رویداد به پایان رسیده است!
سئومارکتینگ ابزار مدیران هوشمند در تاریخ پنج‌شنبه ۲ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲ آبان ساعت ۱۶:۰۰

سئومارکتینگ ابزار مدیران هوشمند

  • ۱۶۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

پنل اول : شکار ؛ یک ضرورت برای بقا


شما صاحب یک کسب و کارموفق هستید ؟ فروش خوبی دارید و یکی از سه برند موفق در بازار صنف خود محسوب می شوید؟ آمارها و نمودارها هر روز میزان پیشرفت شما در بازار را نشان می دهد ؟ سهم بازار برند شما هر ماه طبق آمارپیشرفت می کند و رقبا آرزوی رسیدن به جایگاه شما دارند ....

" اگر این گونه نیست ؛ متاسفم ... شما تنها برای بقا شکار می کنید ... تنها برای زنده ماندن و یک شکارچی موفق نیستید ."

شما به عنوان صاحب یا مدیر کسب و کار از سئو چه میدانید؟ دانسته های خود را از چه طریقی به دست آوردید و گمان می کنید که تا چه اندازه درست هستند ؟

آیا شما تصویر درستی ازسئو ، فرآیندهای آن و مزایای بهینه سازی سایت خود دارید؟

در این نشست آقای علی حسینی برپایه تجربیاتی که از همکاری با برندها و سازمان های بسیاری دارند به شما کمک می کنند تا ابتدا تصویر شفاف تری از سئو داشته باشید و بیش از هر چیزی شما را با سئو چه چیزی نیست آشنا می کند.

برای اینکه یک تیم حرفه ای سئو در سازمان خود را داشته باشید و بتوانید به بهترین نحو آن را هدایت کنید، شناخت فرایند های بهینه سازی سایت با دید مدیریتی الزامی است ، به همین دلیل ما در پنل ابتدایی این نشست به شما نشان می دهیم که سئو برای کسب و کارها تا چه میزان می تواند مفید و کاربردی باشد و حتی برای چه کسب و کارهایی قابلیت اجرایی دارد. پس اگر شما به دنبال پاسخ این سوال هستید که " چه زمان و به چه شیوه ای باید سئو را وارد تیم مارکتینگ خود بکنم ؟؟؟ " این نشست شما را در راه رسیدن به جواب کمک خواهد کرد. 


پنل دوم : معجزه دانایی ؛ تضمین شکار


ببرها یکی از شکارچیان موفق دنیای وحش هستند، با این همه شاید ندانید که از هر 10 شکار ببرها تنها یک شکار موفق است اما همین یک شکار وزنی بیشتر از 30 کیلوگرم دارد. استراتژی ببرها این است که ترجیح می دهند با کمین کردن طعمه ی بزرگتری شکار کنند؛ حتی ببرها با تقلید صدای دیگر حیوانات موفقیت بیشتری در جذب طعمه خود به دست می آورند.

شما به عنوان یک مدیر موفق یا صاحب یک کسب و کار، استراتژی و اهداف بیزینس خود را به خوبی می شناسید و قطعا از ابزارهای آفلاین و آنلاین زیادی برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کنید. اما اگر هنوز نمی دانید که از سئو چگونه برای پیشبرد اهداف کسب و کار خود استفاده کنید، بعد از خواندن همین متن به جستجو و شناخت SEO به عنوان یکی از مهم ترین و پرسودترین کانال های جذب مخاطب شروع کنید.

در پنل دوم این نشست هم می توانید از زبان یک متخصص سئو به میزان اهمیت سئومارکتینگ برای کسب و کار خود برسید.

 

 


پنل سوم : شکارچی نابلد ؛ ازدست رفتن فرصت ها


تجربه ساعت ها مشاوره با مدیران و صاحبان کسب و کار برای ما روشن کرد که بیزینس هایی که از سئو استفاده نمی کنند به دو دسته تقسیم می شوند :

تقریبا همگی آنها میزان اهمیت سئو و برتری آن را در حوزه دیجیتال می دانند اما از آن استفاده نمی کنند چون " گروه اول می ترسند و گروه دوم تجربه ناموفق دارند."

  • گروه اول ترس دارند چون نمی دانند که از سئو و یک متخصص سئو چه انتظاراتی باید داشته باشند .
  • و گروه دیگر به واسطه یک تجربه ناموفق در گذشته، ماه ها زمان و هزینه ارزشمند خود را از دست دادند و نتیجه رضایت بخشی از اجرای فرایندهای SEO در سازمان خودشان به دست نیاوردند.

خبر بد این است که این دو گروه در همین لحظه نیز به خاطر ترس از روبرو شدن با پدیده ای که در ذهن خودشان مجهول باقی گذاشتند ، فرصت موفقیت را لحظه به لحظه  و ثانیه به ثانیه از خود دور می کنند و هم چنان این امکان را به عده ای غیر متخصص می دهند تا  آن ها را فریب بدهند.

 

 


پنل چهارم : اسلحه یا نیزه ؛ مسئله این است


اگر به این نتیجه رسیده باشیم  که بزرگترین و پرسودترین کانال دیجیتال مارکتینگ در بسیاری کسب و کارها ( اگر نگوییم همه ) سئو یا همان SEO است، باید این باور را در خودمان تقویت کنیم که از همکاری این کانال قدرتمند با بقیه ابزارهای دیجیتال مارکتینگ در جهت رسیدن به اهداف بیزینس اسستفاده کنیم. اما فراموش نکنید که استراتژی و اهداف کسب و کار شماست که در این  فرایند اهمیت دارد. هیچ وقت نمی شود نسخه ای یکسان برای شرکت ها نوشت ، باتوجه به مدل درآمدی بیزینس شما ، زمان و مرحله ای که در آن قرار دارید ، اهداف کوتاه مدت و بلند مدتی که میخواهید به آن ها برسید و صدها متغیر دیگر که مختص کسب و کار شماست ، روش های استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ متفاوت می شود.

"پس یک متخصص سئو هرگز نمی تواند برای انواع کسب و کارها یک نسخه یکسان بپیچد."

ما در این پنل قصد داریم تا در کنار مدیران موفق از کسب و کارهای متنوع به بررسی شاخص های اندازه گیری فرآیند سئو در یک سازمان بپردازیم تا شما به عنوان یک مدیر مارکتینگ یا مدیرعامل یک مجموعه بدانید که معیارهای اندازه گیری در سئو چه چیزهایی است و مسیری که در این مدت طی می شود چگونه به شکست منجر نشود.


پنل پنجم : شکارچیان موفق


در پایان این نشست ما با شما از تجربه های لذت بخش مدیران موفقی می شنویم که با تصمیم گیری صحیح و به موقع برای کسب و کار خودشان از رقبا پیش افتادند.

سخنرانان

علی حسینی
علی حسینی
مشاور و متخصص سئو ، مدیر سابق سئو دیجی کالا و علی بابا

مدیر سابق سئو دیجی کالا و علی بابا

مشاور سئو کیلید و ...

آدرس

تهران تقاطع خیابان ولیعصر و مطهری ، پلاک 391 ، هتل بزرگ تهران

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

همایش سئو مارکتینگ علی حسینی

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰