رویداد به پایان رسیده است!
سمینار آموزشی نکات کلیدی در انعقاد قراردادهای مرتبط با صنعت نرم افزار در تاریخ چهارشنبه ۱ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سمینار آموزشی نکات کلیدی در انعقاد قراردادهای مرتبط با صنعت نرم افزار

شروع:
چهارشنبه ۱ اسفند ۹۷ ۰۹:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۱ اسفند ۹۷ ۱۲:۰۰
سمینار آموزشی نکات کلیدی در انعقاد قراردادهای مرتبط با صنعت نرم افزار
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، پیرو برگزاری سمینار مالکیت فکری و کپی‌رایت نرم‌افزارها و حقوق نرم‌افزارهای رایانه‌ای که در تاریخ سوم بهمن ماه سال جاری با استقبال شرکت‌کنندگان مواجه شد، مقرر شد این سمینار در نشست دیگری که تاریخ آن اول اسفندماه تعیین شد، ادامه یابد. برهمین اساس طبق برنامه، سمینار نکات کلیدی در انعقاد قراردادهای مرتبط با صنعت نرم‌افزار روز چهارشنبه اول اسفندماه سال جاری ساعت 9 صبح در محل دبیرخانه سازمان برگزار می‌شود.
ثبت نام‌کنندگان در سمینار قبلی با عنوان مالکیت فکری و کپی‌رایت نرم‌افزارها و حقوق نرم‌افزارهای رایانه‌ای که روز سوم بهمن ماه برگزار شد، می‌توانند به‌صورت رایگان در این سمینار شرکت کنند. علاقمندان دیگری که در سمینار قبلی ثبت‌نام نکرده‌اند، برای حضور در این سمینار می‌توانند پس از پرداخت وجه (40.000 تومان برای اعضا و 70.000 تومان برای غیراعضا) به شماره کارت 5022297000014832 به نام سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و تکمیل فرم ثبت نام برخط اعلام آمادگی کنند.

سخنرانان

مهندس سجاد نعیم وفا

مهندس سجاد نعیم وفا

کارشناس رسمی دادگستری

برگزارکنندگان

سازمان نظام صنفی رایانه ای

سازمان نظام صنفی رایانه ای

آدرس:تهران خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر (آپادانا)، خیابان شهید عربعلی (نوبخت)، کوچه نهم، شماره 13