رویداد به پایان رسیده است!
زندگی خودت را دوباره بساز در تاریخ یکشنبه ۵ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۳ آبان ساعت ۱۶:۰۰

زندگی خودت را دوباره بساز

  • از ۷۵,۰۰۰ تومان
  • اهواز
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

زندگی خودت را دوباره بساز


سلام به شما عزیزان

همه به دنبال کسب موفقیت و پیشرفت در ابعاد مختلف زندگی خودشون هستند و از صبح تا شب تلاش میکنند به لحاظ مالی،تحصیلی،خانوادگی و... به درجه بالاتری دست پیدا کنند.اما بنظر میرسد بعضی افراد هرچه بیشتر به دنبال این موفقیت ها میروند کمتر آنها را بدست می آورند.

دلیل این مساله این است که جسم و پوسته ظاهری که افراد باهاش دنبال موفقیت هستند به تنهایی راه به جایی نخواهد برد و اکثر نتایج، در گروی ناخودآگاه آنهاست.

افکار، احساس ها ورفتارهایی که ازهرشخص دارد و نتایج زندگی او را رقم میزنند، برگرفته از طرحواره ها و تله های موجود در ناخودآگاه اش هستند.

پس رمز دستیابی به موفقیت های گوناگون و داشتن ذهن و روانی آرام، شاد، خلاق وموفق،  شناسایی "تله های زندگی" و "طرحواره هایی" است که رفتار ما رو کاملا تحت سلطه خودشون دارند.

تله هایی از قبیل: کمال گرایی افراطی، شکست، رها شدگی، بی کفایتی، وابستگی، محرومیت هیجانی و...

من ایمان القاسی زاده، روانشناس و مربی بین المللی طرحواره درمانی به اتفاق کمک مربی ها و حامیانی که در کنار بنده هستند دراین دوره به شما کمک میکنم تا تله های ذهن خودتان را شناسایی کنید و در جهت رفع این گره ها و رسیدن به شرایط آرمانی درزندگی شخصی، شغلی، عاطفی، خانوادگی واجتماعی خود گام بردارید.

در این دوره هم آموزش های تئوری وعلمی(بارویکرد طرحواره درمانی و تحلیل رفتارمتقابل) داریم و هم تمرین های فردی وگروهی و اجرای تکنیک های عملی، که حضور در این دوره را برای شما لذت بخش و تاثیرگذار خواهد کرد.

منتظر شما هستیم.


مخاطبان دوره


ازهمه عزیزان بالای 15 سال که برای رشد و موفقیت خود ارزش قائل هستند، اعم از: مجرد،متاهل،پیر،جوان،زن یامرد، به عنوان فردی که مسئولیت رشد و تعالی شخصی خودش را میپذیرد و با تغییرات مثبت خود بصورت غیر مستقیم دیگران را نیز تحت تاثیر قرار می دهد، دعوت میکنیم در این دوره 2روزه علمی و عملی شرکت کنید. و نتایج آن را در زندگی خود احساس کنید.

مدرس سمینار

ایمان القاسی زاده
ایمان القاسی زاده
مدرس دوره

ایمان القاسی زاده دانش آموخته کارشناسی ارشد و دکترای روانشناسی تربیتی و مربی بین المللی طرحواره درمانی با بیش از20سال سابقه مربیگری و تدریس مهارتهای زندگی می باشد ولی بیشتر به این موضوع افتخار می کند که: "دارای تجربه تغییر و تحول فردی خود در مهار تله های زندگی اش" هست و با افتخار علم و تجربه ی خودش را در این دوره در اختیار شما قرار می دهد.

برگزارکنندگان

موسسه فرهنگی آموزشی ذهن پویا
موسسه فرهنگی آموزشی ذهن پویا

تلفن:۰۶۱۱۳۳۳۳۰۶۶۷

نشانی: اهواز، کیانپارس، نبش سروش غربی

آدرس

اهواز تالار مخابرات استان خوزستان (کیانپارس، خیابان 17 شرقی)

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه فرهنگی آموزشی ذهن پویا

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰