رویداد به پایان رسیده است!
رویداد جیره‌های غذایی در شرایط بحران در تاریخ چهارشنبه ۳۰ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۶:۰۰

رویداد جیره‌های غذایی در شرایط بحران

  • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
  • مشهد
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


بدون شک توجه به تغذیه و امور مربوط به آن در هر کشوری از دغدغه‌های اصلی دولت‌ها و نهادهای مسئول در این حوزه است. مسائلی مانند امنیت غذایی شهروندان از جمله مواردی است که همواره توسط نهادهای مختلف مورد مطالعه و رصد قرار گرفته و برای آن برنامه‌ریزی می‌شود. بنابراین طراحی جیره‌های غذایی با توجه به شرایط مختلف و جامعه‌‌های هدف متفاوت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. با توجه به وضعیت اقلیمی کشور ما و بروز حادثه‌هایی مانند زلزله و سیل و هم‌چنین با نگاهی به نیازهای کشور در زمینه‌ی جیره‌های غذایی در شرایط نظامی، اهمیت و لزوم نوآوری در طراحی، بسته‌بندی و پیاده‌سازی جیره‌های غذایی به چشم می‌خورد.

در همین راستا موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی با همکاری گروه مشاورین اینوواتوس اقدام به برگزاری رویداد «جیره های غذایی در شرایط بحران» کرده است. هدف از این رویداد جلب توجه متخصصان، دانشمندان و دانشجویان حوزه غذا به مبحث جیره‌های غذایی و همچنین نشر دانش در این زمینه و یافتن راه‌حل‌های نوآورانه جهت حل مشکلات این بخش است. هدف از این رویداد «کمک به تامین امنیت غذایی در شرایط بحران مانند سیل و زلزله و شرایط ویژه‌ای مانند جنگ از طریق طراحی و تولید جیره های غذایی» است.

در این رویداد سرمایه‌گذاران، اساتید دانشگاه، دانشجویان و دیگر علاقه‌مندان حوزه صنایع‌ غذایی حضور خواهند داشت و به بحث و تبادل نظر می‌پردازند. از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد این رویداد طراحی مدلی خلاقانه جهت گردهمایی صاحبان ایده، سرمایه‌گذاران و صاحبان صنعت در محیطی صمیمانه با هدف سرمایه‌گذاری و تجاری‌سازی است. هم‌چنین فرصت جذب سرمایه از طریق پنل ارائه‌ی ایده در حضور سرمایه‌گذاران از دیگر مزایای این رویداد خواهد بود.

 

 

شما علاقه‌مندان می‌توانید جهت ثبت ایده‌ی خود تا ۲۳ بهمن‌ماه به وب‌سایت رسمی این رویداد به آدرس Foodrations.ir مراجعه نموده و برای شرکت در این رویداد از طریق همین صفحه اقدام به ثبت‌نام نمایید.

هم‌چنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به شبکه‌ اجتماعی رویداد مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 38444260 - 051 تماس حاصل فرمایید.

برگزارکنندگان

اینوواتوس
اینوواتوس
موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی
موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
پذیرش۱۶:۰۰۱۶:۳۰
سخنرانی۱۶:۳۰۱۷:۳۰
ارائه ایده‌ها۱۷:۳۰۲۰:۰۰
ملاقات با سرمایه‌گذار۲۰:۰۰۲۱:۰۰
اعلام نتایج۲۱:۰۰۲۱:۳۰
صرف شام۲۱:۳۰۲۲:۰۰

سوالات متداول

آیا به حاضران در رویداد گواهی‌نامه اعطا خواهد شد؟
بله. به حاضران در رویداد از طرف موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی گواهی‌نامه معتبر اعطا خواهد شد.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
بله
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
خیر
  • شروع: چهارشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۶:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۲۲:۰۰

آدرس: مشهد ابتدای طرقبه، سمت چپ، هتل ثامن