رویداد به پایان رسیده است!
رویداد آنلاین پل نوآوری در تاریخ چهارشنبه ۲۳ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۳ مهر ساعت ۱۶:۰۰

رویداد آنلاین پل نوآوری

  • رایگان
  • آنلاین
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


پل نوآوری؛ پل ارتباطی بین صنعت و دانشگاه
واقعیت اول) دانشگاه‌ها و دانشگاهیان برجسته‌ای داریم که ایده‌ها و پروژه‌های برجسته‌ای را در سطح ملی و بین‌المللی به ثبت رسانده‌اند و زبانزد هستند. از نظر تعداد مقالات علمی در اکثر زمینه‌ها یکی از پیشروان هستیم. در زمینه هوش مصنوعی رتبه اول را در بین کشورهای اسلامی و رتبه ۱۶ را در تمام دنیا داریم.
واقعیت دوم) در کشوری در حال توسعه زندگی می‌کنیم که در عین پیشرفت‌های آکادمیک، با هزاران مشکل و معضل و چالش دست‌وپنچه نرم می‌کند که حل بسیاری از آن‌ها آسان و حل بعضی بسیار آسان است!

این دو واقعیت را که در کنار هم بگذاریم، یک مشکل اساسی ساختاری در جامعه‌ی ما خودنمایی می‌کند! خبر خوب اینکه این مشکل، در عین حال یک فرصت برای ایجاد کسب‌وکارهای مبتنی بر تکنولوژی‌های نوآورانه است.

راه‌حل ما چیست؟
دیجی‌کالانکست، حرکتی نوآورانه با هدف اتصال بزرگترین بازار الکترونیکی ایران به استارتاپ‌های برتر کشور است که بر سرمایه‌گذاری روی استارتاپ‌هایی تمرکز کرده که توانمندی اثرگذاری عمیق در جامعه و زندگی ما را با استفاده از مدل‌های کسب و کار نوآورانه و تکنولوژی‌های جدید داشته‌ باشند و با تمرکز بر حوزه هوش مصنوعی ایجاد شده باشند.

ششمین دوره‌ی مجموعه رویدادهای «پل نوآوری» با همکاری دانشگاه زنجان برگزار خواهد شد. هدف این رویداد حمایت از پژوهش‌های دانشگاهیان و تشریح موضوعات پروژه‌ها در جهت رفع چالش‌های صنعت در زمان حال و آینده است. در این مجموعه رویدادها سخنران‌هایی از مدیران ارشد دیجی‌کالا و اساتید مطرح دانشگاه‌ها حضور دارند و چالش‌های موجود و واقعی را مطرح می‌کنند تا راهکاری آکادمیک برای آن‌ها اندیشیده شود و کسب‌وکارهایی برای تحقق این ایده‌ها با تسهیل در جذب سرمایه‌ی لازم شکل گیرد.

سخنرانان

دکتر روح الله رحمانی
دکتر روح الله رحمانی
رئیس هیئت مدیره دیجیکالانکست
امیر صالحی
امیر صالحی
مدیرعامل دیجیکالانکست
دکتر محسن افشارچی
دکتر محسن افشارچی
کیوان محیط مافی
کیوان محیط مافی
مدیر ارشد محصول دیجی کالا
سینا بهزادی فرد
سینا بهزادی فرد
مدیر برنامه دیجی نکست
دکتر رقیه بایرام زاده
دکتر رقیه بایرام زاده
مدیر پژهش دیجی نکست

برگزار‌کننده

آواتار

Digikala Academy

آکادمی دیجیکالا

رویداد های برگزارشده۸
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۴۰ نفر