رویداد به پایان رسیده است!
رویداد کارآفرینی اجتماعی، کسب و کار کوچک مقیاس در تاریخ چهارشنبه ۱۳ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویداد کارآفرینی اجتماعی، کسب و کار کوچک مقیاس

شروع:
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۹۸ ۱۴:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۹۸ ۲۰:۰۰
رویداد کارآفرینی اجتماعی، کسب و کار کوچک مقیاس
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

روناک 2


رویدادهای روناک با هدف حمایت و بازارسازی برای خدمات، محصولات و استارتاپ­ها با محورهای تخصصی ایجاد شده است. دومین رویداد روناک با محوریت کارآفرینی اجتماعی؛ توسعه کسب و کار کوچک مقیاس دراواخر مرداد ماه سال 1398 برگزار خواهد گردید. این رویداد به صورت رقابتی در 2 مرحله انجام می پذیرد. روناک فرصتی بی نظیر برای خدمات ، محصولات و استارتاپ­های حوزه کسب و کارهای کوچک مقیاس است تا بازار خود را در کنار بزرگترین شرکت­ها و هلدینگ­های تخصصی این حوزه، توسعه دهند.

مرحله اول:

در مرحله اول فرم­هایی برای دریافت اطلاعات از خدمات، محصولات و استارتاپ­های حوزه نوآوری در کسب و کارهای کوچک مقیاس، کشاورزی روستایی، سلامت، گردشگری، بوم گردی، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا و صنایع دستی آماده شده است که هر یک از تیم­ها با تکمیل این فرم­ها و ارسال آن به دبیرخانه رویداد از طریق ایمیل وبسایت Ronakevents.ir می­توانند در رویداد روناک شرکت نمایند. تیم ها تا 4 مرداد ماه 1398 فرصت دارند تا فرم تکمیل شده خود را به دبیرخانه رویداد ارسال نمایند. در این مرحله تمامی فرم­ها توسط تیم داوری مرحله اول، طبق فرآیندی استاندارد شده، بررسی و ارزیابی خواهند شد. توجه فرمایید که دقت در تکمیل فرم­ مرحله اول بسیار حائز اهمیت می­باشد، زیرا مبنای بررسی و ارزیابی تیم داوری مرحله اول خواهد بود و تیم­ها فرصت ارائه­ای در مقابل داوران نخواهند داشت (غیرحضوری).

پس از دریافت فرم استاندارد تکمیل شده، ازدبیرخانه رویداد روناک با شما تماس خواهند گرفت و حضور شما در رویداد را تایید خواهند کرد. پس از انجام داوری مرحله اول، نتایج و اسامی تیم­های منتخب (7 تیم) برای شرکت در مرحله دوم در وبسایت رویداد و شبکه­های اجتماعی، اعلام خواهد شد.

*توجه: از هیچ یک از تیم­ها مبلغی بابت حضور در رویداد دریافت نخواهد گردید.

مرحله دوم:

پس از اعلام نتایج مرحله اول، تیم­های منتخب برای حضور در مرحله دوم رویداد دعوت خواهند گردید. این مرحله از رویداد به صورت حضوری برگزاری خواهد گردید. در این مرحله تیم­ها در مقابل تیم داوری، به مدت 7 دقیقه فرصت خواهند داشت تا خدمت، محصول و یا استارتاپ خود را ارائه نمایند. در این راستا تیم­ها برای ارائه در روز نهایی رویداد در کارگاه­های حضوری شرکت خواهند نمود تا آمادگی کامل و تکنیک­های لازم برای ارائه موفق را کسب و توسعه دهند. در روز نهایی تیم­های برتر با ترکیب امتیازات مرحله اول و مرحله دوم انتخاب خواهند شد. اما این پایان کار نخواهد بود ... !!

برگزارکنندگان

موسسه رویش کوثر
موسسه رویش کوثر

آدرس: تهران هتل هما - سالن زمرد