ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت عادی
-
رایگان

توضیحات

هر روزه استارت ‏آپ‌ها و کسب ‏وکارهای نوپای زیادی برای ارائه خدمات و محصولات جدید به بازار، راه ‏اندازی می‌شوند. اما تنها چند درصد از آن‌ها می‌توانند از مراحل اولیه عبور و جای پای خود را در بازارهای رقابتی محکم کنند و به فعالیت خود ادامه دهند.

یکی از الزامات توسعه کسب‌وکارهای نوپا، انجام فعالیت‌های توانمندسازی با هدف توسعه فناوری است. در راستای توانمندسازی هرچه بیشتر استارت‏ آپ‌ها و کاهش احتمال شکست این کسب‏ وکارهای نوپا، نهادهایی به نام شتاب‏ دهنده‌ها شکل گرفته‏ اند. شتاب‏ دهنده یک سازمان منسجم و مشخص است که افراد و تیم‌های دارای طرح نوآورانه و فناورانه را انتخاب و در یک دوره چندماهه به آن‌ها خدماتی از قبیل فضای کاری تجهیز شده، آموزش، مشاوره، مربی‌گری، سرمایه‌ اولیه و ارتباط با شبکه سرمایه‌گذاران را ارائه می‌نماید. هر تیمی که موفق به اتمام دوره شتاب‏دهی گردد، تبدیل به شرکتی نوپا می‌شود که شتاب‏دهنده به ازای خدمات ارائه‌شده، معمولاً درصدی از سهام آن شرکت نوپا را از آن خود می‌کند. درواقع، شتاب‏دهنده‌ها حلقه واسط بین کسب‌وکارهای نوپا و سرمایه‌گذاران جسورانه هستند.

فعالیت شتاب‏دهنده‌ها، هزینه‌های چشم‏گیری دارد و با ریسک‌های مختلفی نیز همراه است. بنابراین در اغلب کشورها، نهادهای دولتی و عمومی، با کمک‌های بلاعوض از این نوع فعالیت‌ها حمایت می‌کنند. صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از سال ۱۳۹۲ در راستای كمك به تحقق و توسعه اقتصاد دانش‌بنيان، تكميل زنجيره ايده تا بازار و تجاري‌سازي نوآوري‌ها، دست ‏آوردهاي پژوهشي و اختراعات و كاربردي نمودن دانش از راه ارايه كمك‌ها و خدمات مالي و پشتيباني به شركت‌ها و مؤسسات دانش‌بنيان، فعالیت را آغاز کرده است. از سال ۱۳۹۹ صندوق در راستای تکمیل چرخه ایده تا بازار و کمک به استارت‏ آپ‏ها و ایده ‏پردزان قبل از مرحله دانش بنیانی، اقدام به طراحی خدمتی جهت توانمندسازی استارت ‏آپ‏ها تحت قالب دوره پیوند نموده است. هدف از برگزاری این رویداد، شناسایی طرح‌های استارت‏آپی جذاب و توانمند و معرفی آن‌ها به شتاب‏دهنده‌ها (اعم از دانش بنیان یا غیر دانش بنیان) و سایر سرمایه‌گذاران و فعالین حوزه اکوسیستم استارت‏آپی و در نتیجه تأمین بخشی از هزینه‌های شتاب‏دهی کسب‏ وکارهای نوپا به طور بلاعوض است. طی این دوره ایده ‏پردزان و استارت ‏آپ‏هایی که هنوز به مرحله MVP نرسیده ‎اند طی فراخوانی شناسایی شده و فرآیندی را طی می‏ کنند تا آماده ارائه به شتاب‏دهنده‌ها شوند.

ثبت‌نام برای معرفی طرح‌ها در این فراخوان برای تمامی دارندگان طرح‏ های نوآورانه و فناورانه در تمام حوزه‌های صنعت و فناوری آزاد و رایگان است و علاقه‏ مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند از طریق فراخوان منتشر شده اعلام آمادگی کنند.  لازم به ذکر است فراخوان شناسایی طرح‌ها برای حضور در رویداد پیوند در حوزه صنعت روانکار و فرآورده ‏های نفتی که با حمایت شرکت نفت بهران برگزار می ‏شود، آغاز شده است. حضور در رویداد پیوند، برای عموم آزاد و رایگان است و هیچ محدودیتی برای شرکت در آن وجود ندارد. تنها کافیست قبل از هر رویداد، برای حضور در آن ثبت‌نام کنید. رویداد پیوند در حوزه صنعت روانکار و فرآورده ‏های نفتی در تاریخ 11 آبان ‏ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 

برگزارکنندگان

صندوق نوآوری و شکوفایی
صندوق نوآوری و شکوفایی
شرکت نفت بهران
شرکت نفت بهران
شرکت بهران تک
شرکت بهران تک
شرکت بینش بازار رهپا
شرکت بینش بازار رهپا
کارشناس اجرایی

شرکت بینش بازار رهپا، کارگزار صندوق نوآوری و شکوفایی در اجرای رویدادهای دوشنبه های استارتاپی و پیوند می باشد.

گالری تصاویر

برگزار‌کننده

آواتار

صندوق نوآوری و شکوفایی

کارگزار: شرکت بینش بازار رهپا

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۱

آدرس

تهران تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، زاینده‌رود شرقی، شماره 24، صندوق نوآوری و شکوفایی

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

QA در جوشکاری و استانداردهای ISO 3834

 • آنلاین
 • ۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • مهندس رضا ایمانیان نجف آبادی
شنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

0 تا 100 "پلن سئو خارجی" قدم به قدم

 • آنلاین
 • ۴۰۰,۰۰۰ تومان
 • سید محمد امین هاشمی
تا ۱۴ آذر

دوره آنلاین آموزش نرم افزار آباکوس

 • آنلاین
 • از ۱۶۵,۰۰۰ تومان
 • انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران
تا ۳۰ دی

دوره آکادمی دیتاساینس - دانشگاه تهران

 • آنلاین
 • ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز پژوهشی علوم و مدیریت داده پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران