رویداد به پایان رسیده است!
رهبری گفتگوی موثر با کوچینگ در تاریخ چهارشنبه ۲۵ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رهبری گفتگوی موثر با کوچینگ

شروع:
چهارشنبه ۲۵ مهر ۹۷ ۱۹:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۵ مهر ۹۷ ۲۰:۳۰
رهبری گفتگوی موثر با کوچینگ
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

,بالا رفتن از يك شيب تند در آغاز نيازمند حركتی آرام است "شكسپير"

يكى از بزرگ‌ترین چالش‌های ما در مكالمه با همكار، كارمند، همسر ... در شروع يك مكالمه است. ايجاد شفافيت در هدف مخاطب و درک عميق اهميت هدف با در نظر گرفتن ارزش‌های وى يكى از ابزارهای قوى كوچينگ است. تأمل بيشتر و كنجكاوى براى درك عمیق‌تر مخاطب در ابتداى مكالمه، ابزارى قدرتمند است؛ براى توانمندسازى و ايجاد حركتى قوى به سمت هدف. در اين وبينار در یک مکالمه‌ی کوچینگ، ٣ مهارت كه به شما كمك می‌کند گفتگويى مؤثر را رهبرى كنيد، خواهید شنید و در این زمینه وارد بحث و گفتگو خواهید شد. هرقدر، دليل هدف نهایی آشکارتر، شفاف‌تر و قابل ارزيابى باشد؛ مكالمه ما امكان موفقيت بيشترى خواهد داشت.

اگر دانستن راه‌حل چالش‌های ارتباطی که در بالا بیان شد برای شما ارزشمند و مفید است، آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان FCA تصمیم دارد در این وبینار به این چالش و راه‌حل آن بپردازد.

با تمركز بر بخشى از معيارهاى ارزيابى مهارت هاى, يك كوچ حرفه اى توسط فدراسيون بين المللى كوچينگ ICF

  • مشخص كردن هدف 
  • شفاف سازى معيار هاى موفقيت
  • جستجو دليل اهميت هدف و ارتباط ان با ارزش ها

 

 

مدرسین وبینار

نازنین ملک‌بیکلو

نازنین ملک‌بیکلو

کوچ عملکرد

Performance Coach

نازنین ملک‌بیکلو

نازنین ملک بیکلو یکی از مدرسین آکادمی بین‌المللی کوچینگ FCA و یک کوچ عملکرد با تجربه بیش از ۶۵۰ ساعت کوچینگ فردی در سطح بین‌المللی است. وی دارای بیش از دوازده سال تجربه کوچینگ است و حرفه کوچینگ را در حدود پنج سال پیش شروع کرده و دارای تأییدیه ACC از فدراسیون جهانی کوچینگ ICF است و هم‌اکنون در حال به پایان رساندن مراحل سطح ۲ آموزش خود و دریافت تأییدیه PCC می‌باشد. نازنین تجربه مستقیم کوچینگ با مراجعینی از کشورهای مختلف مانند انگلستان ایتالیا و ایران با تمرکز بر ارتقاء عملکرد شغلی آن‌ها دارد. او مدیران و کارمندان بسیاری را در موضوع‌های تقویت مهارت‌های ارتباطی، فن بیان برای ایجاد ارتباط قوی‌تر، فروش بیشتر، تغییر شغل، روش‌های مؤثرتر در مذاکره حرفه‌ای و ایجاد توازن بین کار وزندگی شخصی هدایت و کوچ کرده است.

در کنار موارد بالا نازنین در سال ۹۶ با ۴ نَفَر از مدیران ارشد شرکت داروسازی دکتر عبیدی به‌عنوان نماینده آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان FCA درزمینهٔ بهبود عملکرد شغلی برای استفاده بهینه از زمان کاری، ایجاد ارتباط قوی‌تر با کارمندان و مدیران عامل، کنترل خشم و ایجاد درک متقابل و ایجاد تعادل در زندگی شغلی و حرفه‌ای با موفقیت کارکرده است.

محل تشكيل کلاس‌ها

تمام کلاس‌های آكادمى کوچینگ فارسی‌زبانان به‌صورت مجازى و از طريق وبينار برگزار می‌شود. تنها نياز شما دسترسى به اينترنت و يا خط تلفن است؛ و از هرکجا می‌توانید به ما متصل شوید.

آیا برای شما کیفیت آموزش با استانداردهای بین‌المللی اهميت دارد؟

دوره‌های ۳۰ و ۶۰ ساعته آکادمی از طرف فدراسیون جهانی کوچینگ، ICF تائید شده و آموزش مهارت گرفتن و دادن بازخورد بخشی از این دوره‌ها می‌باشد. هم‌زمان این فرصت مناسبى براى امتحان فضای مجازی و سنجش نحوه آموزش آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان، FCA می‌باشد.

 

وبینار بیزینس کوچینگ

برخی از دانشجویان و اعضای تیم آکادمی، شرکت کننده در دورهمی آنلاین دانشجویان آکادمی ـ بهار ۹۷

 

 

چرا آكادمى کوچینگ FCA

  • آكادمى کوچینگ فارسی‌زبانان | FCA لندن، اولین و تنها مرکز فارسی‌زبان معتبر با دوره تائید شده و تحت نظارت ICF (در سایت فدراسیون coachfederation.org ثبت‌شده) برای تدریس مهارت‌های کوچینگ و دريافت مدرك بین‌المللی می‌باشد.
  • كاهش هزینه‌های دوره در مقابل دوره‌های مشابه سایت ICF و دیگر آموزشگاه‌های بین‌المللی.
  • فضای مجازی برای تمرین و آموزش و حمایت خارج از کلاس‌ها.
  • دسترسی به تمام مدرسین که در جمع بیش از ٢٠ سال تجربه کوچینگ دارند و دانشجویان آکادمی از سراسر دنیا و استان‌های ایران.

 

 

مدرسین دوره‌ها

تمام مدرسین آکادمی به‌طور فردی از فدراسیون ICF به‌عنوان یک کوچ آموزش‌دیده و باتجربه تائید شده‌اند. فدراسیون ICF، کوچ‌ها را در سه سطح تائید می‌کند. از کوچ همکار Associate Coach با مدرک اولیه که ۶۰ ساعت آموزش‌دیده و حداقل ۱۰۰ ساعت کسب‌وکار کوچینگ داشته تا سطح نهایی بنام کوچ استاد Master Coach که حداقل ۲۰۰ ساعت آموزش‌دیده و ۲۰۰۰ ساعت کسب‌وکار کوچینگ داشته. 

برگزارکننده

آکادمی کوچینگ فارسی زبانان

آکادمی کوچینگ فارسی زبانان

آكادمى کوچینگ فارسی‌زبانان، FCA اولین و تنها مرکز فارسی‌زبان معتبر با دوره تائید شده و تحت نظارت ICF (در سایت فدراسیون coachfederation.org ثبت‌شده) برای تدریس مهارت‌های کوچینگ و دريافت مدرك بین‌المللی می‌باشد.

رویداد آنلاین است