رویداد به پایان رسیده است!
رویداد آموزش مجازی سبک زندگی سالم در مدرسه از دیدگاه طب سنتی در تاریخ جمعه ۱۰ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۲۸ اردیبهشت ساعت ۰۸:۰۰

رویداد آموزش مجازی سبک زندگی سالم در مدرسه از دیدگاه طب سنتی

  • رایگان
  • تهران
  • پزشکی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

تذکر مهم


مخاطبان گرامی توجه داشته باشند بعد از ثبت نام پیامکی از سمت سامانه ایوند ارسال می گردد که شامل کد ثبت نام و لینک نصب اپلیکیشن این سامانه می باشد که نیازی به نصب آن نیست و شما باید منتظر باشید تا در روز 21 اردیبهشت ماه پیامک اطلاع رسانی به شماره موبایل ثبت شده در این سامانه، ارسال گردد.


معرفی رویداد


طب سنتی مجموعه ی علوم نظری و علمی است که در تشخیص ، پیشگیری و درمان بیماری های جسمی و روحی به کمک ما می آید.اصول طبابت در طب سنتی، بر چهار طبیعت مزاج انسان یا اخلاط اربعه بوده از جمله: بلغم، صفرا، سودا و دم و نیز بر گرمی و سردی مزاج وبا توجه به نوع مشخصات بیمار، فرد درمان می شود.
طب سنتی برای پیشگیری از بیماریها به روش زندگی صحیح تاکید دارد .طب سنتی بر این اصل که بر افراد لازم است تا تغذیه ای متناسب با مزاج و مشخصات خود داشته باشند، استوار است . طب سنتی معتقد است، هر فرد اگر طبیعت مزاج یا ارگانیسم بدنش را نسبت به غذاهای سرد ‏یا گرم تشخیص دهد و در مصرف آنها اعتدال داشته باشد، دچارعوارض گوارشی ‏و … نخواهد شد


سرفصل ها


در این رویداد 3 موضوع زیر را مورد بررسی قرار می دهیم:

1. مزاج شناسی و اخلاط چهارگانه

2. شش اصل زندگی سالم

3. مسائل دوران بلوغ

سخنرانان

دکتر سید مهدی میرغضنفری
دکتر سید مهدی میرغضنفری
فیزیولوژیست و پژوهشگر طب سنتی

عضو هیات علمی(استادیار) دانشگاه علوم پزشکی ارتش

عضو شورای راهبردی طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی آجا

عضو کارگروه نظام سلامت در اسلام معاونت طب سنتی وزارت بهداشت


شیوه برگزاری


این رویداد به صورت مجازی و در 6 ساعت آموزشی برگزار میشود.

تمام مراحل برگزاری دوره از طریق سامانه آموزش مجازی کرامت و کانال اختصاصی دوره در شبکه اجتماعی بله خواهد بود. اعضای دوره از طریق سامانه آموزشی کرامت و کانال دوره به محتوای دوره شامل فیلم و صوت آموزشی دسترسی خواهند داشت.

در تاریخ 21 اردیبهشت ماه پیامکی شامل لینک کانال دوره در پیام رسان بله برای مخاطبان پیامک می شود.

با عضویت در کانال دوره، توضیحات کاملی در خصوص شیوه دسترسی به محتوای دوره و آزمونک ها و آزمون پایانی در سامانه آموزش مجازی کرامت ارائه می گردد.

زمان بندی برای تماشای فیلم و یا شنید صوت رویداد و همچنین شرکت در آزمون رویداد در بازه زمانی مشخص شده در اختیار مخاطبان بوده و به صورت شناور می باشد.

آزمونی تشریحی از مباحث ارائه شده در رویداد برگزار می شود.

در پایان دوره به افرادی که حداقل 60 درصد نمره  آزمون را کسب کرده باشند گواهی پایان رویداد توسط مرکز تربیت مربی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق علیه السلام تقدیم می گردد.

همه گواهی ها به صورت دیجیتال به آدرس ایمیل مخاطبان ارسال می شود. افرادی که تقاضای نسخه چاپی گواهی پایان دوره را دارند می بایست مبلغ 15000 تومان جهت هزینه‌های صدور و ارسال گواهی پرداخت نمایند.


آیین نامه و مقررات


1.   لطفا در حین ثبت‌نام به مدل برگزاری رویداد (حضوری یا مجازی) و امکان مشارکت خود، متناسب با بستر اعلامی برای دوره توجه نمایید.

2.   شرکت در رویداد، منوط به ثبت اطلاعات فردی و پرداخت هزینه‌ به صورت اینترنتی در مهلت مقرر می‌باشد.

3.   صحت کدهای تخفیف در هنگام صدور بررسی می‌شوند؛ لذا در صورت عدم اعمال کد تخفیف صادر شده توسط دارنده، مرکز تربیت مربی تعهدی برای بازگرداندن مبلغ تخفیف به مخاطبان ندارد.

4.   در صورت عدم مراجعه مخاطب به درگاه در مهلت مقرر و درخواست شرکت در رویداد پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، پذیرش ثبت‌نام ایشان منوط به وجود ظرفیت اجرایی و بدون اعمال تخفیفات خواهد بود.

5.   انصراف از رویداد پس از ثبت‌نام و استرداد وجه پرداختی به هیچ وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد. لذا قبل از پرداخت نسبت به امکان شرکت در رویداد اطمینان کسب نمایید.

6.   اطلاع‌رسانی‌های رویداد از طریق سامانه پیام‌کوتاه و پیام‌رسان بله صورت خواهدگرفت. لذا علاوه بر عضویت در کانال مربیگرام به نشانی  http://ble.im/morabigeram ، نسبت به فعال بودن پیامک‌های تبلیغاتی شماره همراه خود اطمینان حاصل نمایید.

7.   در صورت وجود هرگونه سوال، انتقاد یا پیشنهاد می‌توانید در ساعات 8 الی 16 روزهای شنبه الی چهارشنبه با پشتیبانی مرکز تربیت مربی در پیام رسان بله با شناسه http://ble.im/karamat و یا شماره تلفن مستقیم 02188365335 تماس بگیرید.

آدرس

تهران تهران- شهرک قدس(غرب)- بلوار دریا - روبروی پارک دلاوران- نبش خیابان موج- پلاک 91

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کرامت

رویداد های برگزارشده۶۰
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۵۳۰ نفر