رویداد به پایان رسیده است!
سری کارگاه آموزشی سئو و بهینه سازی سایت (با کد تخفیف 443046) در تاریخ پنج‌شنبه ۱۲ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۲ فروردین ساعت ۰۹:۰۰

سری کارگاه آموزشی سئو و بهینه سازی سایت (با کد تخفیف 443046)

  • ۶۰۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


جلسات طراحی سایت (22 و 29 فروردین ماه 1398)

با رویکرد بهینه سازی سئو طراحی سایت را آموزش می دهیم. به همین منظور بیشتر به تکنولوژی های روز، و Front end سایت می پردازیم و کدهای جدیدتر و بهینه تری را فرا خواهید گرفت. در جلسه اول این بخش به آموزش اسکلت طراحی وب و ظاهر، یعنی Html و CSS می پردازیم. کسانی که دید طراحی داشته باشند با این بخش ارتباط بهتری برقرار می کنند.

در جلسه دوم این بخش، به بخش پردازشی یک وب سایت و کمی PHP و Database خواهیم پرداخت تا پس از این دو جلسه آموزش مهارت طراح سایت از نوع استاتیک را بدست می آورید. دامنه و ها­ستی مختص شما گرفته خواهد شد می بایست پس از این دو جلسه توسط خود شرکت کننده طراحی شده، و سایتی شخصی با اطلاعات مورد نظر شما روی آن قرار بگیرد.

جلسات آموزش طراحی وب بسیار پایه­ای خواهند بود و بیشترین زمان تدریس به بخش آموزش کد­ها و تگ­ها اختصاص داده می­شود. پس از آن دانش پژوه می بایست در منزل کد­های آموخته شده را روی محیط واقعی پیاده سازی کند و به صورت آنلاین از مدرسین برای بهبود کار خود راهنمای لازم را دریافت کنند. گرفتن مدرک در پایان دوره ملزم به طراحی یک سایت کامل توسط دانش پژوه می­باشد و امتحان کتبی برگزار نخواهد شد.

جلسه سیستم مدیریت محتوا (اردیبهشت ماه 1398)

پس از اینکه در دو جلسه اول طراحی سایت استاتیک را آموختیم، در این جلسه به معرفی پنل­های مدیریت محتوا پرداخته می­شود. همچنین در ادامه، با cms وردپرس که یکی از محبوب ترین و پر استفاده­ ترین cms ها در ایران می باشد، آشنا شده و به صورت عملی به بررسی آن خواهیم پرداخت. در ابتدا به آموزش کد­ها و توابع مخصوص وردپرس می­پردازیم و سپس یک سایت داینامیک طراحی می­کنیم.

اکنون هر یک از دانش پژوه­ها روی سایت شخصی خود که روی دامنه و هاست خویش در دو جلسه قبل برپا کرده­اند کار می کنند. ارتقا دادن کدهای قالب از حالت استاتیک (فقط html و css) به داینامیک (کدنویسی php) موضوع اصلی و امتحان این جلسه می باشد. برای این منظور فرصت یک هفته­ای داده می شود به هر یک از شرکت کنندگان داده می­شود. کسانی که بتوانند خروجی مطلوبی در سه جلسه اول وورک شاپ بدست آورند، می توانند خود را به عنوان یک طراح سایت front end کار به شرکت­های طراحی وب معرفی کنند. بازار خوبی در حال حاضر در ایران وجود دارد.

اما بخش داینامیک و بک­اند سایت به خاطر مفصل بودن بسیار، نیازمند یک دوره ووردک شاپ مستقل می باشد.

جلسه چهارم  سئو و بهینه سازی سایت (12 اردیبهشت ماه 1398)

پس از 3 جلسه اول ورک شاپ هر یک از دانش پژوهانی که از ابتدا با آموزش­های ما همراه بوده اند، یک سایت داینامیک کامل روی دامنه و هاست شخصی خود دارد. در این جلسه به آموزش سئو پرداخته می شود، و انواع آن تعریف می گردد. روش­ها و ابزار­های مختلفی برای ارتقای یک سایت، آموزش داده خواهد شد. این جلسه نیز پایه سئو خواهد بود، و بیشتر وقت آموزش به بخش تئوری و آموزش مطالب خواهد گذشت. اگر کسی ادعا کند می تواند در 8 ساعت کل مطالب سئو را برای شما بگوید، شاید دقایق تشکیل دهنده ساعت مد نظر او بیشتر از 60 تا باشد. چون سئو علمی است که همچنان در حال توسعه می باشد و پایانی برای آن مشخص نشده است.

بعنوان بخش اصلی این جلسه، هر یک از دانش پژوهان می بایست روی سایت طراحی شده توسط خود کار کند، و امتیاز­های موتور­های جست و جوی آن را بالا ببرد. این بخش عملی میانگین یک ماه به طول می انجامد و در این بازه زمانی مدرسین به طور غیر حضوری در کنار شما هستند و مشکلات شما را در حد امکان برطرف خواهند نمود.

پس از این دوره 4 جلسه­ای شما یک طراح سایت با مهارت بهینه سازی سئو هستید و می توانید به عنوان یک فرد حرفه ای وارد بازار کار شوید. البته در صورتی که در این یک ماه تمامی کارهای خواسته شده را با دقت انجام دهید و مطالب را فراگیرید.

توجه::: تفاوت کارگاه آموزشی و کلاس درس، تنها در خروجی حاصل از تلاش شما می باشد. در انتهای این وورک شاپ شما یک نمونه کار واقعی برای ارائه به شرکت های طراح دارید. همچنین در این دوره­ها از تجربیات اساتیدی که تجربه طراحی سایت به صورت عملی دارند بهره خواهید برد. تجربه هایی که ممکن از سال­ها برای بدست آوردنشان نیاز به مطالعه و برنامه نویسی باشد.

نیازمندی­ها: به همراه داشتن Laptop و USB در طول رویداد برای نصب نرم افزار­ها و فایل های مورد نیاز الزامی می باشد.

 

 

سخنرانان

مهندس پیام مرادآبادی
مهندس پیام مرادآبادی
آکادمی کسب و کار دانا(مدرس گروه آموزشی برناک)
مهندس رضا جعفری
مهندس رضا جعفری
آکادمی کسب و کار دانا(مدرس گروه آموزشی برناک)

برگزارکنندگان

دکتر مریم السادات حجازی
دکتر مریم السادات حجازی
آکادمی کسب و کار دانا(سرپرست گروه آموزشی برناک)

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
علاقه به یادگیری
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
Laptop و USB
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
خیر

آدرس

تهران خیابان دکتر شریعتی، دو راهی قلهک، خیابان شهید امیرپابرجا، بلوار آیینه، نبش گل یخ غربی، پلاک 16، ساختمان ستادی، پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی کسب و کار دانا وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی

رویداد های برگزارشده۱۸
رویداد های فعال۰