سمینار رایگان آشنایی با نرم افزار جمینی-طراحی لباس

شروع رویداد
سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان رویداد
سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۹۶ ۱۸:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
سمینار رایگان آشنایی با نرم افزار جمینی-طراحی لباس
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱-۸۸۸۸۹۷۹۶
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 پس از استقبال از سمینارهای گذشته در حوزه طراحی مد و لباس، این بار مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک قصد دارد سمینار رایگان آشنایی با نرم افزار جمینی (ویژه شاغلین) را برگزار نماید.

محل برگزاری: خیابان ولیعصر - پایین تر از میدان ونک - خیبان 16 گاندی - پلاک 16 
زمان برگزاری:  17 بهمن ماه 1396
ساعت 16 الی 18


توجه داشته باشید که این سمینار برای عموم آزاد و رایگان است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو می توانید با شماره 88889796 داخلی 109 و 116 تماس بگیرید و یا عبارت VST را به 10002000010010 پیامک کنید. 

 

نرم افزار جمینی چیست؟


با استفاده از نرم‌افزار جمینی، طراحان لباس و الگو مى‌توانند مطابق با متد دلخواه خود و بدون محدودیت، الگوى موردنظر را طراحى نموده، سپس با استفاده از جداول استاندارد سایز موجود در آرشیو نرم‌افزار یا با بهره‌گیرى از جداول مورد تأیید خود که به نرم‌افزار افزوده مى‌شود، الگو را سایزبندى نمایند.
 
 
بهره‌گیرى از رابط کاربرى فارسى و انگلیسى، ابزارهاى توابع پیشرفته طراحى الگو نظیر ابزار ایجاد ساسون، انتقال ساسون، پلیسه به روش‌هاى مختلف، توابع ایجاد حق درز لباس، ایجاد چرت، اوازمان و غیره این امکان را براى طراحان فراهم مى‌سازد تا به سادگى و دورى از خطاهاى متداول طراحى الگو، طراحى نمایند. همچنین امکان ایجاد منحنى‌هاى کامل و یکنواخت با استفاده از تابع منحنىBEZIER  در طراحى منحنى‌هاى الگو امکان کنترل و ترسیم بهترین منحنى را فراهم مى‌سازد.
از مهم‌ترین ویژگى‌هاى این محصول نرم‌افزارى، مى‌توان به رابط کاربرى فارسى، قابلیت ارتباط با سایر محصولات نرم‌افزارى معتبر دنیا و همچنین دستگاه‌هاى سخت‌افزارى پیشرفته پوشاک نظیر دیجیتایزر، پلاتر و دستگاه برش خودکار اشاره نمود.
همچنین در صورتى‌ که الگو داراى سایزبندى باشد، تمام سایزها به‌صورت مستقیم از طریق دیجیتایزر وارد سیستم نرم‌افزارى مى‌گردند.

علاقمندان به هنر طراحی لباس و نیز دست اندرکاران این حوزه جذاب و پر درآمد مخاطبین اصلی این سمینار محسوب می شوند.


مشاوره و رزرو 88889796 داخلی 109 و 116
ارسال عبارت VST به 10002000010010

آدرس:تهران خیابان ولیعصر - پایین تر از میدان ونک - خیابان 16 گاندی - پلاک 16