رویداد به پایان رسیده است!
سمینار اسرار ساخت ماشین پولسازی در تاریخپنج‌شنبه ۷ اردیبهشتبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سمینار اسرار ساخت ماشین پولسازی

شروع:
پنج‌شنبه ۷ اردیبهشت ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۷ اردیبهشت ۹۶ ۱۹:۳۰
سمینار اسرار ساخت ماشین پولسازی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

سمینار اسرار ساخت ماشین پولسازی | معارفه دوره 44روزه آچارهای پولساز کارآفرینان

مدرس: علی درجزینی (کارآفرین نمونه آموزشی به انتخاب دانشگاه تهران)

برای آشنایی بهتر با محتوا و جزییاتِ دوره، بلیط این سمینار را تهیه کنید.

حضور در این سمینار برای واجدین شرایط رایگان می‌باشد.برای آن‌که بدانید «اسرار ساخت ماشین پولسازی» به کارتان می‌آید یا خیر؛ لطفا به سؤالات زیر پاسخ دهید:

  • آیا شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید کسب‌وکار فعلی‌تان را توسعه دهید و درمانده شده‌اید به حرف چه کسی گوش کنید و از کجا شروع کنید؟
  • شما هم تمایل دارید از انجام کاری که می‌کنید لذت ببرید؟
  • شما هم دوست دارید کاری را که عاشقش هستید بیابید و انجام دهید؟
  • شما هم تمایل دارید شناخت بهتری از خودتان و کسب‌وکارتان داشته باشید تا بتوانید درآمد بیشتری کسب کنید؟
  • شما هم دوست دارید مثل بسیاری از ثروتمندان، پولسازی در خونتان باشد؟
  • شما هم تمایل دارید کسب‌وکارتان را به یک ماشین پولسازی تبدیل کنید؟

اگر پاسختان فقط به یکی از سؤالات هم مثبت است، می‌توانید با شرکت در سمینار اسرار ساخت ماشین پولسازی درخشش خود را آغاز کنید...

. . .

کسب‌وکاری که در حال حاضر به انجام آن مشغولید یا دوست دارید آن را راه‌اندازی کنید، می‌تواند لذت‌بخش‌ترین و هیجان‌انگیزترین فعالیتی باشد که در طول روز انجام می‌دهید؛ این نکته را نیز بدانید که درخشش شما و درآمد فوق‌العاده‌ای که می‌توانید کسب کنید وابسته به اینست که از انجام کارتان لذت ببرید!!

علاوه بر این باید تکنیک‌هایی را بیاموزید تا در فضای کسب‌وکار رقابتی امروز بتوانید نوآوری داشته باشید و درآمدزایی فوق‌العاده‌ای نیز برای خود رقم بزنید.


پس بیاموزید چگونه می‌توانید کسب‌وکاری را بسازید که عاشقانه آن را به سرانجام برسانید . . .

. . .

افراد ثروتمند به طور آگاهانه یا ناآگاهانه از ابزارهایی استفاده می‌کنند که به آن‌ها در تشخیص فرصت‌ها، خلق ایده‌های ناب، و پولساز کردن این ایده‌ها کمک می‌کند.

تصور کنید که شما هم بتوانید فرصت‌های خوب را تشخیص دهید و برای آن‌ها ایده‌های نابی به ذهنتان برسد؛ شاید تا اینجای کار را به خوبی انجام می‌دهید و حتی بسیار خلاق و ایده‌پرداز هم هستید. اما اگر اسرار ساخت ماشین پولسازی را بدانید، می‌توانید این ایده‌ها را به فرصت‌های مناسب متصل کرده و غوغا به پا کنید!

 

 

اگر شما هم جزء افرادی هستید که محصول یا خدمات خوبی تولید می‌کنند اما توان توسعه و فروش بیشتر را در خود نمیبینند؛

اگر شما هم جزء افرادی هستید که مدام به خودشان می‌گویند چرا دیگران در این بازار می‌توانند فروش خوبی داشته باشند اما من نمی‌توانم؟

اگر شما هم جزء افرادی هستید دوست دارند برندی را بسازند که برای نسل‌های آینده نیز به یادگار باقی بماند!

 

شما هم می‌توانید در سمینار «اسرار ساخت ماشین پولسازی» از رازهای ساخت کسب‌وکاری موفق آگاه شوید و استفاده از آن را بیاموزید و با تکرار و تمرین به این مهارت دست یابید که ناخودآگاهتان فرصت پولسازی را شناسایی کند، .

. . .

در این سمینار ضمن آموزش نکات کاربردی و ارائه راهکارهای ثروت‌سازی برای کسب‌وکارهای ایرانی، دوره 44 روزه و تخصصی آچارهای پولساز کارآفرینان معرفی خواهد شد.

علی درجزینی، دانش‌آموخته دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و نویسنده کتاب نوبل فروش، سخنران این رویداد است. او درباره آموزش‌های این سمینار می‌گوید: "خیلی از کارشناسان و مردم معتقدند بازار ایران در رکودی بی‌سابقه فرو رفته است. به پشتوانه تجربه موفقیت‌های فوق‌العاده‌ای که طی این دو سال در این بازار داشته‌ام، می‌خواهم مخالفت صریح خودم را با این عقیده اعلام کنم! و بگویم این بازار نیست که در رکود فرو رفته، این افراد هستند که در رکود فرو رفته‌اند! قواعد بازی در بازار ایران تغییر کرده و معتقدم برای کسانی راکد شده است که این قواعد جدید را بلد نیستند و نمی‌خواهند هم یاد بگیرند. سمینار «اسرار ساخت ماشین پولسازی» چیزی بیش از یک سمینار انگیزشی است و در حقیقت آموزش قواعد جدید بازار ایران و پولسازی است."

. . .

اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، با ما تماس بگیرید. همکاران ما از شنیدن صدای شما لذت می‌برند و با گشاده‌رویی صحبت‌های شما را می‌شنوند و به شما پاسخ می‌دهند.

برای این منظور می‌توانید با شماره‌های 02188624439 و 0912550325 تماس بگیرید؛

همچنین می‌توانید سوالات خود را به شماره 2000325 پیامک کنید.

به امید دیدار

سخنرانان

علی درجزینی

علی درجزینی

1. محقق، مدرس و مشاور کسب‌وکار در حوزه بازاریابی و فروش. 2. مؤسس و مدیرعامل مدرسه کسب‌وکار ابر طلایی. 3. عضو سابق تیم مشاوره فرآیندهای گمرکی در مرکز مطالعات راهبردی ریاست‌جمهوری. 4. مشاور و یاور کسب‌وکارهای صنعت سایبری، فناوری اطلاعات، مبلمان، صنایع غذایی، پوشاک و...

برگزارکنندگان

آدرس:تهران خیابان شیخ بهایی جنوبی - نرسیده به رستوران تاج محل - خیابان نصرتی - پلاک20 - سالن همایش صدرا.