رویداد به پایان رسیده است!
رهبری اثربخش در کسب‌وکار-اصول مذاکره موثر و کاربرد آن برای مدیران ارشد در تاریخ جمعه ۱۵ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۱۴ شهریور

رهبری اثربخش در کسب‌وکار-اصول مذاکره موثر و کاربرد آن برای مدیران ارشد

  • ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


مدرسه تابستانه کسب و کار، برنامه دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی براي تقويت مهارت هاي کارآفرينان، فعالين کسب و كارهاي نوپا و توانمندسازي دانشجويان و دانش آموختگان براي ورود موفق به بازار كار حرفه اي است. اين رويداد با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري از برنامه نوآوري دانشگاه  و مشاركت صندوق نوآوري و شكوفايي برگزار مي شود.

 

همیشه بحث های مهمی ‌در زمینه تفاوت‌های مدیریت و رهبری در سازمان‌ها در جریان است که شاید مهم‌ترین آن را وارن بنیس عنوان کرده باشد. در این رویکردهای نوین علیرغم اینکه رهبری یکی از وظایف اصلی هر مدیری تلقی می‌شود اما مهمترین آن بوده و در بیشتر موارد  وجه تمایز در موفقیت سازمان‌ها ناشی از توجه مدیران به این مهم بوده است. در کارگاه پیش رو سعی می‌شود تا به مهم‌ترین ویژگی‌های رهبران با ارائه مثال‌ها و تجربه‌های عملی اشاره شده و مباحث ارتباطی رهبران و نحوه انگیزه‌بخشی آن‌ها در کنار موضوعات مهمی همچون اعتمادسازی و روش‌های تفویض اختیار رهبران و راهکارهای آن‌ها برای همراه کردن افراد در سازمان‌ها پرداخته شود.

 

امروزه همه مدیران برای پیشبرد اهداف سازمان نیازمند انجام مذاکره با ذینفعان خود هستند و زمانی که صحبت از مذاکره به میان می‌آید صحبت از مذاکراتی است که با تکیه بر اصول صحیح برنامه‌ریزی و طراحی شده و فرد را به نتایج و خواسته‌های دلخواه خود می‌رسانند. در این راستا کارگاه طراحی شده مذاکره موثر با تکیه بر اصول علمی و مباحث عملی سعی دارد تا مفاهیم مهمی همچون اهمیت مذاکره و انواع آن، خصایص مذاکره‌کننده‌ی حرفه‌ای و فرآیند یک مذاکرهی موثر را مورد کنکاش قرار دهد و همچنین در ادامه تاکتیکهای مذاکره را در کنار اشتباهات رایج مذاکرهکنندگان و دامها و ترفندها در مذاکره مورد بحث قرار دهد. مثالها و موضوعاتی که در این کارگاه ارائه خواهد شد منطبق با نیازها و فضای کسب و کار سازمانها است.

سخنرانان

ایوب اسماعیلی
ایوب اسماعیلی
مدیر پروژه‌های مشاوره منابع انسانی

• فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت
• بیش از ۲۰ سال تجربه اجرایی، تدریس و مشاوره در حوزه های مدیریتی و منابع انسانی شرکت‌های داخلی و بین‌المللی
• نویسنده، سخنران و پژوهشگر در حوزه مدیریت سازمان ها

برگزارکنندگان

حامیان

حامی

حامی

حامی

حامی

آدرس: تهران میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، طبقه منفی2، مرکز نوآوری نصیر