رویداد به پایان رسیده است!
رویداد ملی شتاب (استارت آپ ویکند) در حوزه فناوری های نوین آب و غذا در تاریخ جمعه ۷ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۵ تیر

رویداد ملی شتاب (استارت آپ ویکند) در حوزه فناوری های نوین آب و غذا

  • رایگان
  • شیراز
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


این رویداد به مدت 54 ساعت و در روز های چهارشنبه و پنجشنبه وجمعه مورخ 5، 6، 7 تیرماه در پارک علم و فناوری فارس برگزار می گردد. شروع رویداد ساعت 16 روز چهارشنبه 5 تیرماه است.

استارت آپ ویکند همانطور که از نامش پیداست یک رویداد کارآفرینی است که در سه روز آخر هفته برگزار می‌شود.

روز اول: روز اول افراد ایده‌های خود را مطرح می‌کنند و از بین ایده‌های مطرح شده بهترین آن‌ها با رأی حاضران انتخاب می‌شوند. صاحبان ایده‌های انتخاب شده شروع به تشکیل تیم و جذب تخصص‌های مورد نیاز برای پیشبرد ایده می‌کنند. بعد از تشکیل گروه‌ها روز اول به پایان می‌رسد.

روز دوم: در روز دوم گروه‌ها از اول صبح در مکانی که برایشان تدارک دیده شده حاضر شده و با امکاناتی که در اختیار دارند شروع به اجرایی کردن ایده‌ی خود می‌نمایند. در این بین افرادی به عنوان مربی که در زمینه‌های مختلف دارای تخصص می‌باشند و یا سابقه ایجاد استارتآپ را دارند گروه‌ها را در جهت اجرایی کردن ایده‌هایشان راهنمایی و کمک می‌کنند، با این اوصاف روز دوم کاملاً به اجرایی کردن استارتآپ سپری شده و در این بین ممکن است کارگاه‌های آموزشی کوتاه مدت هم برگزار شود.

روز سوم: با آغاز روز سوم باز گروه‌ها دور هم جمع شده و آخرین تلاش‌ها را در جهت تولید نمونه اولیه محصولشان انجام می‌دهند و آماده ارائه آن در حضور داوران می‌شوند. عصر روز سوم زمان بررسی ایده‌ها و محصول اولیه حاصل از آن ایده است ، بطوری که گروه‌ها با ارائه توضیحات در زمینه توجیه اقتصادی طرح، ارزشی که ارائه می‌دهد و افرادی که به عنوان مصرف‌کنندگان نهایی در نظر گرفته شده‌اند و… از طرح خود دفاع می‌کنند. در نهایت سه تیم برتر با رأی نهایی داوران انتخاب می‌شوند.
همچنین شرکت کنندگان در این مراسم، صبحانه و ناهار و شام را میهمان مجریان رویداد خواهند بود.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال به قسمت سوالات متداول مراجعه نمایید.

سوالات متداول

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر چیست؟
09388659575
پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
پیش نیاز خاصی نیازی نیست
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
نیاز به وسایل همراه به خصوصی نیست
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
خیر

آدرس: شیراز بلوار دکتر حسابی، شهرک آرین، خیابان فناوری، پارک علم و فناوری فارس