رویداد به پایان رسیده است!
سمینار خروج از بحران 97 در تاریخدوشنبه ۱۶ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سمینار خروج از بحران 97

شروع:
دوشنبه ۱۶ مهر ۹۷ ۱۶:۰۰
پایان:
دوشنبه ۱۶ مهر ۹۷ ۲۰:۰۰
مکان: تهران
سمینار خروج از بحران 97
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

چگونه با تیزهوشی مالی از بحران‌های نفس‌گیر ۶ ماه باقی مانده سال ۹۷ به سلامت عبور کنیم؟

 

سال ۱۳۹۷ به نیمه رسید و حتما صابون بحران‌های اقتصادی که در این ۶ ماه با آن دست و پنجه نرم کرده‌اید، به تن‌تان خورده است! از روند صعودی قیمت دلار و سکه گرفته تا نایاب‌شدن اقلامی مانند پوشک…

ما پیش از این در سمینار ایستگاه ۹۷ که در فروردین امسال برگزار کردیم، برای شرکت‌کنندگان درباره بحران‌های اقتصادی سال ۹۷ و راهکارهای مدیریت آن به تفصیل توضیح داده بودیم.

تاکنون بخش مهمی از این بحران‌ها خود را نشان داده‌اند و البته به قول شاعر هنوز یک نیمه مانده از شب ما…!

اگر شما هم نگران آینده کسب و کارتان هستید؟

اگر شما هم نگران وضعیت مالی خود در سال ۹۷ هستید؟

اگر شما هم نگران ارزش پول و سرمایه خود هستید؟

اگر شما هم نگران سرمایه ارزی خود و آینده آن هستید؟

و به طور کلی اگر هنوز نقشه راه درستی برای رویارویی با بحران‌های اقتصادی در ۶ ماهه باقی‌مانده از سال ۹۷ ندارید، پیشنهاد می‌کنیم همین الان در سمینار عبور از بحران ۹۷ شرکت کنید.

و به طور کلی اگر هنوز نقشه راه درستی برای رویارویی با بحران‌های اقتصادی در ۶ ماهه باقی‌مانده از سال ۹۷ ندارید، پیشنهاد می‌کنیم همین الان در سمینار عبور از بحران ۹۷ شرکت کنید.

گارانتی بازگشت وجه: ما همواره تلاش می‌کنیم دوره‌ها و سمینارهای آموزشی مفید و کاربردی طراحی و برگزار کنیم. اما اگر پس از پایان سمینار خروج از بحران ۹۷  بنا به هر دلیلی از آن رضایت نداشتید،  ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی به شما بازگردانده می‌شود و در این خصوص از شما سوالی نمی‌پرسیم.

 

سخنرانان

عبدالحکیم بائی

عبدالحکیم بائی

عبدالحکیم بائی معامله‌گر و تحلیل‌گر بازارهای مالی داخلی و خارجی است. او بیش از ۱۰ سال است در این زمینه فعالیت می‌کند. همچنین چندین سال است به عنوان مدیرعامل شرکت تکساز ثمین در حوزه ساخت و ساز و مسکن به فعالیت مشغول است.

علی بهرامپور

علی بهرامپور

مدرس و نویسنده و مترجم پنج عنوان کتاب چندین سال به عنوان مشاور و مدیر در بخش‌های مختلف استانداری تهران و وزارت کشور فعالیت داشته است. از طرفی بهرام‌پور این امکان را داشته‌ تا به عنوان مشاور با بیش از ۱۰ شرکت بازرگانی بین‌المللی در ترکیه و بلاروس همکاری کند.

پویا ودایع

پویا ودایع

پویا ودایع مدرس و کارشناس زبان بدن، مترجم و نویسنده بیش ار پنج جلد کتاب، مربی خصوصی هنرمندان و بازیگران ایران ،مدرس دوره های MBA & DBA موسسه آموزش عالی، کارشناس صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران و مدرس تایید و تحسین شده توسط آلن پیز ( مرد زبان بدن دنیا ) است.

آدرس:تهران تهران- خیابان ولیعصر- نرسیده به پارک وی- کوچه ترکش دوز- پلاک 10- مجموعه دیپلمات- سالن کنفرانس