا برگزاری دوره‌های پودمانی ویژه توان‌یابان در دستور کار قرار گرفت و در ادامه عناوین دوره‌های آموزشی جدیدتری به سه فصل فعالیت‌های آموزشی آن افزوده شد.

اكنون با توجه به ارتقاء سطح كمي و كيفي و رعايت استانداردهاي مصوب دانشگاه جامع علمي _ كاربردي و سازمان بهزيستي كشور در حال حاضر این دانشگاه که در رشته های گرافیک ، کامپیوتر ، آموزش و تربیت معلم فعال بوده که بنای اصلی خود را برای آموزش فراگیر و علمی معلولان جسمی نهاده است .

این دانشگاه اکنون با ۵۷۳ نفردانشجو دارد و برای ورود به این دانشگاه آزمون ورودی لازم نیست وتنها شرط معدل است که بر روی ثبت نام دانشجویان تاثیر گذار خواهد بود.این واحد علمی و آموزشی در مقطع کاردانی بوده و از لحاظ آمادگی و فضا برای معولان جسمی مناسب سازی شده است.

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۹:۰۰۱۳:۰۰

برگزار‌کننده

آواتار

خیریه رعد

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در سال ۱۳۶۳با هدف ارائه خدمات آموزشي و حمايتي به معلولين جسمي – حركتي جهت اتكاء بيشتر به خويشتن و حضور موثر و فعال در اجتماع به عنوان يك سازمان غير دولتي (NGO) تاسيس شد . مجتمع رعد آموزش را بعنوان ابزاري موثر و مفيد سرلوحه ف

رویداد های برگزارشده۵
  • شروع: پنج‌شنبه ۲۳ خرداد ساعت ۰۹:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۲۳ خرداد ساعت ۱۳:۰۰

آدرس: تهران شهرک غرب - فاز دو - هرمزان - پیروزان جنوبی - شماره 74