رویداد به پایان رسیده است!
سلسله وبینارهای مهارت های مدرسه کسب و کار هاروارد در تاریخ شنبه ۱۵ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۱۹ تیر ساعت ۱۸:۰۰

سلسله وبینارهای مهارت های مدرسه کسب و کار هاروارد

  • رایگان
  • آنلاین
  • پزشکی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


شاید شما هم با این مسئله روبرو شده باشید که یکسری افراد با اینکه خیلی مهارت دارند، با اینکه دانششان بالاست و کار تخصصیشان را خوب بلدند، اما در جایگاه درستی قرار نگرفته‌اند. به آن‌ها به اندازه ارزششان توجه نشده و خیلی از افرادی که باید، آن‌ها را نمی‌شناسند. مشکل کجاست؟ چه تفاوتی بین آن‌ها و خیلی از افراد موفق و سرشناس دیگر وجود دارد؟

یکی از مهم‌ترین مهارت‌های نرمی که در آینده شغلی و حرفه‌ای هر فرد بسیار تاثیرگذار است، "پرسونال برندینگ" نام دارد. همان طور که هر شرکت یا محصولی یک برند شاخصی دارد که با آن بین مردم شناخته می‌شود، افراد هم همین طور هستند. برندسازی شخصی یعنی مجموعه فعالیت‌هایی که باعث هرچه بهتر شناخته‌شدن افراد و مهارت‌هایشان و تمایز آن‌ها با دیگر افراد است. 

پرسونال برندینگ یعنی اینکه هر کسی ما را چگونه می‌شناسد و از دید دیگران و اطرافیانمان چگونه دیده‌ ‌می‌شویم. همانطور که در بالا هم اشاره کردیم، این یک مهارت است و مانند هر مهارت نرم دیگری قابل یادگیری و ارتقاست. شما همین الان هم یک پرسنال برند دارید، اما آیا به درستی آن را می‌شناسید؟ نکات مثبت و منفی آن را می‌دانید؟ چگونه باید به اصلاح یا تغییر این ویژگی پرداخت؟

برندسازی شخصی یک مقصد نیست. رسیدن به نقطه اوج موفقیت و شهرت نیست. بلکه یک مسیر است. یک مسیر برای پیمودن زندگی به شیوه درست. با این مهارت شما این توانایی را پیدا می‌کنید که هم به کار مورد علاقه خود بپردازید و هم در این کار موفق شده و کسب درآمد و کنید. بسیاری از مردم از این سبک زندگی می‌ترسند. به دلیل اینکه فکر می‌کنند اگر به کار مورد علاقه خود بپردازند نمی‌توانند درآمد کافی کسب کنند. هر فردی که به دنبال کار موردعلاقه‌اش برود صرفاً پیروز و موفق نمی‌شود. ممکن است حتی به‌شدت شکست بخورد. به دلیل اینکه قواعد کار را نمی‌داند. اگر ما قواعد برندسازی شخصی را ندانیم شکست می‌خوریم.

هدف جلسه سوم وبینارهای HBR سورنا آکادمی، باز کردن دریچه‌ای به این دنیای گسترده و جذاب است. ما با هم می‌خوایم یاد بگیریم که چگونه باید تک بودن خودمان را به دیگران نشان دهیم. پرسونال برندینگ چه قدر در پروسه استخدام و فعالیت کاری ما تاثیرگذار است؟ قرار است که جدیدترین مقالات و مطالب به روز در این حوزه را بررسی کنیم و از زبان بهترین‌های حوزه سلامت آن ها را بشنویم

سخنران

دکتر بهاره پورزادی
دکتر بهاره پورزادی
مدیر مارکتینگ بهستان بهداشت
هما کاظمی فر
هما کاظمی فر
مدیر واحد فروش و بازاریابی شرکت فایزر در ایران

برگزارکننده

سورنا آکادمی
سورنا آکادمی
www.surena.ac

سوالات متداول

نحوه ورود به وبینار چگونه است؟
نیم ساعت قبل از شروع وبینار وارد بخش ((بلیت های من)) شوید و روی گزینه ((ورود به وبینار)) کلیک نمایید.
برای شرکت در وبینار به چه چیزهایی نیاز است؟
شما با تلفن همراه و یا لپ‌ می‌توانید به راحتی وارد وبینار شوید و نیاز به هیچ برنامه و نرم‌افزار خاصی نیست و تنها کافیست که اینترنت خوبی داشته باشید تا در هنگام کلاس، صدا برای شما قطع و وصل نشود.
برای هر جلسه باید به صورت جداگانه ثبت‌نام کرد؟
بله، برای شرکت در هر جلسه باید بلیت مربوط به اون جلسه را گرفته و برای شرکت در وبینار، در زمان مشخص شده، بر روی بلیط اون مهارت مربوطه در بخش بلیت‌های من کلیک کنید تا وارد وبینار شوید
این وبینارها برای چه افرادی مناسب است؟
برای همه دانشجویان، فارغ‎‌‌التحصیلان و شاغلان حوزه سلامت می‌تواند مفید باشد، چرا که این برنامه با رویکرد کسب و کارهای حوزه سلامت است. اما علاقه‌مندان در رشته‌های غیرعلوم پزشکی هم می‌توانند شرکت کنند.
مدت زمان هر وبینار چقدر است؟
مدت زمان هر وبینار به طور میانگین حدود 2 ساعت است که بخشی از آن به پرسش و پاسخ مخاطبان اختصاص داده می‌شود.
تیم برگزار کننده این رویدادها کیست؟
تیم سورنا آکادمی این رویدادها را برگزار می‌کند. تیم آموزشی سورنا جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان داروسازی دانشگاه تهران هستند که با هدف افزایش توانمند سازی دانشجویان و فارغ التحصیلان در زمینه ورود به بازار کار در حوزه سلامت تشکیل شده است.
حجم اینترنت مصرفی این وبینار چقدر است؟
حجم مورد نیاز برای شرکت در یک وبینار یک ساعته در پلتفرمی که ما برگزار می‌کنیم، کمتر از 500 مگ بوده و البته بستگی به کیفیت دریافتی شما هم دارد و می‌تواند که به کمتر از 300 مگ هم برسد و در نهایت اگر یک بسته 1 گیگابایتی برای این جلسه 2 ساعته داشته باشید، جای هیچ نگرانی باقی نمی‌ماند.
سرعت اینترنت ما برای شرکت در وبینار چقدر باید باشد؟
سرعت اینترنت شما هرچقدر بالاتر باشد، بهتر است و می‌توانید در طول کلاس صدا و تصویر مدرس را واضح‌تر داشته باشید. با حداقل سرعت دانلود 1 مگ بر ثانیه، می‌توانید به صورت قابل قبولی در کلاس حاضر باشید و از محتوای وبینار به خوبی استفاده کنید. (برای تست سرعت خود، می‌توانید از این سایت استفاده کنید: HTTP://WWW.SPEEDCHECK.IR/
ایا این دوره سرتیفیکیت دارد؟
بله به کسانی که "تمام "وبینارهای این مدرسه را شرکت کنند سرتیفیکیت حضور تعلق میگیرد.

برگزار‌کننده

آواتار

SURENA Academy

سورنا آکادمی چرا تاسیس شد؟ با وجود اینکه تحصیلات آکادمیک برای ورود به بازار کار ضرورتی و اجتناب ناپذیر است. با این حال آموزش عالی کشور برای نیاز جوانان جهت آمادگی ورود به بازار کار و داشتن اخلاق حرفه‌ای و مهارت‌های انسانی کافی نیست. از این رو سورنا آ

رویداد های برگزارشده۱۴
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۶۰ نفر