رویداد به پایان رسیده است!
ساریTeaching Skills Effectively در تاریخجمعه ۳ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

ساریTeaching Skills Effectively

شروع:
جمعه ۳ اسفند ۹۷ ۰۸:۳۰
پایان:
جمعه ۳ اسفند ۹۷ ۱۳:۳۰
مکان: ساری
ساریTeaching Skills Effectively
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

 An introduction

In this workshop effective teaching is highlighted. When running effective teaching, the amount of learning is more important than the amount of teaching. How can teachers make sure they have run effective classes? This workshop can help you enhance the effectiveness of your teaching

  Aimed at

General English Teachers

  Pre-requisites

B2 Level knowledge of English, a desire for team working

  Key learning outcomes

By the end of this session participants will have an understanding of

 

Teaching skills effectively

how to teach receptive skills Reading & listening

how to teach productive skills Speaking & Writing

 

     معرفی کارگاه:

  در دنیای آموزشی امروز "تدریس موثر" نقشی بسیار پررنگ دارد. در این کارگاه آموزشی روشهای تدریس مهارتهای چهارگانه، روش تدریس لغت های جدید، گرامر و کاربرد زبان را به صورت موثر و کاربردی در دنیای امروز بررسی می کنیم.

 

 پیش نیاز برای شرکت در این کارگاه:

حاضرین در کارگاه حتما بایستی حداقل سطح زبان B2  داشته باشند.

نکاتی که شرکت کنندگان در پایان این کارگاه یاد می گیرند:

 روش تدریس مهارتهای چهارگانه ی زبان انگلیسی

روش تدریس مهارتهای شنیداری و خواندن

روش تدریس صحبت کردن و نوشتن

توضیحات بیشتر

Teacher Training Workshop

"کارگاه آموزشی" به رویدادهای کوتاه مدتی گفته میشود که با هدف آموزش تعداد معدودی از افراد برگزار میشود. یک ورک شاپ آموزشی معقول باید ویژگی هایی از قبیل طوفان فکری، یادگیری تعاملی، و حل مسئله را فراهم کند.از همین رو برنامه ریزی صحیح آن از اهمیت ویژه ایی برخوردار است.
از طرف دیگر انتقال دانش به دیگران کار پرمسئولیتی است. دراین راستا انتشارات بین المللی به منظور خدمت رسانی بهتر، اقدام به برگزاری ورک شاپ های آموزشی برای دبیران زبان انگلیسی میکند. در کارگاههای زبان انگلیسی انتشارات جنگل معمولا افراد برای موضوع خاصی جمع می شوند. به عنوان مثال در یک کارگاه ممکن است فقط روی مهارتها، کتاب خاص مورد تدریس در آموزشگاهها و یا رده سنی(کودکان، نوجوانان، بزرگسالان) بحث شود. هم چنین در کارگاههای زبان انگلیسی انتشارات جنگل تا حدی سعی شده است که فشردگی درنظر گرفته شود تا افرادی که دوست دارند در دوره هایی سریعتر و با هدفی دقیق تر شرکت کنند بتوانند از این کارگاهها نهایت استفاده را ببرند.
کارگاه آموزشی انتشارات جنگل برای اهداف متفاوتی برگزار می شود که در کل به 5 گروه زیر تقسیم میشود:
1. ورک شاپ کتاب خاص:در این کارگاه نحوه آموزش کتاب خاص مورد تدریس درآموزشگاهها و معرفی جدیدترین courseآموزشی کار میشود.
2. ورک شاپ مهارتها:در این کارگاه نحوه آموزش مهارتهای Listening, Speaking, Reading, Writingهمچنین آموزش گرامر، لغت، و تلفظ بحث می شود.
3. ورک شاپ رده سنی:در این کارگاه، آموزش به رده های سنی کودکان، نوجوانان، و بزرگسالان در نظر گرفته شده است.
4. ورک شاپ آیلتس:در کارگاه آموزشی آیلتس، فقط بر روی مهارتهای آیلتس تمرکز میشود و با ارایه استراتژی ها و تکنیک های مفید آزمون آیلتس سعی میشود تا جای ممکن گزینه زمان را برای افراد حفظ کرد.
5. ورک شاپ های ویژه:در این کارگاه آموزش های خاص و ویژه کار می شود بعنوان نمونه آموزش از طریق موسیقی و بازی، آموزش لغت و مکالمه از طریق songبه کودکان، و ...
اساتید انتشارات جنگل: اساتید master trainerبا مدارک بین المللی British Councilبهترین گزینه برای این کارگاهها هستند که انتشارات جنگل با آنها همکاری می کند.
اعطای مدرک:در انتهای هر ورک شاپ، درصورت شرکت کامل در جلسه، مدرکی معتبر از سمت انتشارات جنگل به شرکت کنندگان اهدا میشود.
برگزاری همایش ها:همچنین انتشارات جنگل با همکاری آموزش و پرورش و شورای موسسین استانها اقدام به برگزاری همایش در راستای آموزش و یادگیری اصولی زبان انگلیسی، نحوه گزینش مدرس و ساماندهی تیم آموزش، جدیدترین روش ها و منابع زبان انگلیسی، چگونگی جذب زبان آموزان در آموزشگاه، و... در مراکز استانهامی نماید که میتوان به برگزاری همایش در استانهای تهران، اصفهان، البرز، همدان، مشهد و ... اشاره کرد.

Trainer

درنا گلشنی

درنا گلشنی

MA in ELT
TKT-British Council - 2013
TOT-British Council-2014
IELTS TTC-London King's Colleges-2015

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
Registration۰۸:۰۰۰۸:۳۰
Session1۰۸:۳۰۱۰:۰۰
Break۱۰:۰۰۱۰:۱۵
Session2۱۰:۱۵۱۱:۴۵
Break۱۱:۴۵۱۲:۰۰
Session3۱۲:۰۰۱۳:۳۰
Closing۱۳:۳۰۱۴:۰۰

برگزارکننده

انتشارات بین المللی جنگل جاودانه

انتشارات بین المللی جنگل جاودانه

www.jangal.com

انتشارات جنگل یک مجتمع بین المللی خصوصی در زمینه چاپ و نشر کتاب های زبان و حقوقی است. تمام هم و غم ما تولید جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات با نازلترین قیمت می باشد. اینجا تیم 500 نفره انتشارات جنگل در تکاپو هستند تا محصولی در خور شما عزیزان تولید کنند. کیفیت، یکی از مهمترین اِلمان های ماست پس در همین راستا ما از به روز ترین دستگاه های چاپ و صحافی استفاده می کنیم تا محصولاتمان بیشترین میزان کیفیت را داشته باشند. بسیاری از هم میهنان ما به کتاب های به روزی که در اقصی نقاط جهان چاپ می شود دسترسی ندارد، ما این فرصت را فراهم کرده ایم تا جدید ترین و پرفروشترین کتاب های چاپ شده در زمینه های مختلفی چون آموزش زبان های خارجی، رمان، موفقیت، بیزینس، زبان آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، و فرهنگ لغت را در اختیار تمام همراهان انتشارات جنگل قرار دهیم.

آدرس:ساری ساری، کیلومتر ۶ جاده دریا (فرح آباد)، مركز علمي كاربردي فرهنگ و هنر