رویداد به پایان رسیده است!
سرعت گیر ثروت در تاریخ جمعه ۱۲ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سرعت گیر ثروت

شروع:
جمعه ۱۲ مرداد ۹۷ ۱۷:۰۰
پایان:
جمعه ۱۲ مرداد ۹۷ ۲۱:۰۰
سرعت گیر ثروت
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 

سمینار سرعت‌گیرهای ثروت

 

در این سمینار با پنج عادت مخرب مالی و راه‌های جایگزین آن‌ها آشنا می‌شوید

تا مسیر رسیدن به ثروت و موفقیت را برای خود هموار کنید.

 

 

عادت‌های بد مالی در جاده رسیدن به ثروت همانند سرعت‌گیر عمل می‌کنند. سرعت‌گیرهایی که نه‌ تنها سرعت حرکت افراد را در این جاده به شدت کاهش می‌دهند، بلکه در اغلب موارد باعث توقف آن‌ها می‌شوند.

بعضی از افراد را می‌بینیم که به‌طور شبانه‌روزی برای رسیدن به پول و ثروت تلاش می‌کنند؛ اما به نظر می‌رسد هر چه بیشتر پیش می‌روند، پول از آن‌ها دورتر می‌شود. زیرا سرعت‌گیرهای ثروت را به درستی نمی‌شناسند.

 

نشانه‌های وجود سرعت‌گیرهای ثروت

اگر در حوزه مالی خود دست‌کم یکی از علایم و ویژگی‌های زیر وجود دارد، پیشنهاد می‌کنیم در سمینار سرعت‌گیرهای ثروت شرکت کنید:

 • بدهی‌های شما تمامی ندارند؛
 • همیشه پول کم می‌آورید؛
 • درآمد شما از یک سطح مشخصی بالاتر نمی‌رود؛
 • به راحتی پول و سرمایه خود را از دست می‌دهید؛
 • اغلب در آرزوی یک معجزه و پول هنگفت هستید؛

 

وجود این علایم، نشان می‌دهد که شما دست‌کم یک عادت بد مالی دارید که تا آن را ترک نکرده و با عادتی خوب جایگزین نکنید، آرزوی رسیدن به موفقیت مالی و ثروت سرابی بیش نخواهد بود.

 

نقش عادت‌ها در رسیدن یا نرسیدن به ثروت

 • اگر صاحب بهترین فکر‌ها و ایده‌های ثروت‌ساز باشید؛
 • اگر تمامی اصول و قواعد موفقیت مالی و ثروت را بدانید؛
 • اگر برای کسب درآمد به طور شبانه‌روزی کار و تلاش کنید؛

 

اما اگر ‌تمام تفکرات، ایده‌ها و دانش خود را به رفتارها و عادت‌های درست و اصولی تبدیل نکنید، تقریبا هیچ اتفاق مثبتی نمی‌افتد.

عادت‌های افراد معیار مهمی برای سنجش این است که آیا آن‌ها به اهداف و موفقیت‌های مالی می‌رسند یا خیر؟

به طور مثال وقتی یک نفر به ولخرجی و تراشیدن هزینه‌های غیرضرور عادت دارد، نمی‌توان انتظار داشت که او بتواند برای سرمایه‌گذاری‌های درست، پولی پس‌انداز کند. در نتیجه عادت ولخرجی‌ او به مانع بزرگی برای موفقیت مالی‌اش تبدیل می‌شود.

 

آنچه در جاده ثروت در دستان ماست

وقتی داستان زندگی افراد موفق و ثروتمند را می‌شویم، در می‌یابیم که همه آن‌ها اذعان دارند که جاده پر پیچ و خم و بعضا صعب‌العبوری را طی کرده‌ تا به این جایگاه رسیده‌اند.

پیچ و خم‌های این جاده برای همه با شدت و ضعف متفاوت وجود دارد و از آن‌ها گریزی نیست و باید بتوانیم با کسب مهارت‌های ویژه،‌ بتوانیم به خوب در این جاده رانندگی کنیم.

اما بسیاری از سرعت‌گیرها و موانع موجود در جاده ثروت، به واسطه تفکرات و عادت‌های بد مالی ما ایجاد می‌شوند. پس می‌توان آن‌ها را از بین برد.

به همین دلیل اول از همه باید عادت‌های بد مالی خود را بشناسیم و سپس با خلق عادت‌های درست و ثروت‌ساز مسیر حرکت در جاده ثروت را هموار کنیم.

 

می‌خواهم عادت‌های بد مالی را از بین ببرم

همین که برای شناسایی و از بین‌بردن عادت‌های بد مالی خود تصمیم شجاعانه‌ای گرفته‌اید، به شما تبریک می‌گوییم. زیرا وحشتناک‌ترین عادت‌های مالی بد افراد این است که در مسائل مالی به آموزش و یادگیری عادت ندارند.

از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم که در سمینار سرعت‌گیرهای ثروت شرکت کنید تا با عادت‌های مخرب مالی و راه‌های جایگزین آن آشنا شوید.

نفس حضور شما در این سمینار، به این معنی است که می‌خواهید یادگیری مسائل مالی را به یک عادت خوب تبدیل کنید تا سرعت‌گیرهای جاده ثروت و موفقیت خود را شناخته و آن‌ها را از میان ببرید.

 

دستاورد من از شرکت در سمینار سرعت‌گیرهای ثروت چیست؟

 • با پنج عادت و تفکر مالی مخرب آشنا می‌شوید؛
 • گره(های) اصلی موفقیت مالی خود را کشف می‌کنید؛
 • راه‌حل‌هایی عملی برای خلق عادت‌های ثروت‌ساز می‌یابید؛
 • ایده‌ها و تجربیات مالی ارزشمندی از اساتید و شرکت‌کنندگان به دست می‌آورید؛

 

و در نهایت حضور در کنار ده‌ها نفر از افراد که به دنبال موفقیت هستند، بدون‌شک می‌تواند برای بسیار الهام‌بخش بوده و انگیزه و انرژی شما را برای رسیدن به موفقیت افزایش دهد.

 

موفقیت مالی؛ آن هم در دوران رکود اقتصادی؟ مگر داریم؟!

اوضاع و احوال اقتصادی کشور در ماه‌‌ها و سال‌های اخیر چندان خوب نبوده و البته به همین زودی هم بهبود پیدا نخواهد کرد. به همین دلیل شاید از خود بپرسید مگر می‌شود در این شرایط خراب اقتصادی به موفقیت مالی هم دست پیدا کرد؟

ما در مواجه با این شرایط دو راه بیشتر نداریم:

 1. تسلیم شرایط فعلی شویم تا هر روزمان بدتر از دیروز شود؛
 2. خود را با شرایط وفق دهیم و شجاعانه برای موفقیت بجنگیم؛

 

راه‌حل اول بسیار ساده است و هر کسی از عهده آن بر می‌آید؛ فقط کافی است به آدم‌های افراد خود نگاه کنید تا ده‌ها نفر را ببینید که در مقابل شرایط سخت اقتصادی زانو زده و تسلیم شده‌اند.

اما راه‌حل دوم بسیار سخت است و لازم است مهارت‌هایی را برای جنگیدن بیاموزید؛ و هر چه جنگنده‌تر باشید، موفق‌تر خواهید بود. به عبارتی موفقیت نتیجه طبیعی جنگندگی شماست. همان‌طور که شکست نتیجه قطی تسلیم‌شدن است.

 

پس شما هم به زمره افراد معدود جامعه بپیوندید که به خود برای موفقیت مالی، فرصت آموختن و جنگیدن می‌دهند.

 

بخش ویژه سمینار

پس از اتمام سمینار سرعت‌گیرهای ثروت، امکانی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید به طور مستقیم با عبدالحکیم بائی دقایقی را درباره وضعیت بازارهای سکه، دلار و ارز صحبت کرده و پرسش‌های خود از او بپرسید.

 

مدرسین سمینار سرعت‌گیرهای ثروت کیستند؟

عبدالحکیم بائی

عبدالحکیم بائی تحلیل‌گر و معامله‌گر بازارهای مالی است و تاکنون بنیان‌گذار چندین کسب و کار موفق در حوزه‌های ساختمانی بوده و در سال‌های گذشته به عنوان مشاور شخصی سرمایه‌گذاری در بازارهای طلا و ارز فعالیت می‌کند.

برای آشنایی بیشتر با عبدالحکیم بائی اینجا را کلیک کنید.

 

 

علی بهرام­پور

علی‌ بهرام‌پور، مدرس و نویسنده اصول و فنون مذاکره است. او تاکنون پنج عنوان کتاب در حوزه مذاکره نوشته است و چندین سال به عنوان مشاور و مدیر در بخش‌های مختلف استانداری تهران و وزارت کشور فعالیت داشته است. از طرفی در کارنامه او سابقه مشاوره بیش از 10 شرکت بازرگانی بین‌المللی در ترکیه و بلاروس دیده می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با علی بهرام‌پور اینجا را کلیک کنید.

 

مبلغ سرمایه‌گذاری برای سمینار سرعت‌گیرهای مالی چقدر است؟

مبلغ سرمایه‌گذاری در این سمینار 69 هزار تومان. این مبلغ برابر است با:

 • یک تی‌شرت معمولی
 • یک کیسه برنج پنج کیلویی
 • هزینه یک بار تعویض روغن پراید

در حالی که شما با سرمایه‌گذاری در این سمینار علاوه بر دستاوردهایی که در بالا به آن اشاره کردیم، خدمات زیر را دریافت می‌کنید:

 • 4 ساعت آموزش حضوری
 • جزوه و فایل صوتی سمینار
 • پذیرایی میان‌وعده

 

گارانتی 100 درصد بازگشت وجه

ما در وب‌سایت فکر طلایی همواره تلاش می‌کنیم دوره‌ها و سمینارهای آموزشی مفید و کاربردی طراحی و برگزار کنیم. اما اگر پس از پایان سمینار سرعت‌گیرهای مالی بنا به هر دلیلی از آن رضایت نداشتید،  100 درصد مبلغ پرداختی به شما بازگردانده می‌شود و در این خصوص از شما سوالی نمی‌پرسیم.

 

 

سخنرانان

علی بهرام پور

علی بهرام پور

مدرس

عبدالحکیم بایی

عبدالحکیم بایی

تحلیلگر و مدرس

آدرس:تهران هتل پارسیان انقلاب