رویداد به پایان رسیده است!
رو در رو شدن من با من در تاریخ دوشنبه ۲۵ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
دوشنبه ۲۵ فروردین ساعت ۱۸:۰۰

رو در رو شدن من با من

 • از ۶۹,۰۰۰ تومان
 • آنلاین
 • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی وبینار


چقدر خودتان را می‌شناسید؟

شما چه کسی هستید و چه باورها و ارزش‌هایی دارید؟

چرا در ارتباط با دیگران  یا در موقعیت‌های متفاوت دچار هیجانات منفی، عصبانیت، فشار و استرس می‌شوید؟

قصد دارم با کمک یک ابزار (ابزار WORK)  به شما کمک کنم تا طی این وبینار هوشیارانه به افکار استرس‌زای خودتان توجه کنید – افکاری که باعث عصبانیت، غم و ناامیدی در شما شده‌اند. سپس آن‌ها را زیر سؤال ببرید تا قدرتِ خود را از دست بدهند. در نهایت هدفم این است که شما رهایی و آزادی را نسبت به این افکار تجربه کنید.


تاریخچه ابزار WORK


ابزار WORK توسط خانم "بایرون کیتی" در سال 2019 طراحی شده است  بایرون کیتی یک سخنران انگیزشی آمریکایی و نویسنده کتاب "خود یاری" است و همچنین به عنوان بنیانگذار یک روش خودشناسی به نام "کار بایرون کیتی" شناخته می‌شود.


سرفصل مطالب


 • ·       معرفی ابزار WORK
 • ·       شروع تمرین:

1. چه چیزی یا چه کسی در شما هیجان منفی ایجاد کرده؟

2. چه تغییری می‌خواهید ایجاد کنید؟

3. چه احساسی نسبت به آن موضوع یا آن فرد دارید؟

4. زیر سوال ببرید

5. مسئولیت‌ها را برعهده بگیرید

6. احساس رهایی نسبت به آن موضوع

 

 • ·       بازخورد و بیان تجربه

اهداف این وبینار


 • یادگیری روشی برای شناخت عمیق‌تر خود
 • یادگیری ابزاری برای سلف کوچینگ (گفتگو با خود) و حل چالش‌های خود
 • یادگیری ابزاری برای بهبود روابط

مخاطبان


 •  
 • کسانی که در هنگام چالش‌ها عصبانیت، استرس و فشار عمیقی را تجربه می‌کنند.
 • کسانی که می‌خواهند ارتباطات کم‌تنش‌تر و عمیق‌تری را تجربه کنند.
 • کسانی که قصد دارند خود را بهتر بشناسند و با زوایای تازه‌ای از خود رو به رو شوند.

مدرس

ناهید بوداغی
ناهید بوداغی
کوچ بهبود عملکرد

ناهید بوداغی در سال 1352 متولد شد، کمتر از یکسال داشت که دچار معلولیت شدید در تمام اندام‌ها شد و از سه‌سالگی معلولیت در پاها دارد. او تحصیلات خود را در رشته علوم آزمایشگاهی به پایان رساند و به مدت 22 سال در آزمایشگاه به عنوان تکنسین و مدیر داخلی کار کرد، در حال حاضر او بازنشسته می‌باشد. در طی سالهای زندگی لازم بود که خودش را با زندگی نا همگون بیرونی تطبیق دهد و تلاش می‌کرد تا بتواند ثابت کند که محدودیت به معنی ناتوانی نمی‌باشد. و توانست این موضوع را برای خودش و کسانی که او را می‌شناسند به اثبات برساند. بیشترین سالهای عمر خود را صرف شناخت خود و رفتارها و نوع شکل‌گیری باورها و گذر از محدویت‌ها کرده است. در این مسیر دوره‌های بسیاری را گذرانده است. با توجه به یکی از بنیادی‌ترین ارزش او که تلاش برای بالاتر بردن کارایی افراد با توجه و تمرکز بر توانمندی‌ها و عبور از محدودیت‌ها در راه رسیدن به خواسته‌شان بوده است در سال 92 با کوچینگ آشنا شد و از سال 94 با گذراندن دوره‌های کوچینگ به طور مستمر به عنوان یک کوچ و مدرس مهارت‌های بهبود عملکرد فعالیت می‌کند.


درباره مدرس


ناهید بوداغی در سال 1352 متولد شد، کمتر از یک سال داشت که دچار معلولیت شدید در تمام اندام‌ها شد و از سه‌سالگی معلولیت در پاها دارد. او تحصیلات خود را در رشته علوم آزمایشگاهی به پایان رساند و به مدت 22 سال در آزمایشگاه به عنوان تکنسین و مدیر داخلی کار کرد، در حال حاضر او بازشسته می‌باشد. در طی سالهای زندگی لازم بود که خودش را با زندگی نا همگون بیرونی تطبیق دهد و تلاش می‌کرد تا بتواند ثابت کند که محدودیت به معنی ناتوانی نمی‌باشد. و توانست این موضوع را برای خودش و کسانی که او را می‌شناسند به اثبات برساند. بیشترین سالهای عمر خود را صرف شناخت خود و رفتارها و نوع شکل‌گیری باورها و گذر از محدویت‌ها کرده است. در این مسیر دوره‌های بسیاری را گذرانده است. با توجه به یکی از بنیادی‌ترین ارزش او که تلاش برای بالاتر بردن کارایی افراد با توجه و تمرکز بر توانمندی‌ها و عبور از محدودیت‌ها در راه رسیدن به خواسته‌شان بوده است در سال 92 با کوچینگ آشنا شد و از سال 94 با گذراندن دوره‌های کوچینگ به طور مستمر به عنوان یک کوچ و مدرس مهارت‌های بهبود عملکرد فعالیت می‌کند.

برگزار‌کننده

آواتار

کانون یادگیری فردا(کیف کو)

کانون یادگیری فردا شامل تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای، مورد تایید فدراسیون بین‌المللی کوچینگ ICF است. این گروه آموزش‌های مهارت‌محور را با کوچینگ و منتورینگ، ترکیب کرده است؛ بدین ترتیب که موضوعات آموزشی با استفاده از روش کوچینگ ارائه می‌شود. این موضوعات ب

رویداد های برگزارشده۹۳
 • شروع: دوشنبه ۲۵ فروردین ساعت ۱۸:۰۰
 • پایان: دوشنبه ۲۵ فروردین ساعت ۲۰:۰۰
رویداد آنلاین است