رویداد به پایان رسیده است!
پکیج عملی، آموزشی رهایی از تله های زندگی برای من و فرزندم! در تاریخ شنبه ۳۰ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۳ اسفند ساعت ۰۰:۰۰

پکیج عملی، آموزشی رهایی از تله های زندگی برای من و فرزندم!

  • رایگان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

پکیج عملی آموزشی رهایی از تله های زندگی برای من و فرزندم!


از اینکه همیشه نگران از دست دادن عشقتون هستین خسته شدین؟

فکر می‌کنین آدما دوستتون ندارن؟

بارها و بارها روابط ارزشمندتون رو از دست دادین؟

چندین و چندبار رشته تحصیلی و شغلتون رو تغییر دادین؟

آیا دائما نگرانید که نتونید وظایف و کارهاتون رو به خوبی انجام بدین؟

به نظرتون ناخواسته اشتباهات پدر و مادرتون رو تکرار می‌کنید؟

احساس می‌کنین بچه‌هاتون تحت تاثیر اشتباهات شما ممکنه دچار مشکلات شخصیتی بشن؟

شاید تا به حال به این فکر کرده باشین که چرا بعضی از ما، خجالتی هستیم، دائما نگرانیم اطرافیانمون آسیب ببینن یا اونها رو از دست بدیم و یا تو موقعیت هایی که باید، اعتماد به نفس کافی نداریم.

چرا بعضی از ما وسواس داریم تا کارها رو حتما بی نقص انجام بدیم، یا توی جمع ها، توجه همه رو جلب کنیم و بدتر از همه، نمی تونیم به همسرمون ابراز علاقه کنیم یا احساس می کنیم که دوستمون نداره و یا حتی دائما نگرانیم که نکنه به من خیانت کنه و بره و منو تنها بذاره.

ریشه همه این سبک های رفتاری و تقریبا همه مشکلات روانشناختی ما، در ۱۸ الگوی رفتاری به نام طرحواره یا تله زندگی نهفته است. این تله ها، غالبا در یک دوره طلایی رشد، یعنی از ابتدای تولد تا 7 سالگی و توسط والدین ما بوجود میان و بعد از اینکه شکل گرفتن به صورت ناهشیار و اتوماتیک تا پایان عمر رفتار و افکار ما رو شکل می دن.

 

 

مگر اینکه... 

مگر اینکه ما با شناختن طرحواره ها و کشف تله هایی که گرفتارشون هستیم، اونها را به سطح هوشیار ذهنمون بیاریم و با کمک یک درمانگر درمانشون کنیم. 

من، بعد از برگزاری کارگاه هایی برای تربیت کودکان رها از تله ها، و کارگاه هایی برای کشف و شناخت تله های والدین و بزرگسالان، و برخورد با پدر و مادرهایی که برای رسیدن به آرامش خاطر نیاز به هردوی این آموزش ها داشتن، حالا به این نتیجه رسیدم که باید در این عصر اطلاعات آماده ساندویچی در یک مجموعه، هردوی این مهارت ها رو تلفیق کنم و در یک پکیج به مخاطبین عزیزم ارائه کنم.

بر همین اساس «پکیج آموزشی، کارگاهی رهایی از تله های زندگی، برای من و فرزندم» رو با مجموعه ای از کارگاه آموزشی عملی نیمه خصوصی، جلسات مشاوره فردی خصوصی، جلسات بررسی فیلم و کتاب و کوچینگ تلفنی طولانی مدت شش ماهه رو طراحی کردم.

در این دوره یاد می گیریم که تله های زندگی چی هستن؟ چه طور زندگی ما رو تحت سیطره و حکمرانی خودشون قرار می دن و ما رو اسیر خودشون می کنن و چه طور باید با بچه هامون رفتار کنیم تا اونها مثل ما دچار این تله های دست و پاگیر نشن و اگر سن طلایی رو گذروندن و دچار این تله ها شدن چه طور می تونیم از این تله ها نجاتشون بدیم و زندگی رها و آزاد از تله ها رو بهشون هدیه بدیم.

در این دوره ما یاد می گیریم خودمون رو از چنگال تله ها رها کنیم و نسل بعدیمون رو در برابر تله ها واکسینه و مقاوم کنیم.

 

در این دوره چه امکاناتی در اختیار شما قرار می گیره؟

در این پکیج کوچینگ و مشاوره و کارگاه، شما با تله های زندگی آشنا می شین، با کمک جلسات مشاوره فردی و کوچینگ تلفنی، اونها رو در شخصیت خودتون کشف می کنید و درمان می کنید و مهمتر از همه یاد می گیرین که هرکدوم از تله ها در چه شرایطی بوجود میان و چطور باید از انتقال تله ها به دلبندانتون، بچه های عزیزتون جلوگیری کنید و فرزندی سالم و بدون تله های دست و پاگیر تربیت کنید و به نظرم این کار می تونه نه تنها نجات یک نسل، که نجات نسل های بعد از شما باشه.

 

  • 40 ساعت کارگاه آموزشی در قالب 10 جلسه 4 ساعته
  • دو جلسه مشاوره خصوصی فردی با استاد دوره
  • کوچینگ و پشتیبان اختصاصی فردی، به صورت تلفنی به مدت 6 ماه
  • حضور در گروه تلگرامی اختصاصی مخاطبان دوره و پرسش و پاسخ با حضور استاد دوره
  • سه جلسه بررسی و تحلیل فیلم و کتاب با هدف شناخت بهتر تله های زندگی

 

تو این دوره چه چیزی به دانش شما اضافه می شه؟

در 10 جلسه کارگاه شما با تک تک 18 تله زندگی آشنا می شین، یاد می گیرید که چه زمینه هایی در زندگی شما باعث بوجود آمدن اونها می شن و چه نشونه هایی در رفتار و گفتار، نشون دهنده وجود تله ها در شخصیت ما هستن.

دو جلسه مشاوره خصوصی در طول دوره کمک می کنه تا شما مشکلات شخصی، سوالات فردی و خاطراتی رو که نمی تونید در جمع مطرح کنید، به صورت خصوصی با استاد دوره مطرح کنید و ردپای تله ها رو در زندگی شخصیتون پیدا کنید.

کوچینگ و پشتیبانی شخصی به صورت تلفنی و به مدت 6 ماه، به شما کمک می کنه تا در فاصله جلسات کارگاه ها و مشاوره های فردی، مسیر رو به پیشرفت کشف و خنثی کردن تله ها رو در زندگیتون ادامه بدین و اگر در برخورد با اطرافیان و به خصوص فرزندانتون مشکلی احساس کردید از راهنمایی و مشورت استاد دوره کمک بگیرید.

حضور در گروه تلگرامی مخاطبان دوره باعث می شه هر روز با دوستانتون و دیگر مخاطبان دوره در ارتباط باشید، از همفکری و همراهی اونها بهره ببرید و اگر سوالی داشتین در گروه مطرح کنید.

جلسات تحلیل و بررسی فیلم و کتاب به شما کمک می کنه نمونه هایی از تله ها رو که در اطراف شما هستن و نمی بینید با نگاهی جدید کشف کنید.

 

می تونید مستقیما با من در ارتباط باشید!

من تمام تلاشم رو کردم این دوره بی نظیر و فوق العاده باشه، اگر سوالی داشتین می تونید عدد 5 رو به شماره 9123534088 پیامک کنید تا در فرصت مناسبی با شما تماس بگیریم.

 

زمان برگزاری

چون دوره به صورت نیمه خصوصی برگزار می شه، زمان دقیق کارگاه ها و محل دقیق برگزاری بعد از هماهنگی با شرکت کننده گان عزیز قطعی می شه. اما بر اساس تجربیات قبلی و به صورت پیش فرض، کلاس ها عصر روز پنجشنبه از ساعت 13 الی 17 برگزار خواهد شد.

 

 

یک تضمین مهم

وقتی من می تونم موضوعی رو به شما به خوبی منتقل کنم که خودم به اون موضوع، کارآمدیش و جذابیتش ایمان داشته باشم. من کارآمدی، جذابیت و اثر مثبت موضوع طرحواره درمانی و شناخت تله های زندگی رو در زندگی خودم به خوبی لمس کردم و به اون ایمان دارم. ایمان دارم که مخاطبین عزیزم در کارگاه هم با این موضوع ارتباط برقرار می کنن و زیباترین لحظه های زندگیشون رو با شناخت تله ها و خنثی کردنشون می سازن.

بنابراین با اطمینان و افتخار این تضمین رو به شما می دم که در صورتی که در دوره شرکت کردین و به هر دلیلی محتوای دوره رو نامناسب دیدین، بدون هیچگونه سوال و پرسشی مبلغ پرداختی شما را به همراه لبخند تقدیمتون می کنم.

همچنین به جهت اینکه محل و تاریخ دوره هنوز قطعی نشده، در صورتی که بعد از قطعی شدن زمان و مکان جلسه، نمی تونستین به ما افتخار همراهیتون رو بدین، باز هم بدون هیچ مشکلی مبلغ ثبت نام رو به همراه لبخند و آرزوی همراهی بعدی، تقدیمتون می کنم.

مدرس دوره

محمدعلی شاطری
محمدعلی شاطری
روانشناس بالینی، مشاور و متخصص تله های زندگی

برگزار‌کننده

آواتار

محمدعلی شاطری

روانشناس بالینی مشاور طرحواره درمانگر متخصص تله های زندگی

رویداد های برگزارشده۱
  • شروع: جمعه ۳ اسفند ساعت ۰۰:۰۰
  • پایان: یک‌شنبه ۳۱ شهریور ساعت ۰۰:۰۰

آدرس: تهران خیابان ولیعصر عج، روبروی پارک ملت