رویداد به پایان رسیده است!
رویداد کشاورزی روناک در تاریخ چهارشنبه ۳۰ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۳۰ خرداد ساعت ۱۴:۰۰

رویداد کشاورزی روناک

  • رایگان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


رویداد نوآورانه و استارتاپی کوثر

فرصتی برای ایجاد یک رابطه برد-برد

استارتاپ ها و شرکتهای بزرگ می توانند از طریق همکاری، فرصتهای بالقوه زیادی را برای هم ایجاد کنند و درصورتیکه از این فرصتها به درستی بهره بگیرند، میتواند برای هر دو طرف مفید و سازنده باشد و به موقعیت برد-برد برسند.

رویداد نوآورانه واستارتاپی کوثر (روناک ) در نظر دارد با  ایجاد برنامه ای برای جستجو ، جذب و  همکاری سیستماتیک ایده ها و طرح های نو و تکنولوژی محور که قابلیت سرمایه گذاری  دارند گامی در جهت حمایت از ایده ها و طرح های اقتصادی کارآفرینان و استارتاپ ها  بردارد.

این رویداد با هدف شناسایی ،پرورش و تجاری سازی ایده ها و طرح های استارتاپی در حوزه های کشاورزی، دامپروری، طیور، آبزیان، ماشین الات کشاورزی، خدمات و محصولات مرتبط برگزار خواهد شد.

بر این اساس از کلیه علاقمندان ،صاحبان ایده ،شرکت ها،مراکز رشد و نوآوری ،پارک های علمی و فن آوری ،دعوت می شود تا پیشنهادات اولیه خود را درقالب ایده،طرح ،ثبت اختراع،نمونه محصول اولیه تا تاریخ 20/02/97 به ایمیل info@tavana.co  ارسال نمایید.

 

شماره دبیر خانه    09398828230 77125712-77333633

برگزار‌کننده

آواتار

دبیرخانه رویداد روناک

موسسه رویش کوثر یکی از موسسات تابعه سازمان اقتصادی کوثر است که با هدف کمک به گسترش اکوسیستم و زیرساخت های توسعه فناوری، حمایت از فعالیت های دانش بنیان در کشور با استفاده از ظرفیت شرکت های سازمان اقتصادی کوثر و همچنین تقویت مهارت های کارآفرینی، حمایت

رویداد های برگزارشده۲
  • شروع: چهارشنبه ۳۰ خرداد ساعت ۱۴:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۳۰ خرداد ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: تهران تهران، برج میلاد، تالار رودکی