رویداد آشنایی با موقعیت های کارآموزی مدیریت محصول و طراحی در سرآوا

شروع رویداد
سه‌شنبه ۵ مرداد ۹۵ ۱۰:۰۰
پایان رویداد
سه‌شنبه ۵ مرداد ۹۵ ۱۲:۰۰
مکان رویدادبومهن
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
رویداد آشنایی با موقعیت های کارآموزی مدیریت محصول و طراحی در سرآوا
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

مجموعه سرآوا به عنوان مجموعه‌ای که از ارزش‌آفرینی حمایت می‌کند، وظیفه خود میداند تا با روش‌های مختلفی از جمله سرمایه‌گذاری در مراحل ابتدایی،‌ میانی و مرحله رشد و ارائه کمک‌های فنی و منابع انسانی، مسیر موفقیت را برای کارآفرینان جوان روشن‌تر و هموارتر سازد.ما در شرکت‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کنیم که می‌خواهند تغییری در شیوه زندگی و نگاه ما به جهان ایجاد کنند. سرمایه‌گذاری ما در کسب‌وکارهای نوپای ارزش‌آفرین است، چون باور داریم جوانان ارزش‌آفرینی داریم که فعالیت‌های خود را در کسب‌وکارهایشان با اعتقاد به خود،‌ نیروی جوانی و باورهایشان ماندگار می‌کنند.

تجربه‌ی فعالیت داشتن با کسب وکارهای نوپا چیزی است که می‌تواند بسیاری از ما را به رویاهای سالهای نه‌چندان دورمان برساند و آنها را دست‌یافتنی‌تر کند. پس اگر شما هم علاقه‌مندید که رویاهایتان به واقعیت نزدیک‌تر شود، اگر علاقه‌مندید که فعالیتی را تجربه کنید که تجربه‌ی بزرگان کسب وکار را با روش‌های امروزی و چابک به چالش بکشد و در نهایت اگر علاقه مندید که انرژی‌تان را در راستای رویاهای جوانیتان مدیریت کنید، محیط‌های پویای کسب‌وکارهای نوپای امروزی بهترین گزینه برای شماست.

ما در آکادمی سرآوا آماده هستیم تا در یک بازه‌ی زمانی ۴ ماهه به شما این فرصت را بدهیم تا در کنار آموزش‌هایی که می‌بینید و تجربیاتی که کسب‌ می‌کنید، توانایی‌های خود را با انجام دادن پروژه‌های واقعی در یکی از کسب‌وکارهای نوپا محک بزنید.

برای آشنایی بیشتر شما با این فرآیند کاری، در این رویداد ۲ ساعته شما با دوره کارآموزی در زمینه مدیریت محصول و طراحی در سرآوا، برنامه و جزئیات آن آشنا خواهید شد. به تمامی سوالات شما پاسخ می‌دهیم و شما فرصت این را خواهید داشت تا با محیط کاری و تیم سرآوا آشنا شوید. 

برنامه رویداد

  • توضیحات کلی در مورد آکادمی سرآوا
  • مدیر محصول کیست و چه کارهایی انجام می‌دهد؟
  • طراح تجربه کاربری کیست و چه کارهایی انجام می دهد؟
  • طراح اپلیکیشن های وب و موبایل چه کارهایی انجام می‌دهد؟
  • پرسش و پاسخ

ما به دنبال چه افرادی میگردیم؟ 

با وجود این‌که کار کردن و آشنایی با همه افراد مشتاق و علاقهمند به ارزش آفرینیبرای ما افتخار است، اما به منظور شرکت در این دوره کارآموزی ما نیاز به تازه فارغ التحصیلان و افرادی که بیش از ۲ سال از فارغ‌التحصیلی آنها نگذشته باشد داریم. همچنین دانشجویان ترم آخر می‌توانند درخواست شرکت در دوره کارآموزی بدهند. با وجود این‌که نیازی نیست تا شما تجربه کار کردن در استارتاپ‌ها را داشته باشید، ولی علاقه به فعالیت در محیط‌های با پویایی بالا و فرهنگ‌های استارتاپی ازجمله ملزومات تداوم همکاری با یک کسبوکار نوپاست.

 می توانید رزومه خود را به همراه بیاورید و فرم درخواست شرکت در دوره کارآموزی را در این رویداد پر کنید. 

چگونه به پارک فناوری پردیس بیاییم؟

رفت‌وآمد به پردیس سرآوا بسیار ساده است. سرویس ساعت ۷:۱۵ صبح از زیر پل سیدخندان حرکت می‌کند. اگر نمی‌خواهید اینقدر زود از خواب بیدار شوید همیشه می توانید با تاکسی مسیر بومهن از مترو فرهنگسرا و ایستگاه تاکسی نوبنیاد به پردیس بیایید. فقط فراموش نکنید که به راننده یادآوری کنید پارک فناوری پردیس پیاده خواهید شد. 

 

منتظر دیدار شما هستیم و بی‌صبرانه آماده‌ایم تا در کنار شما فعالیت‌های جدیدی را تجربه کنیم.

آدرس:بومهن پارک فناوری پردیس، نوآوری 16، پلاک 169