ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت vip + فیلم وبینار + جایزه
-
رایگان

بهترین شیوه فروش دور های آموزشی در زمان کوتاه


✔️ مخصوص مدرسانی که از درآمد فعلی راضی نیستند 

🔸 اگه یک مدرس پرمشغله هستی و تولید محتوا تو اینستاگرام یک کار وقت گیر برای شماست و فرصت کافی نداری تا به طور مستمر در اون فعال باشی...

🔸 اگه هنوز وبسایت شخصی نداری تا محصولات خودت رو در اون بفروشی...

🔸 اگه وبسایت یا پیج اینستاگرام داری، اما از میزان فروشت راضی نیستی و احساس می کنی باوجود کیفیت بالای محصولت، فروش اصلا راضی کننده نیست.

✅ این وبینار دقیقا برای شما طراحی شده، چون قراره به یک شیوه فروش مسلط بشید که نیازی به وبسایت و حتی اینستاگرام نداره، و میتونید با استفاده از اون هر ماه یک درآمد چند میلیونی برای خودتون ایجاد کنید

اسراری که در این وبینار به آن مسلط خواهید شد

‌ 

 🔰 راز 1#  

‌چطور با ۰.۰۵ زمانی که برای اینستاگرام میذاری، دو برابر اینستاگرام پول در بیارید، بدون اینکه نیازی به فعالیت روزانه داشته باشین؟


〰️

 🔰 راز 2#  

 چطور در 10 دقیقه اعتماد مخاطبان سرد رو جذب کنید تا به مشتری داغ شما تبدیل بشن؟ بدون اینکه دغدغه تعداد فالوور، لایک و کامنت داشته باشین؟

‌‌
〰️

 🔰 راز 3#  

چطور در کمتر از ۳۰ دقیقه این فرمول رو یاد بگیرید؟ حتی اگر پیش از این تجربه ی فروش با این روش رو نداشتین؟

‌‌
〰️

 🔰 راز 4#

 فرمول 4 مرحله ای من برای فروش بدون اینستاگرام و وبسایت که میتونه در 1 ساعت مخاطب سرد رو به مشتری داغ تبدیل کنه( این مرحله لذتبخش ترین بخش این وبینار  محسوب میشه)


 

مدرسان زیادی دنبال یادگیری این روش هستند. 

اما تاکنون آموزشی برای اون ساخته نشده

وقتی شما به این فرمول مسلط بشید، می تونید با یک پرزنت 60 - 90 دقیقه ای محصولتون رو به افرادی که، اولین باره با شما آشنا میشن، بفروشید. 

از این فرمول می تونید در وبینارها، لایو های فروش و حتی فیلم های معرفی محصول استفاده کنید.علاوه بر اون، مدرسان سطح یک جهان از این فرمول برای فروش سریع دوره ها و برنامه های آموزشی خودشون استفاده می کنند،مدرسانی نظیر آنتونی رابینز، دین گریزیوسی، راسل برانسون و ...
‌‌

شما در این وبینار از یک فرمول 4 مرحله ای فروش آگاه خواهید شد که خیلی از رقبای شما اطلاعاتی از آن ندارندبیش از 13 ماهه که به صورت تخصصی فقط روی این روش متمرکز بودم تا بفهمم، چه فرمولی موفق میشه تا به فروش چند میلیونی برسه اونهم در زمانی خیلی کمتر از روش های معمول. و این فرمول در این وبینار در اختیار شما قرار خواهد گرفت

نظر شرکت کنندگان در این وبینار

 

برگزار‌کننده

آواتار

محمد ترک

مربی دوره پیشرفته مسترگرافیست »» نویسنده کتاب برندسازی افراد پیشرو »» مربی دوره ساخت ویدیوهای پرفروش برای مدرسان »» متخصص طراحی کمپین های ویدیویی و اینستاگرام »» مربی و کوچ افراد متخصص برای فروش دانش و مهارت »»

رویداد های برگزارشده۱۳
رویداد های فعال۳
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۴۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۲۹ اسفند

دوره مجازی راهبری فروشگاه های زنجیره ای

  • آنلاین
  • ۵۹۹,۰۰۰ تومان
  • کالج فروش دانشگاه گلرنگ
سه‌شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۹

راز تماس های میلیاردی

  • آنلاین
  • رایگان
  • سعید تقدسی