سمینار خلق ارزش مشترک اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی

شروع:
چهارشنبه ۹ مرداد ۹۸ ۰۸:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۰ مرداد ۹۸ ۱۴:۰۰
سمینار خلق ارزش مشترک اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی
برگزارکننده‌ی رویداد
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

با توجه به اهمیت مباحث مرتبط با تاثیرگذاری اجتماعی فعالیت­های اقتصادی در دنیا، به خصوص پس از معضلات اقتصادی ایجادشده به دلیل بی ­توجهی به اخلاق حرفه­ ای، رعایت اصول حاکمیت شرکتی و حق و حقوق ذی­نفعان و تاثیرات مخرب زیست­ محیطی که در نهایت منجر به بحران مالی بین ­المللی در سال 2008 میلادی گردید، اکثر شرکت­های بزرگ چند ملیتی و مراکز فکری در حوزه مدیریت، تمرکز مدل­های عملیاتی و اجرایی کسب و کارها را به سمت شناسایی «روش­های موثر برای تاثیرگذاری بالاتر فعالیت­های اجتماعی بنگاه­های اقتصادی» متمرکز نمودند. در همین راستا، از سال 2011 میلادی به بعد مباحث مرتبط با درجه تاثیر­گذاری روش­های مختلف ارزش ­آفرینی اجتماعی در برنامه ­ریزی­های استراتژیک توسط بانی اولیه مباحث مدیریت استراتژیک یعنی آقای مایکل پورتر در دانشکده مدیریت دانشگاه هاروارد مورد بحث، بررسی و تحلیل قرار گرفت. این تحلیل­ها سعی در درك، تعریف، مقایسه، تعیین تفاوت­ها و نحوه محاسبه شاخص­های عمل کرد روش­های مختلف تاثیرگذاری اجتماعی بنگاه­های اقتصادی، در غالب فعالیت­های انسان­ دوستانه و یا مسئولیت­های اجتماعی نمودند.

«سمینار خلق ارزش مشترك اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی» به بررسی ابعاد مهم و اجرایی استقرار مدل خلق ارزش مشترك اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی پرداخته و در نهایت ساختاری برای اجرایی کردن آن در بنگاه­های اقتصادی با رویکرد اسلامی در کشور ارایه خواهد نمود. این سمینار یک گام عملی دیگر در مسیری فرهنگ ­سازی و عملیاتی ­کردن نگاه انسانی – اسلامی خلق ارزش مشترک اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در ایران و منطقه است.

برگزارکننده در این راه بلند برنامه­ های دیگری نیز دارد که نظر شما را برای مطالعه بیشتر به سایت www.nikifest.com جلب می­کند. به امید روزی که رقابت سازنده هم­زمان با مشارکت پایدار و هم­کاری هم­سو در نهاد ایرانیان نهادینه شده باشد و به معنای واقعی کلمه هم ­آفرینی شکل بگیرد.

سخنرانان (به ترتیب الفبا)

مهندس علی اشرف افخمی

مهندس علی اشرف افخمی

مدیرعامل اسبق بانک صنعت و معدن

مهندس مسعود خوانساری

مهندس مسعود خوانساری

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران

دکتر شاهین شایان آرانی

دکتر شاهین شایان آرانی

مشاور بین المللی مدیریت سرمایه گذاری و ریسک

دکتر حسین شیرزاد

دکتر حسین شیرزاد

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران

دکتر مهدی کرباسیان

دکتر مهدی کرباسیان

معاون پیشین وزیر صمت در امور توسعه معادن و صنایع معدنی

دکتر علی موسوی

دکتر علی موسوی

عضو هیات مدیره موسسه دانش بنیان برکت

برگزارکننده: گروه سیناپتک

سید مهرداد حسینی زیدابادی

سید مهرداد حسینی زیدابادی

موسس و مدیرعامل گروه مشاوران توسعه کسب و کار سیناپتک

زمان‌بندی

روز اول - چهارشنبه 12 تیرماه 1398
روز دوم - پنجشنبه13 تیرماه 1398
عنوانشروعپایان
پذیرش و خوش‌آمدگویی۸:۰۰۰۸:۴۵
افتتاحیه رسمی۸:۴۵۹:۳۰
پانل نخست۹:۳۰۱۱:۰۰
میان وعده۱۱:۰۰۱۱:۳۰
پانل دوم۱۱:۳۰۱۳:۰۰
نماز و پذیرایی ناهار۱۳:۰۰۱۴:۰۰
پانل سوم۱۴:۰۰۱۵:۳۰
میزگرد اول- پرسش و پاسخ۱۵:۳۰۱۶:۳۰
عنوانشروعپایان
نیم چاشت- صبحانه مختصر۰۸:۰۰۰۸:۳۰
پانل چهارم۸:۳۰۱۰:۰۰
میان وعده۱۰:۰۰۱۰:۳۰
میزگرد دوم- پرسش و پاسخ۱۰:۳۰۱۲:۳۰
نماز و پذیرایی ناهار۱۲:۳۰۱۳:۳۰

میزبان: اتاق تهران

سوالات متداول

مخاطبان هدف شرکت در این رویداد چه افرادی هستند؟
مدیران ارشد، اعضای هیات مدیره، معاونت های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی سازمان بزرگ و متوسط و سمنها با داشتن تجربه و دانش پست سازمانی خود برای شرکت دراین سمینار بهترین مخاطبان به حساب می آیند.
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
امکان عودت بلیت وجود ندارد، اما با هماهنگی حداکثر تا یک هفته قبل از شروع سمینار (1398/04/05) امکان جایگزین کردن اسامی متقاضی ثبت نام شده وجود دارد.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
نیاز به آوردن وسایل خاصی نیست. توصیه می شود سبک بال و سبک بار در سمینار حضور به هم برسانند. هرگونه وسایل مورد نیاز از طرق دبیرخانه سمینار تهیه و تقدیم مخاطبان خواهد شد.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
نگهداری پرینت PDF پرینت اطلاعات ارسالی از سوی دبیرخانه سمینار و ایوند به طور هم زمان مورد نیاز است. البته اولویت به داشتن مستندات به صورت الکترونیکی است. اطلاعات مخاطبان نزد همکاران دبیرخانه سمینار موجود هست.
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
خیر. لغو ثبت نام امکان پذیر نیست اما، برای تسهیل امر و تصحیح شرایط، تنها تا یک هفته قبل از شروع سمینار (1398/04/05) امکان جایگزین کردن اسامی با هماهنگی و تایید نهایی و مکتوب دبیرخانه سمینار میسر است.

آدرس:تهران خیابان وزراء، روبه روی خیابان 21، اتاق تهران، طبقه 8