رویداد به پایان رسیده است!
رهبری- نسخه خام استارتاپ ها در تاریخ پنج‌شنبه ۵ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۳۰ آبان ساعت ۰۹:۰۰

رهبری- نسخه خام استارتاپ ها

  • رایگان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


آکادمی دیجی‌کالا برگزار می‌کند؛
دوره رهبری (نسخه خام استارتاپ‌ها)
دوره رهبری، در روزهای پنج‌شنبه از تاریخ ۳۰ آبان ماه لغایت ۵ دی ماه در مرکز نوآوری دیجی‌کالانکست واقع در کارخانه نوآوری آزادی برگزار خواهد شد.

تعاریف زیادی برای مفهوم رهبری وجود دارد؛ برخی از افراد رهبری را یکی از وظایف مدیران می‌دانند و برخی، رهبری را فراتر از مدیریت می‌پندارند. آکادمی دیجی‌کالا قصد دارد که از تاریخ ۳۰ آبان ماه لغایت ۵ دی ماه دوره‌ای به نام «رهبری» برگزار کند.

نقطه اشتراک تمام مدل‌های رهبری در سراسر دنیا، موضوعی تحت عنوان ارتباطات است که در درون و بیرون از تیم‌ها مفهوم پیدا می‌کند. در این دوره افراد یاد خواهند گرفت که چگونه به عنوان یک رهبر، ارتباطات درون‌تیمی و برون‌تیمی داشته باشند. دومین ویژگی مشترک در اکثر مدل‌های رهبری در دنیا، مفهومی تحت عنوان برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری است. شرکت‌کنندکان در این دوره با مفهوم برنامه‌ریزی و ابزارهای لازم برای آن آشنا خواهند شد و یاد خواهند گرفت که چگونه از برنامه‌ریزی برای تصمیم‌گیری استفاده کنند.

همچنین یکی از مهارت‌های کلیدی رهبران، مفهومی تحت عنوان کوچینگ است که در این دوره به آن پرداخته خواهد شد و صلاحیت‌هایی که آکادمی کوچینگ بین‌المللی یا ICF آن‌ها را تایید کرده است بررسی خواهند شد. یکی دیگر از سرفصل‌های این دوره، بررسی چگونگی خلق آینده، ویژگی‌های یک آینده ایده‌آل و حرکت به سمت آن است.

همچنین در این دوره، یکی از معتبرترین مدل‌های رهبری و مبانی نظری آن بررسی خواهند شد؛ این مدل متعلق به موسسه لندمارک است و اساتید بازنشسته دانشگاه هاروارد آن را طراحی کرده‌اند.

مدرس این دوره مجید منوچهری است که مدرک دکتری خود را در زمینه مدیریت اجرایی و مدیریت منابع انسانی از کشور فنلاند دریافت کرده است و اکنون یکی از مشاوران شرکت‌های دانش‌بنیان عضو مرکز شکوفایی و نوآوری در حوزه منابع انسانی است.

سرفصل‌های این دوره عبارت‌اند از:
مرور مبانی رهبری فردی و سازمانی
طراحی سازمان مبتنی بر آینده خلق شده
ارتباطات موثر درون/برون تیمی
برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری
تحول فردی و سازمانی
آشنایی با مدل راهبری
سبک‌های رهبری رایج
مهارت‌های کوچینگ
مدیریت تعارض
مدیریت تغییر
خلق آینده

این دوره در روزهای پنج‌شنبه از تاریخ ۳۰ آبان ماه لغایت ۵ دی ماه در مرکز نوآوری دیجی‌کالانکست واقع در کارخانه نوآوری آزادی برگزار خواهد شد. ثبت‌نام این دوره از طریق سایت ایوند انجام می‌شود و علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره می‌توانند با مراجعه به این لینک اطلاعات خود را ثبت کنند و اقدامات لازم را انجام دهند.

روش آموزش در این دوره به‌صورت یادگیری مبتنی بر کشف یا Discovery Learning است و این دوره به صورت یک سفر ۵ هفته‌ای برای شرکت‌کنندگان تعریف می‌شود تا بتوانند تجربه‌های یادگیری ارزشمندی را برای خود خلق کنند.

شرکت‌کنندگان برای شرکت در این دوره ابتدا تعیین سطح می‌شوند و سپس دوره خود را آغاز می‌کنند. این دوره کاملا به صورت مشارکتی برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان در هر هفته باید تمرینات مشخصی را انجام دهند، مقالاتی را مطالعه کنند و نتیجه کار خود را در کلاس با دیگران به اشتراک بگذارند.

آدرس

تهران بعد از میدان آزادی، کارخانه نوآوری آزادی، دیجی کالانکست

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی دیجی کالا

آکادمی دیجی کالا با استفاده از دانش و تجربه متخصصان کسب و کارهای موفق، استعدادها را شناسایی و به رهبران موثر آینده تبدیل و از ایده ها ثروت می سازد.

رویداد های برگزارشده۱۱
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۴۰ نفر