رویداد به پایان رسیده است!
سمینار آشنایی با سطوح زبان آلمانی و امتحانات B1 و B2 در تاریخپنج‌شنبه ۲۹ فروردینبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سمینار آشنایی با سطوح زبان آلمانی و امتحانات B1 و B2

شروع:
پنج‌شنبه ۲۹ فروردین ۹۸ ۱۴:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۹ فروردین ۹۸ ۱۷:۰۰
سمینار آشنایی با سطوح زبان آلمانی و امتحانات B1 و B2
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

درباره سمینار

زبان آلمانی در دو دهه اخیر به علت جذابیت‌های تحصیل و کار درکشور آلمان، در ایران بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفته است. امکانات خوب زندگی و اقتصاد پررونق آلمان سبب گسترش یادگیری زبان آلمانی در ایران شده است. یادگیری زبان آلمانی در بسیاری از موسسات در کلان‌شهرهای ایران در حال توسعه است. منابع و کتاب‌های متعددی پیش روی زبان‌آموزان قرار دارد و این موضوع سبب شده است که زبان‌آموزان در خصوص انتخاب کتاب و منابع آموزشی مفید و مناسب همواره سرگردان باشند. حتی اگر موسسه و مدرس مورد نظر خود را بیابند، روش آموزش زبان آلمانی از سطوح مقدماتی و رویکرد آمادگی برای کسب نمره خوب در آزمون‌های مورد قبول کشور آلمان، همواره به این سردرگمی می افزاید.

بر اساس باور عموم، زبان آلمانی دارای چهار جزء اصلی و چهار جزء فرعی می‌باشد. در حالی که براساس روش kummunikativ تمامی این اجزا در ساختار زبان آلمانی اصلی محسوب می شوند. پرداختن به این اجزا با روش فوق تأثیر بسزایی در یادگیری زبان آموزان دارد.

سمینار حاضر تلاش دارد تا مراحل یادگیری زبان آلمانی را در بالاترین سطح استاندارد بین‌المللی برای فارسی‌زبانان تشریح کند. در این سمینار روش‌های یادگیری زبان آلمانی و سطوح یادگیری برای زبان‌آموزان تشریح خواهد شد. همچنین روشی معرفی می‌شود که با سرعت و کیفیت بالا، یادگیری زبان آلمانی را برای زبان‌آموز تسهیل می‌کند. در ادامه ساختار امتحانات سطوح B1 و B2 توضیح داده می‌شود و نکات کاربردی در خصوص هر امتحان برای زبان آموزان تشریح می‌شود.‌

معرفی مدرس

آقای سعید سرائی مدیر گروه این موسسه، فارغ التحصیل دکترای آموزش زبان آلمانی از دانشگاه اولدنبورگ آلمان است. ایشان دارای مدرک دکترای آموزش زبان از آلمان، با محوریت آموزش به زبان آموزان شرقی، خاصه فارسی زبانان است. وی دارای ۲۰ سال تجربه و موفقیت در زمینه آموزش زبان آلمانی و پیاده‌سازی تئوری‌های این زبان به صورت عملی می‌باشد.

ایشان تا کنون موفق به تربیت اصولی و نظام‌مند بیش از ۸۰ مدرس در داخل و خارج از کشور ایران شده‌اند که همگی اکنون از مدرسین برجسته زبان آلمانی در ایران می‌باشند. نکته قابل توجه در مورد ایشان، تنوع تجربیاتشان است که از گذر سابقه تدریس به زبان‌آموزان چند ملیتی در کشور آلمان و برگزاری سمینارهای آموزشی در این کشور به دست آمده است. شیوه منحصر به فرد ایشان حاکی از مطالعه، شناخت و درک عمیق ظرافت‌ها و نکات آموزشی در مبحث روانشناسی تدریس می باشد. ایشان هم اکنون ممتحن رسمی مدارک TELC و Goethe آلمان هستند.

معرفی موسسه زبان IWUT

آموزشگاه زبان آلمانی IWUT فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ در پژوهشکده تاریخ علم دانشگاه تهران آغاز کرد و هم اکنون صدها زبان‌آموز در آن مشغول زبان‌آموزی هستند.   

این آموزشگاه از بهترین کادر آموزشی اساتید زبان آلمانی در ایران برخوردار است. همچنین اساتید این موسسه از بهترین دانش آموختگان زبان آلمانی در ایران هستند که با تجربه فراوان در زمینه آموزش زبان آلمانی در حوزه‌های مختلف مانند زبان محاوره روزمره آلمانی، زبان تخصصی پزشکی آلمانی، زبان تخصصی فلسفه و آمادگی آزمون‌های زبان آلمانی، می‌توانند زبان‌آموزان را به بهترین نحو به اهداف مورد نظر خود برسانند.

 

عناوین و موضوعات سمینار

رئوس مطالبی که در این سمینار ارایه خواهد شد، عبارتند از:

          - سطوح مختلف زبان آلمانی و کارایی آنها

          - توصیف توانایی سطوح مختلف

          - معرفی 8 جزء زبان آلمانی

          - روش‌های صحیح آموختن زبان آلمانی

          - معرفی کتاب‌های آموزشی و مقایسه آنها

          - معرفی منابع کمک آموزشی

          - معرفی امتحان‌های B1 و B2

          - نکاتی مهم در مورد قسمت نوشتاری و شفاهی آزمون

          - پرسش و پاسخ

سخنرانان

سعید سرائی

سعید سرائی

مدیر آموزشگاه زبان آلمانی IWUT

دکترای آموزش زبان آلمانی
کارشناس ارشد تربیت مدرس زبان آلمانی
کارشناس ارشد جذب و تربیت مدرس در کانون زبان ایران
کارشناس مسئول آموزش تربیت مدرس در دو دانشگاه آلمان، تاجیکستان و ترکیه

برگزارکنندگان

آموزشگاه زبان آلمانی IWUT

آموزشگاه زبان آلمانی IWUT

https://iwut-de.com

آدرس:تهران خیابان انقلاب - خیابان قدس- کوچه فرهنگی (بهنام) - پلاک 23- پژوهشکده تاریخ علم دانشگاه تهران