رویداد به پایان رسیده است!
سمینار آشنایی با آخرین تغییرات قانون مالیات های مستقیم و معافیت های مناطق آزاد (استاد فلاح میرزایی) در تاریخسه‌شنبه ۴ خردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سمینار آشنایی با آخرین تغییرات قانون مالیات های مستقیم و معافیت های مناطق آزاد (استاد فلاح میرزایی)

شروع:
سه‌شنبه ۴ خرداد ۹۵ ۱۷:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۴ خرداد ۹۵ ۲۱:۰۰
مکان: خرمشهر
موضوع:مدیریت / غیره
سمینار آشنایی با آخرین تغییرات قانون مالیات های مستقیم و معافیت های مناطق آزاد (استاد فلاح میرزایی)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

سمینار آموزشی قانون مالیات های مستقیم با تاکید بر معافیت ها قانونی و معافیت های مناطق آزاد

سمینار با مشارکت اتاق بازرگانی آبادان و همچنین خرمشهر برگزار می شود.

مدرس سمینار دکتر فلاح میرزایی مدرس با سابقه دانشگاه، عضو سابق شورایعالی مالیاتی کشور، عضو سابق شورای راهبردی نظام مالیاتی کشور، رئیس سابق هیات عالی انتظامی مالیاتی و دادستان انتظامی مالیاتی ، موضوعات پیرامون توضیح موضوعات قانون مالیات های مستقیم که در تنظیم اظهارنامه بسیار کارا است و همچنین استفاده از معافیتهاست بخصوص معافیت های مناطق آزاد و مواد 97،104،132 تا 146، 148، 169 مکرر، نیز بررسی خواهد شد تجربه برگزاری سالهای قبل ما نشان می ده حتی افرادی که سالهاست اظهارنامه تکمیل می کنند از شرکت در این دوره و استفاده از مفاهیم کاربردی آن و نکات مطرح شده به شدت رضایت داشتند. کارگاه روز سه شنبه 4 خرداد ساعت 17 الی 21 در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی خرمشهر برگزار خواهد شد گواهینامه حضور هم از سپیدار همکاران سیستم برای شما صادر خواهد شد.

هزینه دوره 750.000 ريال است، با توجه به حجم تماسها و ثبت نامها پیشنهاد می کنم اگر علاقمند به ثبت نام هستید سریعتر اقدام بفرمایید. البته برای ثبت نام گروهی 3 و یا 5 نفره و اعضای اتاق ها تخفیف در نظر گرفته شده است.


تلفن دبیرخانه و اطلاعات بیشتر :

58462062

09163303947

09162570419

آدرس:خرمشهر سالن کنفرانس اتاق بازرگانی