رویداد به پایان رسیده است!
رویداد پیوند آب و انرژی شریف EnerWat در تاریخپنج‌شنبه ۱۳ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویداد پیوند آب و انرژی شریف EnerWat

شروع:
سه‌شنبه ۱۱ اسفند ۹۴ ۰۸:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۳ اسفند ۹۴ ۱۹:۰۰
رویداد پیوند آب و انرژی شریف EnerWat
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

*** برای کسب اطلاعات بیشتر به www.enerwat.ir?مراجعه فرمایید***

احتراما از حضور دانشمندان و مهندسان گرامی برای شرکت در اولین همایش مربوط به پیوند آب و انرژی کشور عزیزمان ایران دعوت به عمل می آید.?این همایش تحت عنوان "رویداد پیوند آب و انرژی شریف" در اسفند ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزارخواهد شد. دانشگاه صنعتی شریف به عنوان نهاد علمی پیشگام کشور در حوزه علم و فناوری، سابقه ای طولانی در توسعه صنایع ملی کشور داشته است. در همین راستا، اولین رویداد پیوند آب و انرژی ایران با همکاری انجمن علمی فرهنگی دانشکده برق دانشگاه شریف (رسانا) و انستیتو آب و انرژی شریف برگزار می شود.?
بحران آب و انرژی یکی از اصلی‌ترین چالش های دنیای امروز است. در سال های اخیر توجه پژوهشگران و اندیشمندان این حوزه در سطح جهان، به پیوند آب و انرژی معطوف شده است؛ چرا که از یک سو آب نقش عمده ای در تولید نیرو و تبدیل انرژی دارد، و از سوی دیگر، انرژی مورد نیاز برای استحصال، انتقال، تصفیه و بهره برداری از آب در مصارف مختلف، قابل ملاحظه است.?هدف از برگزاری این رویداد، فراهم نمودن بستری مناسب جهت گردآوری و تعامل فی مابین مهندسان، مدیران و فعالان محیط زیست به?منظور افزایش آگاهی و همچنین اهمیت یافتن این موضوع در جامعه مهندسی و صنعت، و ورود فناوری‌های نوین مهندسی به این حوزه است.?
این رویداد شامل بخش مقالات، سخنرانی های کلیدی، کارگاه‌ها، نمایشگاه، میزگردها و مسابقه خواهد بود و مفتخریم درمحورهای رویداد شده پذیرای مقلات علمی پژوهشگران و صاحب نظران در این حوزه باشیم. برای اطلاعات بیشتر خواهشمند است با دبیر خانه رویداد تماس حاصل نمایید.??

با احترام
امین نوبختی
رئیس رویداد

*** برای کسب اطلاعات بیشتر به www.enerwat.ir?مراجعه فرمایید***

آدرس:تهران خیابان آزادی- دانشگاه صنعتی شریف- دانشکده مهندسی برق